چگونه یک رقاصه یک بازیگر و کارآفرین شد: داستان خاستگاه ماری تاکاهاشی - CNET

ماری تاکاهاشی یکی از جالب ترین افرادی است که باید بدانید. به مدت ۱۰ سال او یک رقصنده حرفه ای باله بود. و در حا

توسط SALAMNEWWS در 4 مهر 1399
mari-takahashi-2

ماری تاکاهاشی یکی از جالب ترین افرادی است که باید بدانید. به مدت ۱۰ سال او یک رقصنده حرفه ای باله بود. و در حال حاضر او به طور گسترده ای شناخته شده و مورد احترام gamer و کارآفرین است.

اتمیمیری این داستان بخشی از من خیلی وسواس (مشترک در اینجا)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه ای و وسواس های فعلی خود را.

زندگی ماری تاکاهاشی مانند داستان خاستگاه یک شخصیت کتاب کمیک می خواند. او به مدت ۱۰ سال یک رقصنده حرفه ای باله بود. سپس او در زمان یک گیگ بازیگری برای یک ویدیو یوتیوب، که او را به یک حرفه متفاوت انجام کمدی طرح و بازی های ویدئویی برای یوتیوب behemoth Smoshراه اندازی شد. او همچنین با همکاری کانال Smosh Games را تأسیس کرد و هم اکنون به خود به عنوان یک کارآفرین است. اوه، و اون توي نمايش سي بي اس بازمانده بود، به طور خاص فصل "جن اي ایکس".

در CNETمن تا پادکست وسواس ، Takahashi توضیح می دهد داستان منشاء خود را و چگونه او لذت می برد آزادی خلاق استطاعت زندگی در طول روزهای اولیه ایجاد محتوای آنلاین.

او می گوید: «من حدود یک دهه یک رقاصه حرفه ای بودم و بعد یک گیگ یوتیوب را در کنار هم گرفتم و فکر کردم که به چیزی تبدیل نمی شود. و این با یک امپراتوری فوق العاده بزرگ در اینترنت به نام اسموش بود." "در 10 سال گذشته در حال حاضر، من در این قلمرو رسیدن به نه تنها بازی های ویدئویی و ایجاد محتوا، بلکه همکاری در بنیانگذاری یک کانال از طریق Smosh بوده است. به طور کلی، من به گسترش ادامه می دهم و می بینم چه کاری می توانم انجام دهم، چرا که هیچ نقشه راه واقعی با کاری که شما در این قلمرو دیجیتال انجام می دهید وجود ندارد. ما هنوز کتاب را می نویسیم.»

تابستان گذشته، تاکاهاشی خبرنگار نمایش کویبی و پلی گون اسپیدرون بود. این سریال ترکیبی از اخبار بازی، فرهنگ و روندها را پوشش می داد. نقش تاکاهاشی به او اجازه داد تا داستان های عمیق و قانع کننده ای را که محور آن موضوعات بازی در خارج از جریان اصلی است، کاوش کند. باید توجه داشته باشم که در پایان ماه ژوئیه، یک ماه قبل از پخش قسمت پایانی اسپیدرون، با تاکاهاشی مصاحبه کردم.

او می گوید: «ما با فردی به نام استیون اسپون مصاحبه کرده بودیم که یک بازیگر معلول است. او COO از AbleGamers است. و او واقعا ً در مورد اینکه بازی ها چقدر مهم است که برای بازیکنان معلول در دسترس تر شوند، صریحاً گفته است.» او می گوید: «من هم توانستم با بازیکن دیگری به نام EbonixSims صحبت کنم که برای خدمت بهتر به جامعه سیاه پوستان، لوازم جانبی و مدل موهای سیمز، رنگ پوست را modding کرده است. و این داستان هایی است که احساس می کنم می توانم امتیاز خودم را بررسی کنم و بیشتر در مورد آن یاد بگیرم و بگویم: خدایا، من هرگز این را نمی دانستم.

در طول مکالمه ما، تاکاهاشی بحث می کند که چگونه رقاصه حرفه ای خود را گذشته کمک می کند تا او را در حرفه فعلی خود را به عنوان یک بازی و میزبان. او همچنین باز می شود تا در مورد وسواس خود را با PS4 بازی شبح از Tsushima. و ما در مورد زماني که اون توي بازمانده بود صحبت ميکنيم

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب