بیش از 40 درصد از جمهوری خواهان فکر می کنم بیل گیتس را با استفاده از COVID-19 واکسن به ایمپلنت ردیابی تراشه بررسی می گوید: - CNET

مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت " افزایش حضور رسانه ها به تازگی ساخته شده است که او هدف از تئوری ها

توسط SALAMNEWWS در 6 خرداد 1399
bill-gates-favorite-tweets

مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت " افزایش حضور رسانه ها به تازگی ساخته شده است که او هدف از تئوری های توطئه است.

بیل گیتس
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

مبارزه با اطلاعات غلط و تئوری های توطئه در مورد رمان coronavirus تقریبا به عنوان سخت به عنوان مبارزه با این بیماری همه گیر خود را. و یک بررسی جدید نشان داده است که یک تئوری توطئه در مورد شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت در راه است.

یک تئوری توطئه است که گیتس در حال برنامه ریزی برای استفاده از یک آینده COVID-19 واکسن به کاشت میکروچیپ در میلیاردها نفر از مردم به منظور نظارت بر حرکات خود را به دست آورده حامیان به خصوص در میان بینندگان فاکس نیوز و جمهوری خواهان این بررسی نشان داد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اندازه گیری coronavirus در فاضلاب می تواند کمک به پیش بینی...

3:54

نماینده نظرسنجی از 1,640 ما بزرگسالان توسط YouGov برای یاهو اخبار یافت که نیمی از مخاطب آمریکایی ها که می گویند روباه, اخبار, است, اصلی خود, تلویزیون, منبع خبر اعتقاد به تئوری توطئه. این بزرگترین گروه, پاسخ, این راه به دنبال خود توصیف جمهوریخواهان و "رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016" -- 44 ٪ از هر دو این گروه ها گفت: آنها معتقد به تئوری توطئه درست بود. بیست و شش درصد از پاسخ دهندگان خواهان گفت و آن را نادرست و 31 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند.

نمایندگان برای, فاکس نیوز, حزب جمهوری خواه کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. بنیاد بیل و ملیندا گیتس که اسم بنیانگذاران استفاده از صندوق تحقیقات پزشکی و واکسن برنامه در سراسر جهاننیز نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بررسی یافته ها تاکید سطح که در آن تئوری های توطئه پیشی گیرد و درک عمومی از coronavirus. این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 1.6 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی است طرح میتوانست زندگی روزانه از آن برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر سال گذشته است. دولت ها در سراسر جهان دستور داده اند به شهروندان خود را منزوی و پناهگاه در محل در تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش و کاهش فشار در بیمارستان ها و morgues.

به عنوان مردم تنظیم به این تلاش های آنها نیز شروع به خواندن و گسترش تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس. چنین نظریه آدرس همه چیز را از جاه طلبی های سیاسی از مردم درگیر در پاسخ به اینکه آیا coronavirus است که به عنوان کشنده به عنوان دولت و سازمان بهداشت و درمان گزارش به چگونه و در کجا این ویروس سرچشمه (کارشناسان می گویند آن را از حیوانات وحشی). بسیاری از مردم به اشتباه بر این باور بی سیم 5G نقش مهمی در گسترش coronavirus که آنها تخریب نزدیک به 80 برج های سلولی در انگلستان بیش از آن.

Facebook, Twitter و YouTube را تمام گفت: آنها در پاسخ به توطئه پستاضافه کردن لینک کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر و در برخی موارد پایین کشیدن محتوا است که این شرکت ها معتقدند می تواند به مردم ندانسته آسیب رساندن به خود را دارند.

دروازه تبدیل به یک مرکز برای جلب توجه در میان نظریه پردازان توطئه در بخشی به دلیل بالا مشخصات تلاش برای واکسینه کردن مردم در سراسر جهان و همچنین حضور در رسانه ها بیش از گذشته چند ماه. او همچنین با انتقاد از دولت در پاسخ به بحران از جمله در ماه مارس سرمقاله منتشر شده در واشنگتن پست.

"وجود دارد هیچ سوال ایالات متحده از دست رفته فرصت برای به دست آوردن جلوتر از رمان coronavirus," او نوشت: در یک ستون منتشر شده 31 مارس است. "انتخاب ما و رهبران ما را در حال حاضر خواهد شد که تاثیر زیادی بر روی چگونه به زودی مورد اعداد شروع به پایین رفتن چه مدت اقتصاد همچنان تعطیل و چگونه بسیاری از آمریکایی ها را مجبور به دفن یک دوست به دلیل COVID-19."

یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط نیویورک تایمز و رسانه های watcher Zignal Labs در مارس یافت اطلاعات غلط در مورد دروازه شد گسترده ترین از همه coronavirus دروغ.

یاهو و YouGov ممکن است بررسی پیدا نکردم که همه معتقد بودند این تئوری های توطئه هر چند. چهل و پنج درصد از مستقل 52 درصد از دموکرات ها و 63 درصد از افرادی که می گویند آنها رای دادند هیلاری کلینتون در سال 2016 گفت: آنها باور نمی تئوری توطئه در مورد دروازه و واکسن.

همان نظرسنجی همچنین نشان داد که تنها نیمی از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند آنها قصد دارند برای دریافت واکسن "اگر و هنگامی که یک coronavirus واکسن در دسترس می شود." بیست و سه درصد از مردم می گویند که آنها نمی خواهد و 27 درصد می گویند که آنها مطمئن نیستید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن