مشاور پزشکی نام نمی شود منتشر شده برای حفظ حریم خصوصی دلایل برتر داگ فورد می گوید

تورنتو – لیگ برتر داگ فورد گفت که او نمی خواهد به انتشار یک لیست از کارشناسان پزشکی هدایت خود را همه گیر پاسخ

توسط SALAMNEWWS در 21 خرداد 1399

تورنتو – لیگ برتر داگ فورد گفت که او نمی خواهد به انتشار یک لیست از کارشناسان پزشکی هدایت خود را همه گیر پاسخ به دلیل نگرانی های حریم خصوصی به عنوان مخالفت قانونگذاران نام دولت برای انتشار یک فهرست کامل از سلامت خود و مشاوران.

فورد در دفاع از کسانی که مشاوران سهشنبه در طول روزانه خود را COVID-19 رسانه جلسه پس از پرسش مطرح شد که در مورد اپیدیولوژی و دانشمندان به او مشاوره در استان را بازگشایی.

برتر گفت: در خارج از کارشناسان بهداشت و درمان در همه گیر فرمان میز او دریافت مشاوره از بیش از 100 پزشکان.

اما او کاهش یافته است به نام آنها.

ادامه مطلب: Coronavirus: انتاریو اجازه می دهد تا کودک-مراکز مراقبت به بازگشایی جمعه

"بسیاری از پزشکان شخصا نمی خواهم نام خود را خارج وجود دارد" فورد گفت. "وجود دارد یک میزبان از پزشکان مختلف."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از زمان شروع این بیماری همه گیر فورد بارها گفت که بر اساس تصمیمات خود را در مشاوره های پزشکی و علمی کارشناسان و قول داد به طور شفاف در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات ،

"هر کس در تلاش کاملا همه," او گفت:. "ما یک میزبان از پزشکان و سپس آن دسته از پزشکان صحبت کردن با پزشکان دیگر. ... اما می گویند هر دکتر درگیر من می خواهم به شما یک لیست از بیش از 100 پزشکان و برای برخی از حریم خصوصی آنها نمی خواهند نام خود را خارج وجود دارد."

سخنگوی وزیر بهداشت کریستین الیوت بود, اما, انتشار یک لیست از متخصصان پزشکی ارائه مشاوره به دولت محافظه کار.

این شامل استان افسر ارشد پزشکی از سلامت دکتر دیوید ویلیامز و تعدادی از افسران پزشکی سلامت در مناطق مختلف.

انتاریو بیمارستان ازدحام بیش از حد در حال حاضر بازگشت به قبل از همه گیر سطح
انتاریو بیمارستان ازدحام بیش از حد در حال حاضر بازگشت به قبل از همه گیر سطح

استان رئیس پزشکی قانونی دکتر خنجر Huyer دکتر Steini براون از دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت و تعدادی از عالی رتبه کشوری که نظام سلامت مدیران و یا بیمارستان اجرائی نیز در این لیست است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"همه از این کارشناسان نقش مهمی که ما کار جمعی برای پاسخ به COVID-19 شیوع و به تدریج بازگشایی اقتصاد" هیلی Chazan در بیانیه ای گفت.

فورد در دفاع از کارمندان دولت که در حال ارائه مشاوره به او از جمله رئیس بهداشت و درمان بوروکراسی دولت او ایجاد شده – بهداشت انتاریو.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"در مورد مبارزه با COVID آن را نه فقط در مورد داشتن پزشکان و متخصصان که بخش بزرگی از آن را, اما وجود دارد یک عملیاتی, سمت," او گفت:. "اگر آن را مت اندرسون, من شما را تست خواهد بود نیمی از آن در حال حاضر است."

NDP رهبر Andrea Horwath گفت: فورد باید خود را فهرست کامل از بیماری همه گیر مشاوران ،

این مقام رهبر اپوزیسیون و گفت: باید بدانید که دانشمندان و پزشکان در حال دادن فورد مشاوره در خود مهم تست و بازگشایی استراتژی.

"ساکنان انتاریو شایستگی این را می دانم که این دستور جدول شامل کارشناسان پزشکی که بر روی زمین کار با بیماران و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران آوردن دانش دست اول به پارک ملکه" او در بیانیه ای گفت.

"در تریبون آقای فورد گفته ساکنان انتاریو سزاوار به دانستن آنچه که او می داند اما در زمین ما دیدن مداوم عدم شفافیت است."

شیوع کروناویروس: انتاریو اجازه می دهد تا کودک-مراکز مراقبت به بازگشایی ژوئن 12
شیوع کروناویروس: انتاریو اجازه می دهد تا کودک-مراکز مراقبت به بازگشایی ژوئن 12

سبز رهبر حزب مایک Schreiner گفت: مردم باید بدانند که کارشناسان مشاوره برتر, به اطمینان حاصل شود آنها نیست "کامپیوتر خودی یا بوروکرات که اولویت های دراز در خارج از سلامت عمومی است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"انتاریو است برخی از درخشان ترین ذهن در بیماری های عفونی و در عین حال پاسخ ما شده است یکی از مهمترین و ناهموار و پر هرج و مرج در کشور" او در بیانیه ای گفت. "همانطور که ما آماده برای موج دوم ویروس ساکنان انتاریو سزاوار بدانید که کارشناسان پزشکی در حال کمک برتر به تماس عکس."

رهبر حزب لیبرال استیون Del Duca همچنین گفت فورد باید فاش کارشناسان پزشکی او مشاوره.

"برای انتاریو به احساس امنیت به عنوان ما مبارزه COVID-19 روشن و قابل اعتماد اطلاعات باید به اشتراک گذاشته شود,'"Del Duca در بیانیه ای گفت.

هفته گذشته مستقل قانونگذار سفت Hillier به حکومت را COVID-19 فرمان میز و مذاکرات خود ،

"به عنوان نخست وزیر گفت:" ما همه باید بدانید آنچه که او می داند'," او گفت:. "اجازه دهید قرار دادن پول ما که در آن ما است و اجازه دهید ما می دانیم آنچه در جریان است در COVID فرمان میز است."

ادامه مطلب: شهرداران شگفت زده تصمیم به حذف برخی از جنوب انتاریو در بازگشایی طرح

کالین Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو گفت: بیش از انتشار اسامی کارشناسان ارائه مشاوره به دولت آن مفید خواهد بود برای دیدن چند دقیقه از دستور جدول نشست.

به این ترتیب می تواند قاضی که آیا مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان است که در واقع به گوش توسط فورد دولت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من به عقب بر گردیم به نه فقط کسانی که در لیست اما چه کسی این تصمیم و کسی که ایستاده است پشت این تصمیم است ؟" او گفت:. "شما می توانید یک دانشمند به ایستادن در پشت تریبون و گفت: "من ایستاده این تصمیم'?"

استان نباید فقط باید نظام سلامت مدیران و یا پزشکان بلکه اپیدمیولوژی و بهداشت کارگران و اجتماعی کارگران و دانشمندان در دستور میز او اضافه شده است.

"وجود دارد یک کل طیف گسترده ای از تخصص و من فکر می کنم به جای استفاده از کلمه دکتر ما باید با استفاده از آن دسته" Furness گفت.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب