دریافت یک سال از مایکروسافت 365 شخصی برای $59 - CNET

مایکروسافت مایکروسافت سوئیت اداری خود را خیلی وقت ها در فروش قرار نمی دهد. مایکروسافت ۳۶۵ (که تا همین اواخر

توسط SALAMNEWWS در 4 مهر 1399
msft365 مایکروسافت

مایکروسافت سوئیت اداری خود را خیلی وقت ها در فروش قرار نمی دهد. مایکروسافت ۳۶۵ (که تا همین اواخر با نام آفیس ۳۶۵ شناخته می شد) شامل تمام برنامه های اداری معمول، یک ساعت در ماه تماس های اسکایپ با تلفن های ثابت، و ترابیت کامل ذخیره سازی OneDrive است. طعم شخصی برای یک کاربر واحد در نظر گرفته شده است و معمولاً ۷۰ دلار در سال هزینه دارد. اما برای مدت محدودی، شما می توانید یک سال از مایکروسافت 365 شخصی به قیمت 59 دلار دریافت کنید.

این یک معامله بسیار جامد است، به خصوص اگر شما "باید" دفتر و نمی تواند با یک جایگزین رایگان انجام دهد. یکی می تواند استدلال کند، در واقع -- و من قطعا این استدلال را مطرح می کنم-- که یک ترابیت از OneDrive به خودی خود 59 دلار ارزش دارد. سپس برنامه های Office -- Outlook، Word، Excel، PowerPoint، OneNote، Access و Publisher -- گراوی هستند.

نسخه شخصی برای یک کاربر واحد است، اما شما را وادار به نصب مجموعه بر روی تا پنج دستگاه و دسترسی به OneDrive از هر نقطه. اگر شما در واقع نیاز به حمایت از کاربران متعدد، مانند یک همسر و بچه ها، شما باید از مایکروسافت 365 خانواده به جای بررسی کنید.

شیفته? آگاه باشید که این اشتراک autorenewing است، بنابراین شما به طور خودکار 59 دلار در هر سال به اتهام مگر اینکه شما لغو. اما این در واقع خبر خوبی است -- اشتراک به جای بازگشت به 70 دلار پس از سال اول، 59 دلار ادامه دارد.

و اگر شما در حال حاضر اشتراک در 70 دلار به طور منظم، ترس نیست؛ شما هنوز هم می توانید در قطار 59 دلار گراوی دریافت کنید. به گفته تیم مایکروسافت که به آن سوال بسیار مشتری در صفحه محصول پاسخ داد، "شما می توانید آفیس 365 را در آمازون خریداری کنید و سپس زمان را به اشتراک موجود خود اضافه کنید." جزئیات در این مقاله پشتیبانی مایکروسافت توضیح داده شده است.

اگر شما مخالف پرداخت اشتراک در حال انجام، به نظر می رسد برخی از اخبار خوب در افق وجود دارد. مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه مستقلی از آفیس را منتشر خواهد کرد که همراه با مجوز همیشگی خوب قدیمی در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ است.

و البته فراموش نکنید که جایگزین های کاملا رایگانی برای آفیس در خارج وجود دارد. شما می توانید دفتر آنلاین به صورت رایگان استفاده کنید، و سوئیت های دفتر منبع باز مانند LibreOffice و WPS Office وجود دارد که تمام بیت های مهم را از آفیس بدون برچسب قیمت ارائه می دهند. اگر می خواهید بیشتر در مورد جایگزین های دفتر رایگان بدانید، مطمئن باشید برای بررسی این هفته ارزان skate نشان می دهد پادکست زیر.

تیم معامله CNET جستجو وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. پیدا کردن خرید بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و اتمام صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، والمارت، آمازون و بیشتر. سوالات در مورد وبلاگ Cheapskate؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب