چگونه یک قایق بادی را به زمین بزنیم

↑ مشرق نیوز. «جزییات غرق شدن ۵ عضوِ خانواده ایرانی در مانش». ↑ مشرق نیوز. «خطیب زاده: پیکرهای خانواده غرق شده

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

↑ مشرق نیوز. «جزییات غرق شدن ۵ عضوِ خانواده ایرانی در مانش». ↑ مشرق نیوز. «خطیب زاده: پیکرهای خانواده غرق شده ایرانی به کشور منتقل میشود». مسافران از کشتیهای در معرض خطر نیز میتوانند به روشهای مختلف به این کشتیها منتقل شوند. رنگ قایق : این موضوع خیلی جدی نیست و شاید بتوان از آن چشم پوشی کرد اما از نظر زیبایی و جذابیت قایق میتوانید رنگ هایی که خود علاقه دارید را برای خرید قایق بادی استفاده کنید ولی سعی کنید رنگی که انتخاب میکنید هم رنگ محیط مثلا درخت و آب نباشد که وقتی قایق روی آب است به چشم بیاید و در دوردست هم دیده شود. قیمت قایق بادی 4 نفره اینتکس بسیار مناسب است و قابلیت نصب موتور بنزینی و برقی یاماها و اینتکس یا موتور های پارسان را دارد. قایق بادی 4 نفره اینتکس دارای فضای کافی برای نشستن 4 نفر است و با داشتن صندلی و پشتی های راحت میتوانید ساعت ها در آب حرکت کنید و از یک قایق سواری مهیج لذت ببرید.

این قایقها دارای سه نشیمنگاه هستند که همین خصیصه موجب شده است تا در هنگام انتخاب تیمهای قایق رانی یکی از انتخابهای قایقسواران باشد. شاید فکر کنید خرید قایق بادی یک خرید لاکچری ای باشد اما در واقعیت این است که شما میتوانید با هزینه اندک ه میک قایق بادی برای خود انتخاب کنید. در زمانی که جو گیر میشود و با چندین مهمان به سفر مثلا در آخر هفته میروید لطفا همه فامیل را سوار قایق نکنید چون ممکن است قایق دچار مشکل شود. ابعاد قایق : وقتی قایق را میخرید احتمالا دوست دارید خانوادگی سوار آن شوید و در آب بازی کنید و به همین دلیل سعی کنید بر اساس تعداد نفرات خانواده خود قایق را انتخاب کنید و در مشخصات کالا دقت کنید به تعداد ظرفیت در یک زمان برای چند نفر قابل استفاده است . حرفه ای : افرادی که اهل قایق سواری هستند و حرفه ای این بازی و ورزش هستند باید قایق بادی حرفه ای را خریداری کنند چون از هر جهت استاندارد است و برای پارو زدن و بازی حرفه ای طراحی شده است. وزن قایق : قایق ها از نظر وزنی باید جوری باشند که شما بتوانید هر چند وقت که خواستید از آن استفاده کنید جابجایی اش برای شما دشوار نباشد. Con tent was creat​ed by G​SA Conte᠎nt  Ge᠎ne ra​tor DEMO​.

شاید برای شما جالب باشد چرا مستقیما در بخش راهنما داریم از یک برند حرف میزنیم اما نکته اینجاست این برند یک برند معمولی نیست و برند اینتکس یکی از بهترین تولید کنندگان قایق بادی در جهان است به همین علت میخواهیم به جوانب برخی از مدل های این شرکت بپردازیم. اورجینال یا کپی : برند های مطرح تولید کننده قایق بادی در جهان زیاد هستند وبرخی از این برند ها در ایران هم محصولات خود را وارد کرده اند و به فروش میرسانند اما توجه داشته باشید همین برند های معروف برخی توسط شرکت ها نسخه کپی شده تولید شده است که توسط تولید کننده اصلی تولید نشده و کیفیت پایین تری دارند و برخی از مردم برای اینکه تصویر برند روی قایق بادی است آن را خریداری میکنند و فقط شما اگر میخواهید در مناطق پرریسک با قایق بروید سعی کنید قایق اورجینال را خریداری نمایید که در سایت ما این محصولات معرفی شده اند. نشیمنگاه : قایق های حرفه ای معمولا یک فضایی برای نشستن افراد دارند و شما میتوانید روی آن به راحتی بنشینید و همزمان از دیدن مناظر لذت ببرید . موتوری : قایق های دارای موتور با توجه به اینکه سرعت میگیرند هیجان بیشتری نسبت به قایق بادی ساده دارند و برای افراد حرفه ای که قایق سواری کرده اند مناسب تر میباشد چون مثل یک ماشینی میماند که باید روی دریا و رودخانه هدایتش کنید.به نسبت اینکه موتور دارد قیمت بسیار بالاتری نسبت به نوع ساده دارد و خیلی برای استفاده تفریحی مرسوم نمیباشد.

وزن قابل تحمل : اگر فرزند یا خودتان وزن زیادی دارید باید این نکته را در نظر بگیرید که بجای یک نفر خودتان را دو نفر حساب کنید و مثلا یک قایق 4 نفره سه نفر بیشتر سوار نشوند البته در بخش جزئیات کالا اشاره شده این قایق برای افراد با چه وزنی مناسب است و معمولا قایق های بادی برای افرادی با وزن معمولی یعنی 60 الی 100 کیلو گرم هر نفر طراحی شده اند و اگر به این نکات توجه کنید میتوانید تجربه خوبی داشته باشید. ساختار بدنه این مدل قایق بادی تماما بادی است که از چند دریچه به صورت مجزا باد میشوند و هر کدام دارای دریچه های جداگانه از نوع پیچی است. معمولا قایق های حرفه ای به گونه ای طراحی شدند که مثلا شما وقتی سوار قایق میشوید و به وسط آب میروید اگر شاخه ای که کم پیش می آید به قایق شما گیر کند و بخشی از قایق سوراخ شود در قایق های حرفه ای چون هم چند لایه هستند اولا راحت سوراخ نمیشوند و حتی اگر سوراخ شوند بخش های مختلف قایق دارای تیوپ های گوناگونی است که حتی در ازای سوراخ شدن یک بخش از قایق بخش های دیگر پایدار باقی میمانند و آسیی به شما نمیرسد.اگر قرار است به بخش های پرریسک با قایق حرکت کنید و یا برای ماهیگیری به مناطق مجاز میروید سعی کنید از قایق حرفه ای استفاده کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن