بهترین روز مادر سال 2020 هدیه برای foodie مامان - CNET

این داستان بخشی از هدیه روز مادر, راهنمای 2020. CNET سردبیران دور تا داغترین اسباب بازی برای مادر این سال است.

توسط SALAMNEWWS در 18 اردیبهشت 1399
این داستان بخشی از هدیه روز مادر, راهنمای 2020. CNET سردبیران دور تا داغترین اسباب بازی برای مادر این سال است.

شاید مادر شما یک رنگ در پشم foodie از تولد و یا شاید او آمده است به او foodie احساسات به تازگی در حالی که قرنطینههمراه با بقیه ناگهانی پخت نانمغزدار-بازسازی پوست قهوه-شلاق جمعیت. به هر صورت این ما با اطمینان می دانیم: همه بچه ها برابر خلق شده اند. هر مادر یک ترکیب خاص از ویژگی های که باعث می شود او را منحصر به فرد ویژه و شایسته از حق درمان در روز مادر. (نه دست کم از آن است که توانایی خود را برای زنده ماندن افزایش شما بدون حادثه بزرگ.)

نه همه سختگیر برابر خلق شده اند. "Foodie" می تواند به معنای بسیاری از چیزها به خود اعلام کرد دارندگان عنوان از کسی که لذت می برد یک شام لذیذ کردن به کسی که آزمایش های در صفحه اصلی با تمام آخرین اسباب بازی و محصولات غذایی تخصص متخصص در تو رفتگی در دیوار به نوع که voraciously مصرف تمام انواع مواد غذایی رسانه ها با اشتها مانند یک بچه چربی در بستنی های اجتماعی.

آیا مادر خود را مادام العمر است یا تازه ضرب, خود را شناسایی foodie از هر نوع ما گرد کرده ام تا مجموعهای از روز مادر هدیه مواد غذایی از جمله پنیر و شکلات و شراب و بیشتر لذیذ هدیه سبد گزینه های. ما همچنین کردم, خلاق, مواد غذایی, ایده های هدیه از شکم پرست به تجربی به بی انتها برای هر نوع, مامان و foodie شما پر برکت برای تماس با شما.

ادامه مطلب: بهترین روز مادر سال 2020 هدایای زیر 50 دلار

تایلر Lizenby/CNET

اگر مادر خود را swoons به لحن "sous vide" مانند برخی از مادران را به "الماس گوشواره" پس از آن او می شود jazzed به باز کردن این درخشان تعداد کمی که در آن او می تواند یاد بگیرند به انجام آن در خانه است. در مورد اندازه یک بطری از شراب این sous vide سیرکولاتور ($215) ارائه خواهد شد او امکان رستوران با کیفیت ماهرانه اجرا در وعده های غذایی با بالا geek عامل. به علاوه هر کس او ممکن است برای طبخ نیز از جمله شما.

ادامه مطلب: بهترین هدفون برای مادر: روز مادر سال 2020 هدیه میدارد

مدرسه آنلاین پخت و پز

برخی از مردم هرگز یاد بگیرند. و برخی از مردم هرگز یادگیری را متوقف. است مادر خود را برای همیشه لطفا برای, دانش آموز نوع ؟ پخت و پز کلاس های هدیه بزرگ برای دست foodie مادران و همچنین ارائه امکان بیشتر به دنبال پس از هدیه روز مادر از همه: زمان صرف شده با شما.

اتمام آشپزی ارائه دوره از چاقو مهارت های لازم برای تزئین کیک خود را در رستوران های محلی, بازارهای یا مدارس (بسیاری از آنها در حال ارائه گزینه های آنلاین در این زمان) و یا شما می توانید هدیه ای از مادر خود را با یک اشتراک به بالا-درجه یک-nerd-عامل آنلاین آموزش از america's Test Kitchen, با شروع در $20 در هر ماه.

ویلیامز سونوما

مادر خود را می گوید او یک foodie اما در اعماق او واقعا فقط قشنگ است. (روز مادر, پدر و شوخی amirite?) این 80 دلار مجموعه از یکی از ورمونت خانواده سلطنتی cheesemaking شامل انتخاب از خفیف تا وحشی, هر یک از آن می توان برای حذفی پنیر تخته bangin' همبرگر و افسانه ای مک و پنیر.

ساخته شده در

مادر خود را از دست رفته هرگز یک قسمت از بالا آشپز و مخفیانه مشتاق برای تام Colicchio را مهر و موم از تصویب. ساخته شده در وسایل آشپزی و خط ارائه می دهد دقیقا همان است که با محکم, قیمت مناسب, قطعه, آیا مادر شما فقط نیاز به یک ارتقا در اینجا و یا وجود دارد و یا در روند re-تجهیز تمام آشپزخانه. به علاوه درآمد حاصل از ساخته شده است در جنوب دود آوری به ارائه کمک های اضطراری به صنعت مواد غذایی و آشامیدنی کارگران است. مادر خود را خوشحال خواهد شد با هدیه و با افتخار از خود و نوع دوستی.

مرکتو

مادر خود را به برکت او هرگز صرف یک ثانیه از عمر خود را به فکر که برش کربوهیدرات کمک خواهد کرد که ترویج هر نوع شیوه زندگی سالم است. بدون پاستا که در آن سلامت روان ؟ اگر مادر شما ایده از خوردن انواع مواد غذایی به معنی تغییر شکل ماکارونی به طور منظم او ممکن است لذت در تهیه ماکارونی از ابتدا با کمک این نرم افزار تعداد کمی از Marcato (60 دلار).

Dallmann شیرینی

بهتر از متوسط جعبه شکلات های لذیذ این جعبه نیز پیشنهاد مادر خود را بسیار مورد نیاز به خنده در لحظه. سلامت عقل محافظ شکلات و لرز و شکلات باعث می شود همه چیز را بهتر مجموعه ($25-$45 بسته به اندازه) از ویژگی های زیبا و مبتکر گزش از این سن دیگو wood work industres.

Goldbelly

در حالی که محدود به منطقه فوری شما می توانید کمک به مادر خود را ابتدا او سودای سفر به خارج خارش با آوردن برخی از نمادین ترین غذاهای از سراسر کشور حق او. New Orleans را muffuletta سان فرانسیسکو cioppino و شیکاگو ظرف عمیق هستند و همه تنها با چند کلیک دور. یک شهر اشتراک از Goldbelly ($79) همچنین کمک می کند تا به حمایت از رستوران ها در این شهرها متاثر از این بیماری همه گیر.

دهان

شاید شما می خواهید به یاد مادر خود را از راه سفر شما هنگامی که زمان با هم و یا سوخت برنامه های آینده خود را به خندق خانه و خانواده و صرف بازنشستگی در RV. این Indie متحده آمریکا باشگاه ارائه می دهد ماهانه جعبه ($60, هر چند شما صرفه جویی 10 ٪ اگر شما پیش پرداخت برای یک سال کامل) شامل منطقه ای خاص تنقلات و دیگر موضوعات آشپزی منابع از دریا به درخشان دریا. به علاوه, او را به یاد داشته باشید آنچه طلایی کودک شما حداقل یک بار در ماه که هر جعبه می رسد.

ویلیامز سونوما

یک foodie نیست همیشه برابر روده متلاشیکننده زیاده روی. بسیار وجود دارد که می تواند آماده شده است که شایسته است از تماس خود یک gastronome در حالی که هنوز حفظ سلامت آگاه دیدگاه ناهار خوری. اگر این به نظر می رسد مانند مادر خود نیست در مورد زمان او یک spiralizer? این تجمل $60 مدل سنگین تر است-وظیفه با تیغه های چندگانه را در همه شیوه ای از سبزیجات حتی داشتن مقاومت انواع مانند شلغم و سیب زمینی شیرین.

Rosle

همه فن حریف بق: این فقط یک پدر را بازی کنه. اما شما می دانستید که در حال حاضر; مادر خود را لگد پدر خود را خاموش کوره سال پیش زمانی که او متوجه زغال و آتش زمزمه اسرار خود را به او به طور مستقیم. او در حال حاضر از گوشت اما این 40 دلار در سبد خواهد موشک او را به کوره استاد جلال او به عنوان امر او را در حال حاضر تهدید آمیز کوره مهارت های لازم برای ماهی و سبزیجات.

Vinebox

منظورم این است که او را دوست دارد غذا من را دریافت نمی اشتباه است اما شاید خود مادر است نوع جفت آنچه که او می خورد با آنچه در او است و نه بالعکس. (و واقعا که مراقبت در مورد جفت شدن فقط را در شراب!)

این شراب اشتراک از Vinebox (با شروع در $158) یک راه عالی برای اضافه کردن تنوع به او varietals که انتخاب هوشمندانه بخش به عنوان شیشه ای-اندازه نمونه از بزرگترین تولید کنندگان و سبک. و کسانی که کمی ویال فوق العاده کیف پول مناسب ،

Bed Bath & Beyond

به نظر می رسید بی ادب به نوشتن "سوسیس محبت مادر" در روز مادر هدیه خلاصه اما اجازه دهید صادقانه خود توانسته است با تلفظ "charcuterie" بدون ترس از او آموخته بود وجود دارد یک کلمه به طور خلاصه غذای مورد علاقه او ، این چرخ گوشت ارائه می دهد یک فرصت برای سعی کنید دست خود را در ساخت خود را امضا مخلوط.

Bed Bath & Beyond

مادر خود را به معنای واقعی کلمه کسی است که متوقف می شود به بوی گل سرخ; و یا به آرامی فشار هلو; یا به معمولی ارزیابی تراکم تابستان خربزه در حالی که چت کردن کشاورز در مورد موروثی varietals. مادر خود را مورد علاقه راه برای گذراندن یک آخر هفته گرم در روز است در بازار کشاورز.

برای بانویی که نه او و لوازم جانبی برای مطابقت با تولید نسبت به کفش های او مجموعه ای از این قابل توجه زمین دوستانه خرید totes خواهد شد که او احساس کشاورزان' بازار شیک تمام فصل طولانی است.

Sur La Table

حتی به عنوان یک کودک زمانی که شما به ارمغان آورد مادر خود را صبحانه در رختخواب در روز مادر, می دانستم که او می رود (و سزاوار) جز بهترین محصولات با کیفیت و ارائه شده است. حالا که شما حقوق و نه فقط یک کمک هزینه به او نشان می دهد که شما هنوز هم توجه به آن نوع از جزئیات و درمان او را به لوکس از تجملات است. شما دریافت می کنید دو اونس حق بیمه خاویار ماهیان خاویاری شش blinis, کرم fraîche و مروارید قاشق در این 100 دلار هدیه مجموعه. (کمی شامپاین برای رفتن احتمالا نمی خواهد صدمه دیده است یا نه. شما همیشه می دانستم که شما مورد علاقه کودک است.)

کریس مونرو/CNET

مادر خود را به شما ارائه نوع گارانتی مادام العمر در روز تولد خود را. شما می توانید افتخار است که تعهد مشابه با ژست: شمارنده لوازم جانبی برای پایان دادن به تمام شمارنده لوازم جانبی. یک موضع KitchenAid میکسر ($380) محکم است که به عنوان یک مخزن و مناسب آیا مادر خود را بیشتر مشتاق به ایجاد یک روال روستایی خمیر پیتزا یا ظریف, مناسبت های ویژه سوفله. و پس از آن می آید در بیش از 40 رنگ های در دسترس, شما می دانید شما می توانید پیدا کردن یک خود را برای مطابقت با مامان سایه های خاص از خاص است.

بیشتر هدیه ای پوشش در CNET

هدیه روز مادر, راهنمای 2020

دیدن همه


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب