هیجان زده دانشمندان ناسا به عنوان دیده بان شب-درخشان ابر فرم بیش از قطب شمال - CNET

این انیمیشن نشان می دهد که ناسا هدف فضاپیما را مشاهده و از آغاز شب تاب ابر فصل در قطب شمال در سال 2020 است. نا

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399

این انیمیشن نشان می دهد که ناسا هدف فضاپیما را مشاهده و از آغاز شب تاب ابر فصل در قطب شمال در سال 2020 است.

ناسا/هو/VT/CU-LASP/هدف/شادی Ng

شب درخشان ابرها. این عبارت شاعرانه توصیف شب تاب ابرها که ساکن در mesophere یک لایه از زمین جو فوقانی واقع در بالای استراتوسفر. ناسا توصیف دلربا تشکل به عنوان "یخ آبی" و "درخشان". آنها آنقدر بالا تا درخشش آنها حتی پس از خورشید پنهان دور.

در انتشار پنج شنبه, دانشمندان ناسا خبر از ورود شب تاب ابر فصل در قطب شمال. ناسا Aeronomy یخ در Mesosphere (هدف) فضاپیما کشف نشانه هایی از این ابرها در مارس 17 و تماشای آنها به عنوان گسترش یافته است.

شب درخشان ابرها کمی متفاوت از کرکی کومولوس و رشته مانند سیروس تشکل های ما استفاده می شود. آنها توسعه در اطراف ذرات گرد و غبار در mesosphere. "یخ زده ابرها منعکس کننده نور خورشید, درخشش, آبی روشن و سفید" ناسا گفت.

آژانس فضایی متحرک هدف مشاهدات نشان می دهد رشد ابر از مارس 17 از طریق مه 25. هدف اصلی محقق جیم راسل به نام ابر فصل kickoff "یک رویداد بزرگ برای ما است." این سال را شروع دوم اولین ثبت شده برای قطب شمال.

"دلیل ما هیجان زده است که ما در حال تلاش برای پیدا کردن آنچه که باعث می شود از این فصل شروع هستند و چه آن معنا با توجه به تصویر بزرگتر در فضای" راسل گفت. محققان را به دیدن اگر ابرها حرکت کنون جنوبی مانند آنها در سال 2019 زمانی که آنها قابل مشاهده در کالیفرنیا و نیومکزیکو و اوکلاهما در آمریکا:

شب تاب ابرها نیست صرفا پدیده زمین. ناسا کاوشگر کنجکاوی از طرف شب-درخشان ابرها بر روی مریخ در سال 2019. آنها به ناگهان مهم نیست که چه سیاره شما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب