لندن نیازهای اضطراری نجات برای نگه داشتن لوله ها و خدمات در حال اجرا, صادق خان هشدار

لندن زیرزمینی اتوبوس و قطار خدمات را باید قطع مگر اینکه دولت فراهم می کند و اورژانس نجات تا پایان روز شنبه, شه

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

لندن زیرزمینی اتوبوس و قطار خدمات را باید قطع مگر اینکه دولت فراهم می کند و اورژانس نجات تا پایان روز شنبه, شهردار, صادق خان هشدار داده است.

آقای خان گفت که حمل و نقل برای لندن £2.1 میلیارد دلار پول نقد ذخیره شد "در حال اجرا" به عنوان یک نتیجه از انبوه کاهش می یابد و درآمد حاصل از کرایه تبلیغات و تراکم شارژ در رانندگان.

و او هشدار داد که "امروز آخرین روز" با "بسیار شدید" کاهش به حمل و نقل عمومی مورد نیاز اگر هیچ کمک مالی ارائه شده توسط دولت مرکزی به جزر و مد این سازمان بیش از.

صحبت کردن در LBC, رادیو شهردار گفت: "بیش از دو ماه گذشته ما از دست داده ایم بیش از 90 درصد از ما کرایه و تبلیغات پایین است و بنابراین تراکم شارژ.

"بنابراین ما هزینه شده ام £600 میلیون دلار در ماه پرداخت برای خدمات و گرفتن هیچ چیز را از مشتریان خود و یا بسیار کم است. اگر چه ما تا به حال در آغاز این بحران یک ذخیره نقدی از شمال £2.1 میلیارد دلار است که در حال اجرا و ما توسط قانون مورد نیاز برای نگه داشتن دو ماه ارزش پول در بانک برای پرداخت هزینه برای خدمات."

آقای خان گفت که او درگیر شده بود در هفته از مذاکرات با دولت اما افزود: "این واقعا سخت گرفتن پشتیبانی از آنها.

"در حال بلانت, امروز آخرین روز است. مگر اینکه دولت امروز به ما می دهد تایید گرانت که ما نیاز دارید و سپس عواقب می تواند بسیار شدید و انشعابات برای همه ما خواهد بود.

"بنابراین من امیدوار هستم دولت امروز موافق کمک مالی برای TfL به ما کمک می کند با ما انجام می دهند ما کمی به کمک ویروس اما اگر آنها نمی, من خیلی نگران عواقب رفتن به جلو است."

پرسید که چه اتفاقی می افتد اگر هیچ کمک مالی بودجه در دسترس ساخته شده, آقای خان گفت: "تنها راه برای تعادل این کتاب به قطع خدمات. بنابراین جالب اینجاست که در زمانی که دولت تمایل آمریکا برای افزایش, خدمات, سطح شیب دار بالا خدمات به بازیابی عبارت ما ممکن است نیاز به قطع خدمات به این دلیل که دولت شکست خورده است به ما عطا پشتیبانی ما به شدت نیاز داریم."

وی افزود: ما باید برای کاهش این اتوبوس ما با ارائه کاهش Tube خدمات ما شما را به صرفه جویی در پول. این که چگونه ما صرفه جویی در پول - با کاهش خدمات ما ارائه.

"ما با ارائه لندن Overground این تراموا به لوله های گفتگوی, لوله اتوبوس و کاهش پول ما صرف ما کاهش خدمات ما است."

تعداد مسافر را به طور چشمگیری کاهش می یابد با توجه به کروناویروس مستند (PA)

آقای خان گفت: "این گدا باور است که ما در مذاکره بوده اند به پنج, شش, هفت هفته در حال حاضر و دولت است که هنوز به تاخیر انداختن توافق بدهد. راه دیگه ای وجود نداره که ما می توانید پرداخت برای حمل و نقل عمومی با وجود اینکه چند تا مسافران با استفاده از حمل و نقل عمومی.

"بنابراین من مشخص نیست که چرا دولت منتظر است تا ساعت یازدهم برای رسیدن به یک معامله و اگر ما رسیدن به یک معامله است و سپس آن را واقعا بد است نه تنها برای افرادی که مایل به استفاده از حمل و نقل عمومی اما کسب و کارهای دولت ادعا می کند آنها پس از جان گذشته برای حمایت خواهد شدیدا رنج می برند اگر ما نمی تواند این معامله امروز."

رئیس امور مالی حمل و نقل برای لندن به وظیفه قانونی اگر این سازمان است که قادر به تولید یک بودجه متعادل به موضوع بخش 114 توجه کنید که میله های آن از ارتکاب به هر گونه هزینه های فراتر از تعهدات قانونی.

این کاهش می دهد, پایتخت شبکه حمل و نقل عمومی به یک استخوان سرویس. اما از آن است که انتظار نمی رود یک شبه اتفاق می افتد به عنوان TFL هیئت مدیره را ملاقات اول برای تصمیم گیری در مراحل بعدی.

یک سخنگوی دولت گفت: "ما در پیشرفته مذاکرات به توافق برسند بودجه و تامین مالی بسته خواهد شد که حمایت از حمل و نقل برای لندن. واضح است که ما نمی خواهد کسانی که تعصب بحث با ارائه جزئیات از مذاکرات در این زمان.

"این کاملا حیاتی است که اولویت در حال رسیدن به یک توافق است که نگه می دارد بحرانی خدمات در حال اجرا برای آن دسته از مسافران که باید با استفاده از حمل و نقل عمومی برای رفتن به محل کار, حصول اطمینان از ما نگه داشتن لندن در حال حرکت با خیال راحت. که به معنی حفاظت از کلید مسیرهای به سرعت در حال افزایش تعداد خدمات در دسترس است و حفاظت از منافع مالیات دهندگان در دراز مدت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن