Coronavirus: لستر ممنوعیت سفر می تواند تحمیل شود و اگر مردم سعی می کنید به ترک شهر, مت, Hancock, هشدار

سفر بان کی مون معرفی خواهد شد در بحران-آمار لستر اگر مردم آن نافرمانی محلی جدید مستند قوانین اعمال شده در شهرس

توسط SALAMNEWWS در 10 تیر 1399

سفر بان کی مون معرفی خواهد شد در بحران-آمار لستر اگر مردم آن نافرمانی محلی جدید مستند قوانین اعمال شده در شهرستان مت Hancock هشدار داده است.

به وزیر بهداشت گفت: انتظار می رود شهروندان برای رعایت داوطلبانه تماس برای آنها را به ترک همسایه در اماکن چرا که "آنها می خواهند به شهر خود بازگشت به حالت عادی".

"ما در حال قرار دادن آن در محل در قانون در این مرحله او گفت:" اما او افزود: "البته ما اگر ما به."

هشدار در آمد و به عنوان آقای Hancock رد او عمل کرده بود بیش از حد به آرامی در اعمال محدودیت های تازه, اذعان شد و 11 ماه پس او برای اولین بار بود که برای اولین بار از هشدار به یک coronavirus سنبله.

او تا به حال شده است "نظارت بر آن را فوق العاده نزدیک", ramping تا تست از جمله در محل کار با عفونت و برخی از مدارس در لستر در حال حاضر بسته شده است.

"این نوع بسیار بیشتر اقدامات هدفمند کار کرده اند و در دیگر شیوع بیماری" آقای Hancock گفت BBC صبحانه.

"متاسفانه که هدفمند عمل کار نمی کند در لستر که چرا ما گرفته اند بسیار گسترده تر از اقدامات. ما شده اند در آن است."

اورژانس سرکوب در لستر به پیروی از وحی که یکی در 10 عفونت های جدید در سراسر کشور در حال اتفاق می افتد در شهر

غیر ضروری مغازه ها را بسته و بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی ترین مدارس بسته خواهد شد از پنج شنبه و قصد دارد به استراحت محافظ اقدامات برای آسیب پذیر شده اند کنار گذاشته.

این شهر بارها و بارها و رستوران ها دیگر مجاز به بازگشایی این آخر هفته وجود دارد ترس از مردم هجوم آوردند به نزدیکی دربی و ناتینگهام برای مثال.

در مورد خواسته است که خطر آقای Hancock گفت که او آماده بود به "تغییرات بیشتر اگر من نیاز به".

اما او استدلال کرد: "من دیده ام آنچه که مردم را در طول این مستند در سراسر کشور و مردم بسیار تعداد زیادی, زیادی, نسبت, به دنبال قوانین است.

"و من فکر می کنم این چیزی است که مردم را در لستر زیرا آنها می خواهند به شهر خود بازگشت و به حالت عادی بازگشت."

با Covid-19 نفر گزارش شده بود افزایش در 36 شهرستانها و استان ها در سراسر انگلستان و دیگر مناطق محلی می تواند در عین حال در صورت محدودیت های مشابه.

اما آقای هنکاک به نظر می رسد به بازی کردن پیشنهادات از پسوند به کردند طرح در این زمینه گفت: "ما همچنین در قرار دادن پول به شوراهای محلی به طوری که در یک اختیاری اساس آنها می توانید استفاده کنید که به حمایت از افرادی که به حمایت بیشتر نیاز دارند."خواسته در مورد علل احتمالی برای سنبله – مانند فقر بالاتر و تنوع قومی, زبان, مشکلات و بالاتر چگالی مسکن – Mr Hancock نه اخراج آنها.

"ما هنوز در حال انجام این کار به درک دقیقا به همین دلیل شیوع بیماری بوده است خیلی بد در لستر" او توضیح داد.

"اما بسیاری از دلایل که شما اشاره کردید فقط پس از آن آشنا هستند به من و مردم آنها را پیدا شهودی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن