امیلی Maitlis جایگزین برای Newsnight قسمت پس از BBC می گوید کامینگز اظهارات 'نه دیدار با استانداردهای' در بی طرفی

امیلی Maitlis جایگزین شده است برای یک قسمت از این گل سرسبد امور جاری نشان می دهد Newsnight در همان روز پخش گفت

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

امیلی Maitlis جایگزین شده است برای یک قسمت از این گل سرسبد امور جاری نشان می دهد Newsnight در همان روز پخش گفت: یک مقدمه که در آن او در مورد Dominic کامینگز جنجال "نه دیدار با استانداردهای ما به دلیل بی طرفی".

مجری ستایش بود توسط برخی از بینندگان برای باز او را به نشان می دهد که در آن او گفت: "بوریس جانسون مشاور ارشد "قوانین شکست" و افزود: "در این کشور می توانید ببینید که آن را شوکه دولت نمی تواند."

بی بی سی در بیانیه ای گفت: روز چهارشنبه که کارکنان بوده است "نقل از "دستورالعمل" در اطراف بی طرفی پس از پخش.

و یک سخنگوی پخش شده پس از تایید Ms Maitlis نمی خواهد در حال حاضر آینده قسمت از نشان می دهد. او به جای کتی Razzall.

در باز او را به برنامه Ms Maitlis گفت: "دیگر وزیران و نخست وزیر به ما بگویید که او در [قوانین] بیشتر عصبانی پاسخ به این رسوایی است به احتمال زیاد.

"او انسان را به یاد داشته باشید که همیشه خلق و خوی عمومی که برچسب تنبل برچسب نخبگان در کسانی که مخالف بودند. او باید درک کنند که خلق و خوی در حال حاضر یکی از خشم و تحقیر و غم و اندوه."

در پاسخ به پخش بی بی سی گفت که آن را باید "رعایت بالاترین استانداردهای دلیل بی طرفی در اخبار آن خروجی".

این بیانیه افزود: "ما بررسی کرده ایم تمامیت شب گذشته Newsnightاز جمله باز کردن بخش و در حالی که به اعتقاد ما این برنامه شامل عادلانه و دقیق روزنامه نگاری ما احساس می کنیم که ما باید بیشتر به روشنی معرفی شد خلاصه ای از پرسش های ما را بررسی و با همه همراه شواهد در بقیه برنامه.

"آن را به عنوان اعتقاد ما معرفی ما پخش نمی دیدار با استانداردهای ما توجه کنند."

Ms Maitlis شد ستایش برای "درخشان" مقدمه ای نشان می دهد.

یک نفر در توییتر گفت: نظرات او بودند "قطعا نیاز" در حالی که دیگری در توئیتر خود نوشت: "امیلی Maitlis است و خلاصه آن را کاملا."

های یک کلیپ از باز کردن تک صدایی دیوید Lammy یک کار MP به نام Newsnight مقدمه "پخش خدمات عمومی".

سال گذشته بی بی سی بود که در گیر یک بی طرفی ردیف بیش از نظرات ساخته شده توسط نگا Munchetty مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نژادپرستی در طول پخش زنده.

بی بی سی صبحانه مجری در نظر گرفته شد به ساحل BBC سرمقاله دستورالعمل هنگامی که او در مورد اظهارات رئیس جمهور ایالات متحده پس از او گفت: زن دموکرات به "بازگشت" به کشور خود.

این حکم بعد از بررسی و معکوس توسط شرکت مدیر کل پروردگار تونی هال.

در اوایل این ماه Ms Munchetty گفت: "درس های آموخته شده است" و همه چیز در حال بهبود پس از او "بسیار قوی" گفتگو با سران در پخش پس از افتضاح.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب