سقوط کامیون کشته شدن حداقل 23 هندی کارگران مهاجر گذاشته شده توسط coronavirus مستند

یک کامیون کهنه با کارگران مهاجر در تلاش برای رسیدن به دور خود را در میان خانه های سراسر کشور مستند سقوط کرد در

توسط SALAMNEWWS در 27 اردیبهشت 1399

یک کامیون کهنه با کارگران مهاجر در تلاش برای رسیدن به دور خود را در میان خانه های سراسر کشور مستند سقوط کرد در شمال هند در روز شنبه کشته شدن حداقل 23 و مجروح شدن 35.

حادثه رخ داده است قبل از سپیده دم, زمانی که کامیون برخورد با کامیون دیگر که پارک شده بود توسط رستوران های کنار جاده ای در اوریا منطقه اوتار پرادش, آبیشک سینگ مینا, بالا منطقه رسمی گفت.

"عملیات امداد و نجات است که تقریبا کامل و 23 نفر کشته در حادثه" سینگ به رویترز گفت و اضافه کرد که 20 نفر دچار جراحات جدی در حالی که بقیه به حال زخم های کوچک.

این مهاجران عمدتا مورد ستایش قرار داد از ایالت بیهار, Jharkhand و, West Bengal.

ادامه مطلب: 14 کارگران گذاشته شده توسط coronavirus مستند کشته شدن توسط قطار در هند

دهها هزار نفر از فقیر و کارگران مهاجر در حال حرکت در سراسر هند به راه رفتن در بزرگراه ها و خطوط راه آهن یا سواری کامیون و اتوبوس و شلوغ قطار در گرما فروزان. برخی از آنها همراه توسط زنان باردار و کودکان خردسال braving تهدید از coronavirus بیماری همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها می گویند که آنها مجبور به ترک شهرها و شهرهای کوچک که در آن آنها تا به حال toiled برای سال ساختمان خانه ها و جاده ها پس از آنها رها شده توسط کارفرمایان خود را — تلفات از lockdown برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دولت و موسسات خیریه تلاش کرده اند برای راه اندازی خانههای امن برای آنها اما تعداد آنها به سادگی قریب به اتفاق آنها را ترک کمی چاره ای جز سر در یک سفر خطرناک صفحه اصلی.

پرسنل اورژانس پاسخ زیر مرگبار نشت گاز در LG پلیمرهای گیاهی در جنوب هند
پرسنل اورژانس پاسخ زیر مرگبار نشت گاز در LG پلیمرهای گیاهی در جنوب هند

هفته گذشته یک قطار سقوط کرد یک گروه از کارگران خسته که خوابش بر روی آهنگ در حالی که راه رفتن به خانه در غرب ایالت ماهاراشترا قتل 16.

در مارس 13, شش مهاجران در راه رفتن به خانه های خود در بیهار خرد شد به مرگ توسط یک کامیون سرعت در مظفرنگر در اوتار پرادش. سه دیگران متحمل آسیب های جدی. راننده دستگیر شد.

"من نمی دانم چه آینده نگه می دارد به من گفت:" هری حافظه 28 ساله میسون که مجموعه ای را برای خود ایجاد کرد در مرکزی هند این هفته با پای امید به دردسر سوار در راه است.

"یک چیز قطعی است. اگر من بمیرم من بمیرم در خانه من. من هرگز پا در دهلی نو دوباره," او گفت:.

ادامه مطلب: جدید هند coronavirus تماس با ردیابی برنامه خواهد بود و اجباری برای همه کارگران

Dasrath, 32 که با استفاده از یک نام گفت: "سیاستمداران هند تنها به ما می آیند برای رای در انتخابات است. ما مواجه با یک وضعیت بسیار دشوار است در حال حاضر هیچ کس به ما کمک می کند."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نیمی از جمعیت هند را بدست آورده کمتر از 3 دلار در روز است. بیش از 90 درصد از هند نیروی کار شاغل در بخش غیررسمی و بدون دسترسی به صرفه جویی قابل توجهی و یا حمایت اجتماعی مزایای مانند پرداخت مرخصی استعلاجی و یا بیمه با توجه به بانک جهانی.

این کارگران مهاجر می گویند که آنها می تواند بازگشت به کشاورزی و همچنین نگاهی به مشاغل مانند ساخت جاده برداشت آب در خشکسالی-آمار مناطق و ساخت و ساز از پناهگاه های حیوانات تحت برنامه دولت است که تضمین 100 روز اشتغال در یک سال و در مناطق روستایی هند برای 200 روپیه (حدود 3 دلار) به ازای هر فرد در هر روز.

کروناویروس در سراسر جهان: 15 مه سال 2020
کروناویروس در سراسر جهان: 15 مه سال 2020

خود را exodus است و باعث نگرانی برای هند بالا کالاهای مصرفی شرکت های که ترس ممکن است کمبود نیروی کار به عنوان آنها سرگیری تولید.

روز جمعه تا وزیر یوگی Adityanath دستور داد کارمندان و افسران پلیس در سراسر کشور به ترتیب اتوبوس و تاکسی به کشتی مهاجران بازگشت به زادگاه خود. هیچ کس نباید راه رفتن چرخه یا سفر با کامیون, او گفت:.

Coronavirus عفونت در هند عبور 85,000 در شنبه surpassing چین هر چند مقامات اعتبار این مستند برای کاهش سرایت.

—با فایل های از Ashok شارما آسوشیتد پرس

مشاهده link "

© 2020 ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن