منچستر بازماندگان بمباران از دست دادن حقوقی پیشنهاد شده اصلی شرکت کنندگان در تحقیق

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

قربانیان منچستر حمله از دست داده اند قانونی پیشنهاد می شود اعطا رسمی نقش در یک پرس و جو عمومی به بمب گذاری.

وکلا برای بیش از 50 نفر مجروح در مارس 2017, انفجار استدلال کرد که آنها باید با توجه به "هسته ای از شرکت کنندگان در" وضعیت مانند بستگان کشته شدگان, Greater Manchester, پلیس اورژانس خدمات تجاری و نهادهای مرتبط به منچستر عرصه است.

آنها اعمال می شود برای بررسی قضایی از عدم توسط Sir John Saunders, صندلی از تاخیر پرس و جو عمومی که در نظر گرفتن پتانسیل شکست قبل و بعد از سلمان عابدی را بمب گذاری انتحاری.

اگر موفق آن را اجازه داده اند آنها را برای به دست آوردن اسناد و مدارک در پیشبرد چالش شواهد و شرکت در خطوط پرس و جو.

در دادگاه روز پنجشنبه به آنها گفته شد که این برنامه شکست خورده بود چرا که آن را خیلی دیر شده بود.

خانم ویکتوریا تیز رئیس جمهور از ملکه نیمکت بخش گفت: "ما تصمیم گرفته اند که این برنامه است و ما کاهش به گسترش زمان.

"ما را در هر رویداد حاضر مجوز برای اعمال بر روی زمین است که این ادعا به خودی خود قابل بحث نیست."

نشسته با آقای عدالت Garnham او گفت: دلایل قضاوت خود را خواهد بود دست را در تاریخ بعد.

دادگاه شنیده ام که بازماندگان' نرم افزار ساخته شده بود چند هفته پس از 14 روز قطع زیر سر جان تصمیم بر 21 مارس و منحرف "بسیار قابل توجه" منابع پیش از پرس و جو شروع در 7 سپتامبر.

قبلی جلسه خانم ویکتوریا گفت: آنها فقط می تواند از نظر قانونی بودن آقا جان تصمیم به جای آن میدهند.

ساخت حاکم در مارس آقا جان گفت: آن "به این معنا نیست که بازماندگان نمی خواهد که یک صدا در این تحقیق" را به عنوان او گفت: شواهد خود خواهد بود "مهم" و او را هدف اطمینان از هر گونه پرسش ها پاسخ داده است.

اما یک وکیل به نمایندگی از بازماندگان گفت: آن را "خیالی" به انتظار بازماندگان را به تماشای بیش از 300 شاهدان در تصویری-لینک بیش از حداقل شش ماه و پاسخ به مجموعه شواهد و بدون کمک های حقوقی.

برندا کمپل QC به دادگاه گفت که بازماندگان بودند تحت درمان با هر گونه اهمیت تا زمانی که "دست خود را قرار داده تا" به درخواست هسته ای از شرکت کنندگان ،

"در واقع, آنها حتی تماس های خود را حساب شده اند گرفته نشده اند مصاحبه و ما استنباط از آن, علاوه بر این کارشناسان توجیه شده است با محدود اشاره به بازماندگان تجربه," او اضافه شده است.

"با بیشترین احترام و گفتن کسی که آنها مهم هستند شاهد آن پس در عمل.

"واقعیت این است که آنها در حال درمان در بهترین به عنوان بسیار مهم تماشاگران است."

مادر یک نوجوان - که 14 در زمان انفجار و نمی شد انتظار می رود به زنده ماندن او صدمات در زمان -- گفت: در یک شهادتنامه آنها معتقد بودند "فراموش شده و نادیده گرفته شده" دادگاه شنیده می شود.

پل Greaney QC مشاور به این پرسش گفت: پرس و جو خواهد بود "کامل و موثر و گسترده" و سازگار با حقوق بشر عمل می کنند بدون اینکه متقاضیان شرکت کنندگان در هسته.

"سوالات است که آنها مایل به خواسته می شود از شاهدان خواسته خواهد شد که یا توسط وکیل به پرس و جو و یا توسط وکیل برای خانواده های داغدیده," او اضافه شده است.

"پس این است که یک وضعیت که در آن وجود خواهد داشت بدون مشارکت موثر و بدون دخالت از متقاضیان."

او گفت: بسیاری از بازماندگان در حال حاضر حساب ارائه شده و بیشتر اظهارات به پرس و جو می شد ارائه شده است.

بسیاری را به شواهد و آنها را تشویق به بالا بردن هر گونه مسائل با پرس و جو تیم است که ممکن است نشان می دهد خطوط تحقیق به دنبال و یا خطوط بازجویی به دنبال او اضافه شده است.

MI5 با اذعان به عدم پیگیری منچستر عرصه بمب افکن سلمان عابدی

دادگاه شنیده ام که برنامه های اولیه از بازماندگان مخالفت برخی از خانواده های کشته شدگان و آقای Greaney که از جمله بازماندگان به عنوان شرکت کنندگان در هسته احتمالا می تواند طولانی تر کردن جلسات و دامنه پرس و جو.

او استدلال کرد که سیل از برنامه های مشابه از سایر بازماندگان می تواند "پایمال کردن" پرس و جو اگر ادعا می کنند موفق بوده است.

در مجموع 600 بزرگسالان و 340 کودکان بودند مجروح در انفجار دادگاه شنیده می شود در حالی که 22 قربانیان کشته شدند.

داعش مسئولیت بمب گذاری که انجام شد توسط 22 ساله سلمان عابدی به عنوان جوان Ariana Grande طرفداران آب گرفتگی از یک کنسرت در 22 مارس 2017.

برادرش هاشم بود و به جرم قتل و اقدام به قتل در ماه مارس بیش از خود را برای حمایت از این طرح است و هنوز به اعدام محکوم شد.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن