بهترین مواد غذایی سگ تحویل برای سال 2020: حیوان خانگی صفحه جویدنی, Aspca, Ollie و بیشتر - CNET

حتی اگر مستند محدودیت های در حال شروع به سهولت در نزدیکی شما پس از چند ماه از coronavirus quarantining بسیاری

توسط SALAMNEWWS در 25 خرداد 1399

حتی اگر مستند محدودیت های در حال شروع به سهولت در نزدیکی شما پس از چند ماه از coronavirus quarantining بسیاری از شما هنوز هم انتخاب کنید به تکیه بر تحویل مواد غذایی و دیگر خدمات تحویل مواد غذایی به منظور به حداقل رساندن سفر خود را به فروشگاه و ماندن در سمت امن است. اگر شما صاحب یک سگ, این لیست از بهترین مواد غذایی سگ گزینه های تحویل باید به شما کمک کند پیدا کردن یک خدمات با کیفیت بالا است که سفارشی برای حیوان خانگی خود را با نیازهای خاص است که می تواند حمل به طور مستقیم به درب خود را.

ادامه مطلب: خوراک سگ رفتار ما کاملا می خواهم به دزدکی حرکت کردن یک نیش

اما به عنوان یک سگ پدر و مادر کدام یک را انتخاب می کنید ؟ ما شده ایم به روز رسانی این لیست به طور منظم و ما نه فقط صحبت کردن در مورد یک حیوان خانگی پدر و مادر شدن خشک katchers تحویل از شرکت های مواد غذایی حیوان خانگی. این سگ خدمات تحویل مواد غذایی طراحی شده برای توله سگ خود را در رژیم غذایی نیاز دارد. برای مثال آیا آنها نیاز به یک رژیم غذایی خام? دانه-رایگان مواد غذایی ؟ خیس, مواد غذایی ؟ خشک کردن مواد غذایی ؟ آیا شما نیاز به غذا برای توله سگ یا سگ بالغ? آیا شما می خواهید برای خدمت به Fido غذای سگ خانگی? آیا او مانند سیب زمینی شیرین ؟ است برنج قهوه ای باشه ؟ باید وجود داشته باشد روغن ماهی در غذا ؟ اینها همه عواملی است که این خدمات می توانید به آدرس. اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی که متناسب با خز کودک نیازما در حال رفتن به شکستن آن را برای شما. و ما به شما التماس به دقت نگاه کنید به عنوان بسیاری از آنها از جمله نقطه و تانگو و NomNomNow را بزرگ اولین بار تخفیف -- شما می توانید تا آنجا که 30% کل سبد خرید. که بسیاری از وعده های غذایی سگ!

 • نقطه و تانگو: تازه غذای سگ و تحویل دسته ای کوچک و آماده به خدمت
 • اسم اسم: تازه preportioned غذا برای سگ و گربه
 • حیوان خانگی صفحه: آماده به خدمت به مواد غذایی برای سگ
 • جویدنی: Autoshipping و بی نظیر خدمات مشتری
 • کشاورز سگ: انسان درجه مواد غذایی مناسب به فرد خود را سگ
 • Smalls: تازه پخته شده مواد غذایی برای گربه ها
 • PetFlow: Autoshipping حیوان خانگی خود را از غذاهای مورد علاقه
 • Ollie: برنامه های غذایی با مواد غذایی مناسب برای سگ های فردی
 • Aspca: ماهانه مضمون مجموعه ای از اسباب بازی ها و رفتار برای سگ خود را
 • فوق العاده Chewer: Aspca برای سگ که سخت در اسباب بازی
 • قلدر بسته نرم افزاری: ماهانه تحویل کم بوی میله های قلدر
 • PupJoy: رفتار سالم و اسباب بازی تحویل هر ماه
 • BoxDog: سفارشی و سرپرستی جعبه دست ساز رفتار سگ سگ دنده و اسباب بازی

ادامه مطلب: سگ خود را می توانید لذت بردن از تابستان این کباب رفتار با شما

Gary جرارد Otten/نقطه و تانگو

برای حیوان خانگی پدر و مادر که همه چیز در مورد مزرعه به جدول مواد غذایی و سلامت و رفاه خود را سگ نقطه و تانگو ممکن است یک غذای کامل انتخاب کنید. انسان درجه مواد غذایی سگ ساخته شده است از محلی پرورشی مواد تازه در نیویورک در دسته های کوچک و بدون مواد افزودنی مصنوعی و مواد نگهدارنده یا پرکننده در مواد غذایی است. تازه سگ تحویل مواد غذایی دستور العمل های فرموله شده توسط دامپزشکی متخصصان تغذیه و آمد در preportioned بسته (تعیین شده توسط خود سگ سن و وزن و شیوه زندگی) که خلاء مهر و موم شده برای طراوت. غذای سگ وارد منجمد و فقط نیاز به یخ می شود قبل از خدمت. شما دریافت می کنید 50% off اولین سفارش خود را از غذای سگ و دو هفته دوره آزمایشی برای تست اینکه آیا این خدمات تحویل غذا برای شما کار می کند. اگر شما تصمیم به لغو در دوره زمانی که شما پول خود را به عقب.

فراوانی و قیمت گذاری: هفتگی تحویل; 2 $در هر وعده غذایی و بسته به سگ خود را با سن و وزن و نژاد است. شما می توانید مانع از 50 ٪ برای اولین بار جعبه با کد تبلیغی CNET50.

آن را بسیار پذیرفته شده است که مواد غذایی تازه برای شما بهتر است از مواد غذایی فرآوری شده و بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی بر این باورند همان صادق است برای مواد غذایی حیوان خانگی. اگر شما ترجیح می دهند برای تغذیه خود را خزدار دوستان تازه ساخته شده, وعده های غذایی, اسم اسم نزدیک ترین شما می توانید به غذای خانگی. شرکت شما می فرستد کاملا بخش تازه مواد غذایی حیوان خانگی ساخته شده از رستوران-مواد با کیفیت و مناسب برای حیوان خانگی خود را اندازه سن و وزن. آن را در حال حاضر ارائه می دهد چهار دستور برای سگ و دو گربه ها و همچنین به عنوان مکمل و رفتار است.

فراوانی و قیمت گذاری: هفته ای دوبار یا ماهانه تحویل; $96 دلار و 328 در هر ماه برای سگ بسته به اندازه سگ و $245 $به 256 در هر ماه برای گربه ها. صرفه جویی 20 ٪ در اولین سفارش خود را.

تعادل بخش مهمی از هر رژیم غذایی -- از جمله رژیم غذایی سگ خود را! همین دلیل است که حیوان خانگی پلیت ارائه می دهد متعادل مواد غذایی با مواد مغذی مناسب برای یک رژیم غذایی خوب طراحی شده توسط دامپزشکان. این شرکت با استفاده از USDA گوشت و مواد غذایی تازه برای ایجاد precooked, preportioned وعده های غذایی برای تغذیه سگ خود را به طوری که تمام حیوان خانگی پدر و مادر باید انجام دهید این است باز کردن ظرف و بشقاب غذایی برای سگ خود را. وجود دارد چهار های مختلف, تازه, دستور العمل های در دسترس -- مرغ و گوشت گاو و بوقلمون و بره-و شما حتی می توانید گرم کردن غذا در مایکروویو اگر سگ شما این است که آنها در مورد مواد غذایی سرد.

فراوانی و قیمت گذاری: هفتگی تحویل; $2.50 به 19 دلار در هر روز بسته به سلامت سگ خود را و سن و وزن و نژاد است. صرفه جویی 30 ٪ off اولین سفارش خود را در پرداخت.

جویدنی است که اساسا آمازون از حیوان خانگی. این خرده فروش آنلاین حمل انواع بسیار متنوعی از مواد غذایی و سایر لوازم برای تمام انواع حیوانات از گربه ها و سگ ها به خزندگان و اسب و هنگامی که شما انتخاب کردن به صورت خودکار محموله های خود بروید به مواد غذایی حیوان خانگی شما صرفه جویی 5% به 10% در انتخاب برندها. بنابراین هیچ نگرانی در مورد در حال اجرا از katchers -- و یا احمقانه پد یا تیک پزشکی یا هر چیز دیگری. به علاوه جویدنی آن شناخته شده است خدمات به مشتریان درجه که در دسترس است 24/7.

فراوانی و قیمت گذاری: خود را انتخاب کنید فرکانس; قیمت گذاری بستگی دارد که چه محصولات شما سفارش. را با 30 درصد تخفیف اولین بار که شما سفارش.

سگ منحصر به فرد نیازهای تغذیه ای -- شما نمی خوراک یک چیهواهوا همان مقدار از مواد غذایی سگ شما خواهد یک Newfoundland. به همین دلیل کشاورز سگ ایجاد یک شخصی مشخصات و رژیم غذایی برای سگ خود را بر اساس نژاد و سن و سطح فعالیت وزن ایده آل و حساسیت آن باعث می شود که تنظیمات خود را به سگ غذا طرح به عنوان مورد نیاز است. کشاورز سگ با استفاده از انسان درجه مواد غذایی (مانند چیا دانه و روغن ماهی) برای ایجاد آسان آماده به خدمت به وعده های غذایی -- همه شما باید انجام دهید این است باز کردن بسته و اجازه دهید خود را پوچ حفاری به سگ غذا.

فراوانی و قیمت گذاری: انتخاب ایده آل خود را بسامد تحویل در هر نقطه بین هر دو و 12 هفته; $16 $90 در هر هفته بر اساس اندازه سگ. کشاورز سگ ارائه شده است 50 ٪ تخفیف در اولین خرید خود بیش از حد.

گربه سزاوار کیفیت مواد غذایی بیش از حد! اگر شما یک افتخار گربه سانان صاحب شما ممکن است مانند Smalls که یکی از معدود مواد غذایی حیوان خانگی خدمات تحویل غذا صرفا به kitties وجود دارد. Smalls با استفاده از, تازه, با کیفیت بالا مواد تشکیل دهنده که به آرامی پخته شده برای ایجاد طبیعی همه دانه ها-رایگان غذای گربه. آن را نیز ممکن است در خانه, مواد غذایی است. این شرکت حتی مربیان شما را از طریق انتقال از گربه خود را به وعده های غذایی خود را ارائه می دهد و هزینه کامل اگر گربه شما چوب بینی خود را در مواد غذایی (به عنوان گربه های مناسب برای انجام این کار).

فراوانی و قیمت گذاری: خود را انتخاب کنید و فرکانس در هر نقطه بین هفته و هر شش هفته; $2 به $3.50 هر گربه در هر روز.

مانند جویدنی PetFlow یک بازار آنلاین اختصاص داده شده به تمام چیزهایی که حیوانات خانگی نه تنها مواد غذایی است. آن caters به گربه و سگ "حیوان خانگی به پدر و مادر" و شما می توانید انتخاب کنید که محصولات به طور خودکار به شما حمل در یک محدوده زمانی معین برنامه به طوری که شما هرگز اجرا پایین در مواد غذایی و رفتار یا منابع دیگر. تمام مارک های مورد علاقه خود از غذای خشک و کنسرو مواد غذایی و سایر محصولات حیوان خانگی. به علاوه برای هر سفارش حمل PetFlow اهدا یک کاسه غذا به پناهگاه های حیوانات, پس از آن یک خرید شما می توانید احساس خوبی در مورد.

فراوانی و قیمت گذاری: انتخاب ایده آل خود را و فرکانس در هر نقطه از هر دو به 16 هفته; قیمت بستگی دارد محصولات شما را انتخاب کنید. سعی کنید آن را برای 25% اول سفارش خود را.

Ollie یکی دیگر از گزینه های محبوب برای سگ مواد غذایی وعده های غذایی است که catered برای رژیم غذایی سگ خود را و نیازهای فردی. آن را به شما ارائه با یک بخش توصیه های خود را بر اساس pup سن و وزن و غيره و به شما تحویل آن چهار دامپزشک-حاوی دستور العمل های ساخته شده با, تازه, انسان, درجه, گوشت, سبزیجات و مکمل های. و آن را ارائه می دهد سگ سالم رفتار بیش از حد!

فراوانی و قیمت گذاری: هفته ای دوبار یا ماهانه; $9 $42 در هر هفته. دریافت 50% برای اولین بار جعبه.

Aspca

مانند برای درمان سگ خود را ؟ این ماهنامه با مضمون مجموعه ای از اسباب بازی ها و رفتار است که یک بازی سرگرم کننده برای هر دو شما. در هر جعبه شما می توانید از دو اسباب بازی در دو اندازه کیسه های از رفتار و جویدن همه ساخته شده در ایالات متحده و یا کانادا. هیچ یک از رفتار های حاوی گندم و ذرت و یا سویا و اگر سگ شما دارای آلرژی غذایی شما می توانید یک جعبه است که از بوقلمون, مرغ و گوشت گاو. سفارشی سازی بیشتر در دسترس است اگر شما با یک هرزه خدمات به مشتریان. اگر سگ شما دشوار است در اسباب بازی شما ممکن است بخواهید برای ارتقا به سوپر Chewer گزینه زیر اما در هر صورت یکی دیگر از سرگرم کننده پاداش است که این شرکت ارسال خواهد شد دوستان خود را در حال حاضر تولد-از آنجا که شما واقعا نمی توانید از بین بردن سگ خود را بیش از حد.

ویژه معامله: دو اول خود جعبه به صورت رایگان هنگامی که سفارش خود را چند ماه اشتراک.

فراوانی و قیمت گذاری: ماهانه تحویل; $22 به 29 دلار در هر ماه بسته به طول مدت اشتراک.

Aspca

برای سگ هایی که واقعا رفتن به شهر در میله های قلدر و استخوان ها و اسباب بازی فوق العاده Chewer Aspca است یک راه عالی برای درمان آنها را به شگفتی های سرگرم کننده در هر ماه. شما دریافت می کنید دو اسباب بازی طراحی شده توسط Aspca به superdurable و جالب برای سگ خود را (هیچ کرکی چاشنی به نگرانی در مورد) دو طولانی مدت chews و دو اندازه کیسه های رفتار در هر ماه. به عنوان با جعبه به طور منظم وجود دارد همیشه یک موضوع سرگرم کننده (مانند شوالیه های شکاری, جدول) و شما می توانید انتخاب کنید آلرژی-گزینه پسند اگر نیاز بود. با سوپر Chewer اشتراک اگر سگ خود را مدیریت می کند تا برای از بین بردن, ابزار جنسی, Aspca شما ارسال خواهد شد جایگزینی رایگان بدون پرداخت هزینه بدون سوال پرسید.

فراوانی و قیمت گذاری: ماهانه تحویل; $29 تا 39 $در هر ماه بسته به طول مدت اشتراک.

قلدر میله های مورد علاقه در میان بسیاری از صاحبان سگ به عنوان آنها در حفظ و نوزادان مشغول برای ساعت و راحت تر هضم تر از پوست دباغی نشده. قلدر بسته نرم افزاری خواهد مطمئن شوید که شما همیشه فوق العاده قلدر چوب در دست به عنوان آن را می فرستد به شما یک ماهانه تحویل 100% beef چوب و دلیل آن محصول تازه و پخته شده را برای دیگر چوب نمی بو به عنوان بد به عنوان دیگر محصولات محبوب. شما می توانید انتخاب کنید بین 6 و 12 اینچ میله های قلدر و همچنین چگونه بسیاری از شما می خواهید در هر ماه -- در هر نقطه از شش به 60.

فراوانی و قیمت گذاری: ماهانه; $15 به 100 دلار بسته به اندازه و مقدار.

سگ تقریبا مترادف با شادی پس از آن تنها مناسب است که این جعبه اشتراک است که به نام PupJoy. آن را برای شما ارسال ماهانه سالم رفتار chews و اسباب بازی برای دوستان خزدار خود را و شما حتی می توانید خود را سفارشی انتخاب محصول اگر سگ شما دارای حساسیت های غذایی است که "قدرت chewer" و یا تنها می خواهد ،

فراوانی و قیمت گذاری: ماهانه; $29 و تا بسته سفارشی.

BoxDog

فکر می کنم از BoxDog به عنوان یک اشتراک از رفتار های سرگرم کننده و لوازم جانبی را برای خود چهار پا pal. جعبه که هر سه ماه شامل چهار سطل از سرپرستی دستباف سگ اسنک (کوکی ها chews و بیشتر) یک وگان محصولات مراقبت از پوست مورد و دو مورد از انتخاب خود را از یک لیست از سگ دنده اسباب بازی و اسباب بازی. را انتخاب کنید از انتخاب جیر جیر لاستیک و یا اسباب بازی مخمل خواب دار گرم سگ کت یا شیک bandanas.

فراوانی و قیمت گذاری: جعبه آمده سه ماهه و شروع در $39.99 قیمت هر, اما شما می توانید اضافه کردن یک اسباب بازی های اضافی و یا قطعه ای از سگ پوشاک فقط برای $10 در هر جعبه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آموزش سگ خود را با تغییر در عصر جدید عادی

22:17

این پست نوشته شده توسط Camryn Rabideau برای CNET خواهر سایت Chowhound. آن را در اصل در سال گذشته منتشر شده و به روز شده با اطلاعات جدید است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب