حماسه TikTok : همه چیز شما نیاز به دانستن -- CNET

TikTok, محبوب در میان نوجوانان, اجازه می دهد تا کاربران اضافه کردن موسیقی و اثرات به فیلم های کوتاه. آنجلا لان

توسط SALAMNEWWS در 24 شهریور 1399
tik-tok-0827

TikTok, محبوب در میان نوجوانان, اجازه می دهد تا کاربران اضافه کردن موسیقی و اثرات به فیلم های کوتاه.

آنجلا لانگ/سی نت این داستان بخشی از نسل چین ، سریCNET کاوش در جاه طلبی فن آوری کشور است.

آینده تیک تیک وک در آمریکا در هوا است.

به گزارش یک prefer to see the short-form video app shutter its US operations رویترز، دولت چین ممکن است ترجیح دهد به جای اینکه شرکت مادر بایت دنس مجبور به فروش آنها به یک شرکت آمریکایی شود، شاتر برنامه ویدئویی کوتاه فرم عملیات آمریکا را ببیند. رویترز با استناد به سه نفر با آگاهی مستقیم از این موضوع گفت فروش کسب و کار آمریکای تیک تیک تیک به دلیل فشار دولت ترامپ می تواند چین و همچنین بایت دنس را ضعیف به نظر برساند.

سفارت چين در آمريکا CNET را به اظهار نظرهايي در مورد تيک توک اشاره کرد که روز جمعه توسط ژائو ليجيان، سخنگوی وزارت امور خارجه چين صورت گرفت. وی گفت: چین با سوء استفاده از قدرت دولتی خود به ضعیف ترین بهانه امنیت ملی با سرکوب و هدف قرار دادن غیر موجه این شرکت های غیر آمریکایی مخالفت می کند.

معامله ای برای فروش کسب و کار آمریکایی تیک لوک که از دو دستور صادر شده توسط رئیس جمهور new Chinese export regulations دونالد ترامپ artificial intelligenceبرانگیخته می شود، پیش از این به دلیل مقررات جدید صادرات چین که هوش مصنوعی را پوشش می دهد و ممکن است شامل الگوریتم تیک تیک وک باشد، به یک راه بند برخورد کرده بود. صبح چین جنوبی گزارش داد که ByteDance تصمیم گرفته است که الگوریتم را در هیچ فروش شامل نمی شود. در این مقاله آمده است که این شرکت هم به مقامات آمریکا و هم خریداران آینده نگر اطلاع داده است.

عدم قطعیت نسبت به الگوریتم می تواند هر گونه فروش TikTok را پیچیده تر کند. به گزارش سی ان بی سی، مایکروسافت و والمارت برای یک معامله بالقوه با هم تیم شده اند، در حالی که اوراکل و «یک شرکت سوم آمریکایی» پیشنهاد هایی در تیک تیک تیک داده اند. این شبکه مالی در آن زمان گزارش داد که کسب و کارهای آمریکایی، کانادایی، استرالیایی و نیوزیلندی تیک تیک تیک می تواند به اندازه ۳۰ میلیارد دلار ارزش داشته باشد. معلوم نیست که مقررات چین تا چه حد به طور قابل توجهی بر ارزش گذاری تاثیر می گذارد.

تحولات جدید در حالی صورت می گیرد که تیک تیک تیک دولت آمریکا را بر سر اقدامات ترامپ به دادگاه می برد که در صورت تغییر نتواند مالکیت آن به طور مؤثری این برنامه را ممنوع کند. این دعوی در پی بیش از یک ماه تهدید دولت ترامپ است.

دستور اجرایی اوت 6 میله شرکت های آمریکایی از انجام کسب و کار با ByteDance و یا شرکت های تابعه آن ، و به طور موثر TikTok در تاریخ 20 سپتامبر ممنوع است. در پی توصیه یک هیئت دولت آمریکا، ترامپ دستور ۱۴ اوت را صادر کرد که مهلت ۱۲ نوامبر را برای فروش تیک تیک وک تعیین می کند. سفارش دوم همچنین ByteDance را هدایت می کند تا هر گونه داده به دست آمده از کاربران TikTok آمریکا را حذف کند. ترامپ همچنین در چندین جلسه توجیهی مطبوعاتی به ضرب الاجل ۱۵ سپتامبر اشاره کرده است.

طرح دعوی در دادگاه تیک تیک تیک ادعا می کند که دولت آمریکا به آن اجازه نداده است به نگرانی های امنیت ملی که به عنوان دلیل ممنوعیت بالقوه ذکر شده است، پاسخ دهد. این شرکت بارها گفته است که داده های کاربر را با دولت چین در میان نمی بگذارد که یکی از نگرانی های اصلی مطرح شده توسط دولت ترامپ است. تیک تیک در این دعوی اشاره کرد که کارشناسان خارج ابراز تردید کرده اند که دولت آمریکا واقعا ً از نگرانی های مربوط به دسترسی به داده های کاربر عمل می کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de