Amber Heard می گوید داوران از پوره سیب زمینی بر روی درب و خون همه جا " پس از اتهام نوشیدن دارو داد و بیداد توسط جانی دپ

Amber Heard گفته است که یک هیئت منصفه وجود دارد پوره سیب زمینی مالیده بیش از یک درب و "خون همه جا" بعد از یک ا

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

Amber Heard گفته است که یک هیئت منصفه وجود دارد پوره سیب زمینی مالیده بیش از یک درب و "خون همه جا" بعد از یک اتهام نوشیدنی و دارو داد و بیداد توسط شوهر سابق او جانی دپ در استرالیا.

Ms شنیده خواسته شده بود در روز پنج شنبه درباره اتهام حادثه در ماه مارس 2015 که در آن او گفت دپ گرفته بود MDMA و مست به شدت به عنوان بخشی از بازیگر مورد تهمت در برابر آفتاب روزنامه.

ساشا Wass QC خواسته Ms شنیده می شود برای توصیف آسیب به خانه پس از حادثه ای که رخ داده است در طول سفر به استرالیا که قبلا توضیح داده شده توسط این بازیگر به عنوان یک "سه روز وضعیت گروگان".

"هنگامی که من برای اولین بار درب را باز کرد که آخرین صبح وجود دارد آنچه به نظر می رسد پوره سیب زمینی و سس و یا چیزی مالیده بیش از همه درب... من به یاد داشته باشید وجود دارد یک پرنده که ترس من به مرگ" شنیده می شود گفت.

"من شروع به دیدن این همه خون روی فرش... که من فکر کردم [از] من اما وجود دارد قطره از آن را. وجود خون در همه جا."

او افزود: "وجود دارد رنگ چه من فکر کردم رنگ به دلیل آن را یک رنگ قهوه ای رنگ بر روی دیوار و سپس آن را شروع به تبدیل برای من روشن است که آنها نامه یا پیام های کلمات. آن سنگین در ابتدا و سپس آن را به نوعی کم رنگ به مانند شیری رنگ قهوه ای.

"من شروع به ساختن کلمات فارسی کلمات, اما آن حس را ندارد. سپس آن را به نظر می رسد یک نوع متفاوت از نوشتن در کنار آن اما این دیوار منجر به پایین این نوع از پوشش راه پله ها."

او گفت که او مسئول هر گونه آسیب به خانه دیگر و از یک بطری اش را بر روی زمین.

شواهد آمد و به عنوان بخشی از دپ را در دادگاه در برابر خورشید بیش از یک سال 2018 مقاله که او را به نام "همسر شخص برتر از اقران".

شنیده شده است متهم دپ بودن شفاهی و جسمی سوء استفاده از طریق رابطه خود ادعا که او پانچ سیلی لگد و فشرد و نمایش داده شود "بسیار کنترل و تهدید آمیز رفتار".

اما دپ گفته او خشونت نسبت به او و ادعا کرد او خشونت نسبت به او.

این بازیگر وکلا استدلال کرده اند 2018 مقاله ای در مورد پیشنهاد وجود دارد "شواهد" دپ در حال حمله و شنیده می شود در تعدادی از موارد و چپ او "در ترس برای زندگی خود را".

گروه اخبار روزنامه های (NGN) است که منتشر خورشیداست در دفاع از این ماده به عنوان درست و استدلال دپ بود "کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به Ms شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر".

این مورد که بزرگترین فارسی افترا محاکمه قرن 21 تاکنون است که با توجه به پایان هفته آینده با بسته ارسالی از هر دو طرف' تیم حقوقی در روز دوشنبه و سه شنبه.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن