طوفان گرمسیری کریستوبال در حال حرکت به سمت ایالات متحده در سواحل خلیج فارس پس از ایجاد سیل در مکزیک

NEW ORLEANS — دوباره انرژی طوفان گرمسیری کریستبل پیشرفته نسبت به ایالات متحده در سواحل خلیج فارس در شنبه تخم ر

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

NEW ORLEANS — دوباره انرژی طوفان گرمسیری کریستبل پیشرفته نسبت به ایالات متحده در سواحل خلیج فارس در شنبه تخم ریزی یک گردباد در فلوریدا و آوردن باران های سنگین که در حال حاضر باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مکزیک و مرکزی امریکا است.

پس از تضعیف به افسردگی گرمسیری در حالی که در حال حرکت بر روی زمین در مکزیک ساحل خلیج فارس کریستبل به رهبری بازگشت به جنوب خلیج مکزیک از جزیره یوکاتان در روز جمعه و طراحی شده را به یک طوفان گرمسیری.

پیش بینی گفت: این امر می رسند در خاک ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه بود اما انتظار نمی رود به رشد را به یک طوفان.

ادامه مطلب: افسردگی گرمسیری کریستبل: آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد تاریخ ساخت طوفان

ملی طوفان در مرکز میامی گفت: طوفان شد و انتظار می رود به آرامی تقویت تا ساخت ریزش زمین یکشنبه شب در کنار ایالات متحده در سواحل خلیج فارس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما طوفان در حال حاضر ساخته شده است و حضور آن احساس دوشنبه شب تخم ریزی یک گردباد است که لمس کردن در نزدیکی مرکز شهر اورلاندو خدمات ملی آب و هوا گفت. چرخان فقط از دست رفته یک گروه از معترضان در دریاچه Eola در حدود 7:30 p. m. به نظر می رسد به هیچ صدمات اما اندام درخت بودند زدم و وجود دارد گزارش ها از قطع برق.

طوفان Nisarga بازدید هندوستان west coast
طوفان Nisarga بازدید هندوستان west coast

"بله, آن است که مربوط به طوفان گرمسیری است که به خوبی به ما و غرب" گفت: Scott Kelly, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ملبورن فلوریدا.

"اما طوفان گرمسیری ارائه مقدار زیادی از سطح پایین برشی و اجازه داده است که برای برخی از گردباد به شکل بیش از مرکزی فلوریدا است."

تهدید برای گردباد ادامه خواهد یک شبه او گفت:.

همچنین بیرونی باران باند از طوفان در حال حرکت بودند در بخش هایی از سواحل خلیج فارس شنبه شب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Crews from the Southeast Louisiana Flood Protection Authority East close the Bayou Road flood gate in St. Bernard Parish, La. Saturday, June 6, 2020, ahead of Tropical Storm Cristobal. (Max Becherer/The Times-Picayune/The New Orleans Advocate)
خدمه از جنوب شرقی لوئیزیانا از سیل و اقتدار شرق نزدیک بایو جاده سیل دروازه در سنت برنارد محله La. چهار شنبه, ژوئن 6 سال 2020 پیش از طوفان گرمسیری Cristobal. (حداکثر Becherer/این بار جزئي/نیواورلئان مدافع). (حداکثر Becherer/این بار جزئي/نیواورلئان مدافع)

کریستبل حداکثر پایدار باد کرده بود تقویت شد و به 50 مایل در ساعت (85 kph) در اوایل روز شنبه بود و آن را در حال حرکت شمال در 12 مایل (19 کیلومتر). همانطور که از شنبه شب طوفان شد, محور حدود 210 مایل (340 کیلومتری) جنوب-جنوب غربی از دهان از رودخانه می سی سی پی.

طوفان مرکز گفت: این طوفان می تواند باران های سنگین از شرق تگزاس به فلوریدا آخر این هفته و اوایل هفته آینده. یک طوفان گرمسیری دیده بان نوشته شده بود برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز.

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای طوفان احتمالی ورود.

"در حال حاضر زمان برای ایجاد برنامه های خود را که باید شامل سنتی اورژانس موارد همراه با ماسک و ضد عفونی کننده دست به عنوان ما همچنان به نبرد coronavirus همه گیر" ادوارد گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: لاغر سگ نجات از طوفان دوریان خرابه به درستی به نام 'معجزه'

روز جمعه او خواسته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام پیش-ریزش زمین اضطراری برای دولت با توجه به طوفان تهدید.

"ما با اعتماد به نفس است که وجود خواهد داشت گسترده بارش باران های سنگین و ساحلی سیل" ادواردز گفت: در نامه ای به کاخ سفید است. "من پیش بینی نیاز به اورژانس محافظ اقدامات تخلیه و پناه برای مناطق با خطر بالا. طول امکان آبگیری ناشناخته است و به احتمال زیاد نیاز به پست-سیل فعالیت است."

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام داوطلبانه تخلیه شنبه Jean Lafitte, کاهش Lafitte, Crown Point و Barataria به دلیل تهدید از طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران. ساکنان خواست به حرکت وسایل نقلیه و قایق و اعضای کمپ به زمین بالاتر.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که ساکنان امن هستند که این طوفان رویکردهای بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده" Jean Lafitte شهردار Tim Kerner جونیور گفت: حمایت کند.

پاکسازی جریان به عنوان طوفان خسارت ده ها تن از خانه و کسب و کار در اوج
پاکسازی جریان به عنوان طوفان خسارت ده ها تن از خانه و کسب و کار در اوج

یک جهت مشابه صادر شد شنبه برای چند Plaquemines جوامع اهل محله از جمله جک مبارک Grand فرعی رودخانه مرتل گروو دریاچه Hertiage, هارلم و Monsecour. رئیس جمهور کرک Lepine گفت: منظور صادر شد به عنوان یک احتیاط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما نیاز به اطمینان حاصل شود ساکنان محافظت می شود که این طوفان به تساوی نزدیک, بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده شده," او گفت:.

طوفان مرکز پیش بینی مسیر قرار می دهد آلاباما در کریستبل سمت شرق از جایی که مرکز ساحل می آید. هنوز هم در جنوب غربی بخشی از دولت انتظار می رود برای دریافت توفانی بادهای سنگین و باران, موج طوفان و احتمالا تورنادو به عنوان طوفان حرکت می کند و نزدیک به ساحل.

ادامه مطلب: باهاما زن موجب صرفه جویی در تقریبا 100 سگ های ولگرد از طوفان دوریان خشم

"یکشنبه خواهد بود بسیار مرطوب و باد می وزد به عنوان کریستبل عبور غرب از این منطقه با قرار دادن مرکزی سواحل خلیج فارس در "کثیف" سمت شرق از طوفان" آب و خدمات گفت.

کریستبل تشکیل این هفته در خلیج کامپچه از بقایای طوفان گرمسیری آماندا که فنر بود تا آخر هفته گذشته در شرق اقیانوس آرام و آمار مرکزی امریکا است.

دو طوفان همراه به خیس کردن منطقه با به اندازه 35 اینچ (89 سانتیمتر) باران در برخی از مناطق بیش از گذشته هفته است. حداقل 30 مرگ و میر نسبت داده شده به دو طوفان و جاری شدن سیل و رانش زمین آنها انداخته.

آب و هوا در مدرسه با آنتونی, Farnell
آب و هوا در مدرسه با آنتونی, Farnell

در بکلر در جنوب مکزیک, Quintana Roo, دولت, 230 خانواده جدا شدند توسط باران و تا به حال به airlifted از دیوید لئون, مکزیک ملی مدنی defenceco-هماهنگ روز جمعه گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لئون اضافه شده است نور آسیب در 75 شهرداری در هفت متحده است.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب