ترور مشکوک محمد Mahjoub دستمزد قانونی جنگ علیه فدرال برای دفع اخراج

یک تروریسم مشکوک است که راه انداختن یک دادگاه جدید مبارزه با دولت فدرال برای اطلاعات او می گوید که او نیاز به

توسط SALAMNEWWS در 24 تیر 1399

یک تروریسم مشکوک است که راه انداختن یک دادگاه جدید مبارزه با دولت فدرال برای اطلاعات او می گوید که او نیاز به یک کوه پر از استدلال در برابر تبعید به زادگاه خود مصر و ممکن است ،

آن است که فقط در آخرین پیچ و تاب و در Mohamed Mahjoub دو دهه حقوقی ادیسه.

ادامه مطلب: قاضی استدلال متحده شواهد قابل باور در مصر ترور مشکوک مورد

دولت در تلاش است برای حذف Mahjoub, 60, با استفاده از یک امنیت ملی گواهی این ادعا او عالی رتبه عضو یک سازمان تروریستی است.

گواهینامه های امنیتی به ندرت استفاده می شود فدرال ابزار برای از بین بردن اتباع خارجی مظنون به ارتباط به فعالیت های تروریستی یا جاسوسی است.

Mahjoub متاهل با سه فرزند آمد به کانادا در سال 1995 به دست آمده و وضعیت پناهندگی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایالات متحده دستور داد ادمونتون ترور مشکوک را اخراج در سال 2011
ایالات متحده دستور داد ادمونتون ترور مشکوک را اخراج در سال 2011

او یک بار به عنوان معاون مدیر کل از پروژه در سودان اجرا توسط اسامه بن لادن که بعدها به نوک پیکان حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حمله به ایالات متحده است.

Mahjoub دستگیر شد و تحت یک گواهی امنیتی در ماه ژوئن سال 2000 پس از مصاحبه با کانادا جاسوسی آژانس در شش مواقع بین ماه اوت سال 1997 و در مارس 1999. هر زمان او هرگونه دخالت در افراط گرایی است.

دادگاه عالی کانادا زده گواهی رژیم به عنوان قانون اساسی اما دولت بازنگری فرآیند و صدور گواهی جدید علیه Mahjoub در سال 2009. این پس از آن تأیید شده توسط دادگاه.

ادامه مطلب: دادگاه فدرال می یابد تهدید مطرح شده توسط Mahjoub کاهش شل شرایط

در ماه ژانویه مقامات فدرال به Mahjoub نتایج دو ارزیابی یک بررسی ماهیت و شدت اعمال دیگر به دنبال خطرات او ممکن است چهره پس از حذف از کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تعیین شده رسمی دولت را نقد و ارزیابی در تصمیم گیری Mahjoub باید اخراج شوند.

اما قبل از آن اتفاق می افتد Mahjoub می خواهد برای دیدن تمام اطلاعات زیر بنای ارزیابی.

ماه گذشته آژانس خدمات مرزی کانادا گفت Mahjoub و وکلای او آن را فاش نمی کند "هر یک از مدارک درخواست شده و یا ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر می گوید:" اخیر خود تشکیل پرونده در دادگاه فدرال کانادا.

هالیفاکس مرد می گوید او کمک کرد CSIS پیگیری حامیان داعش در کانادا. در حال حاضر او را اخراج
هالیفاکس مرد می گوید او کمک کرد CSIS پیگیری حامیان داعش در کانادا. در حال حاضر او را اخراج

اطلاعات مهم است زیرا اگر اخراج Mahjoub فرستاده خواهد بود به مصر "یک کشور که در آن او است به احتمال زیاد به صورت آزار و اذیت و شکنجه و ممکن است مرگ" تشکیل پرونده می گوید.

به شدت از عواقب بالقوه معنی Mahjoub است که به عنوان نگاه کنید به "اطلاعات" آیا دولت در نظر دارد تا با تکیه بر آن و یا نه با توجه به اصول عدالت طبیعی و رویه انصاف و خود را تسلیم می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علاوه بر منشور حقوق و آزادی های حکومت را ملزم به افشای هر گونه اطلاعات مربوط به رسیدگی است که به طور بالقوه اثرات شدید در Mahjoub زندگی آزادی و امنیت آن می افزاید.

Mahjoub می خواهد دادگاه به منع مهاجرت وزیر و نماینده از صدور نظر خود را در تبعید تا اطلاعات است فاش شده و او تا به حال فرصتی برای ایجاد ارسالی بر روی آن.

دولت هنوز به پرونده در پاسخ به Mahjoub استدلال است.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن