آواتار 2: دیدن کیت وینسلت و Zoe Saldana در پشت صحنه آب عکس - CNET

بازیگران: کیت وینسلت, Zoe Saldana, Sam Worthington and Cliff Curtis مطرح برای پشت صحنه عکس گرفته شده در آب روی

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399
avatar2waterscene

بازیگران: کیت وینسلت, Zoe Saldana, Sam Worthington and Cliff Curtis مطرح برای پشت صحنه عکس گرفته شده در آب روی آواتار 2 مجموعه فیلم.

دیزنی

جیمز کامرون آینده آواتار 2 فیلم نزن تئاتر تا احتمالا دسامبر 2021 اما این بدان معنا نیست که ما باید صبر کنید تا سال آینده به گرفتن یک نگاه اجمالی از عاقبت مدتها در انتظار.

رسمی آواتار حساب توییتر ارسال شده جدید از پشت صحنه, عکس, آواتار 2, بازیگران, کیت وینسلت, Zoe Saldana, Sam Worthington و کلیف کورتیس در زیر آب شلیک کنید.

"از مجموعه ای از دنباله: Zoe Saldana, Sam Worthington, کیت وینسلت و کلیف کورتیس گرفتن یک استراحت از زیر آب عملکرد ضبط سریع عکس" رسمی آواتار فیلم حساب توییتی در روز چهارشنبه. "سرگرم کننده واقعیت: بسیاری از عملکرد ضبط صورت گرفت در این 900,000 گالن مخزن ساخته شده است به طور خاص برای دنباله."

وینسلت می پیوندد بازیگران به عنوان شخصیت جدید Ronal و کورتیس نیز خواهد شد بازی جدید شخصیت سرب نقش. Saldana خواهد تلافی نقش خود را به عنوان Neytiri در حالی که Worthington بازده به عنوان شخصیت جیک سالی.

"او واقعا هیجان زده در مورد انجام کار آب و در اوج, من فکر می کنم او برگزار می شود نفس او را به صورت هفت و نیم دقیقه... در طول آموزش" کامرون گفت: در مورد وینسلت در سال گذشته است. "او به طور منظم انجام دو یا سه دقیقه صحنه های زیر آب اقدام و شنا. او واقعا در آغوش فیزیکی از شخصیت."

تولید در آواتار 2 بود تعطیل در ماه مارس به دلیل coronavirus همه گیر بود اما اعلام کرد در ماه مه که این فیلم را تولید خواهد همچنان در نیوزیلند پس از این کشور جدید ایمنی و بهداشت تولید و پروتکل های مربوط به COVID-19.

پیشتر در ماه ژانویه طرفداران کردم به دیدن اولین آواتار 2 عکس که عرضه در CES سال 2020.

پس از آواتار 2 منتشر شد در دسامبر 17, 2021, سه آواتار, فیلم, در حال انتظار برای اولین در 2023, 2025 و 2027.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب