سگ های آواز گریزان کشف شده پس از منقرض شدن به مدت 50 سال - CNET

تا وقتي که سگ وحشي ارتفاعي ميخواد تموم نميشهبنیاد سگ وحشی گینه نو هایلند در ۵۰ سال گذشته تصور می شد که سگ های

توسط SALAMNEWWS در 20 شهریور 1399
screen-shot-2020-09-10-at-2-19-22-pm.png

تا وقتي که سگ وحشي ارتفاعي ميخواد تموم نميشه

بنیاد سگ وحشی گینه نو هایلند

در ۵۰ سال گذشته تصور می شد که سگ های خوان گینه نو در وحشی منقرض شده اند، آهنگ های آن ها برای همیشه در بیابان سکوت می کردند. محققان بر این باور بودند که نوادگان اسیر این خوانندگان تنها شواهد باقی مانده از سگ های وحشی به هیچ عنوان هستند.

اما شواهد جدید DNA ظهور کرده است که سگ های اسیر گینه نو را با سگ های وحشی هایلند مرتبط می کند و یک رابطه اجدادی را پیشنهاد می کند و استنباط می کند که برای این آوازخوان ها، این نمایش ممکن است هنوز ادامه داشته باشد.

این مطالعه جدید که در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم منتشر شد، عکس ها، نمونه های مدفوعی و نمونه های خون از سگ های وحشی گریزان هایلند را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد تا توالی ژنوم مشابهی با سگ های اصلی آواز گینه نو پیدا کند -- با بیش از 70 درصد مطابقت در ژن ها.

با وجود تفاوت در توالی، محققان بر این باورند که آنها هنوز نشان می دهد سگ ها یکسان هستند -- منتسب به تفاوت ها به عوامل مختلف محیطی و این واقعیت اسیر ترین سگ های آواز گینه نو نتیجه پرورش بوده است.

الین اوستراندر، ژنتیکدان موسسه ملی تحقیقات ژنوم انسان آمریکا و نویسنده مشترک این مطالعه به وب سایت پایداری تری هوگر گفت. "این اولین مطالعه از سگ های وحشی هایلند انجام شده با استفاده از DNA هسته ای، استاندارد طلا برای مطالعاتی مانند این است، که آن را کاملا خاص است."

او می گوید: «این مطالعه همچنین برخی از خالی های گمشده را در درک رابطه پیچیده بین سگ های وحشی هایلند، دینگوها و سگ های آواز گینه نو در مراکز حفاظتی پر می کند.» "نتایج مطالعه فراهم می کند وسیله ای برای زیست شناسان حفاظت از حرکت به جلو با مطالعات اضافی و به عنوان آنها در مورد چگونگی بازگرداندن تنوع در گینه نو آواز جمعیت حفاظت از سگ فکر می کنم."

با توجه به اینکه سگ وحشی هایلند هنوز یکی از نادرترین سگ ها در وحشی است، تحقیقات جدید ممکن است به این معنی باشد که آنها می توانند منوط به حفاظت از محیط زیست باشند، تا اطمینان حاصل شود که آخرین کرونرهای سگ باقی مانده واقعا منقرض نمی شوند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب