گرما: آب رسانی در جنوب انگلستان با تقاضای شدید

ضربه صدها خانه در جنوب انگلستان بدون آب در حال اجرا برای روز پس از موج گرما باعث تقاضا شدید باقی مانده است. حد

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399
ضربه

صدها خانه در جنوب انگلستان بدون آب در حال اجرا برای روز پس از موج گرما باعث تقاضا شدید باقی مانده است.

حدود ۳۰۰ خانوار در اواسط شهر شوسکس از روز جمعه که درجه حرارت به ۳۵C رسید آب ندارن، در حالی که دیگران تدارکات متناوب و فشار پایینی داشته اند.

جنوب شرق آب گفت : تقاضا در منطقه در روز جمعه "رکورد" 696 میلیون لیتر -- بیش از 150 میلیون لیتر بیشتر از عرضه معمولی است.

قفل کردن coronavirus و اقامت نیز بازی بخشی در افزایش تقاضا، تامین کنندگان ابزار گفت.

ایستگاه های بطری آب راه اندازی شده اند، و حدود ۳۲۰۰۰ بطری به افراد آسیب پذیر تحویل داده شده است، در حالی که ۲۳ کمانچه برای کمک به تحویل به خانه ها و کسب و کار با دام ها اعزام شده بودند.

جنوب شرق آب گفت : آن را در حال کار 24/7 به تلاش برای بازگرداندن منابع.

تامین کننده افزود: "ما همچنان به کار تانکر در منطقه تلاش برای تزریق آب به شبکه ادامه خواهد داد، اما بسیار پیچیده است و به معنی منابع همچنان متناوب است."

۴۴۰۰ خانه دیگر در شرق سکس پس از انفجار دو آب، مسائل مربوط به تأمین را برای چند ساعت در روز چهارشنبه در بر داشت.

تعمیر کار به پایان می رسند و شیپور خاموشی برای اکثر خانه های منطقه در یک شب در حال اجرا آغاز شده است، اما برخی از ساکنان در Crowborough و Jarvis بروک هنوز هم هیچ آب در روز پنجشنبه.

استیو اندروز، رئیس عملیات مرکزی در جنوب شرق آب، گفت: "ما در حال تلاش برای حذف airlocks در شبکه خط لوله گسترده و پیچیده ما در منطقه و بررسی گزارش از یک آب انفجاری بیشتر در منطقه است."

دیگر شرکت های آب در جنوب انگلستان هشدارهایی را در مورد تقاضای شدید به مشتریان صادر کرده و از آنها خواست مصرف را محدود به استفاده ضروری یا خطر از دست دادن عرضه کنند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن