"من احساس شرمندگی و نقض': تماس های داخلی و سوء استفاده از قربانیان به داده حق ناشناس ماندن

داخلی قربانیان سوء استفاده باید با توجه به حق ناشناس ماندن در رسانه ها برای جلوگیری از آنها را که بیشتر در معر

توسط SALAMNEWWS در 1 خرداد 1399

داخلی قربانیان سوء استفاده باید با توجه به حق ناشناس ماندن در رسانه ها برای جلوگیری از آنها را که بیشتر در معرض سوء استفاده فعالان را خواست.

بازماندگان خشونت های جنسی هستند اعطا مادام العمر مطبوعات گمنامی از لحظه ای که هر اتهامات ساخته شده اما قربانیان سوء استفاده های داخلی در حال حاضر ارائه شده حمایت می کند.

خط مقدم ارائه دهندگان خدمات استدلال می کنند این اختلاف مکان استفاده داخلی بازماندگان در قبر خطر و به طور معمول منجر به آنها را در مواجهه با سوء استفاده بیشتر از خود بدرفتار و یا دوستان و بستگان خود سو استفاده کننده پس از موارد گزارش شده است در رسانه ها.

داخلی سوء استفاده بازمانده که تصمیم به ناشناس باقی می ماند خواست قانون را تغییر دهد قربانیان این حق را به چشم پوشیدن از گمنامی خود را اگر آنها را می خواهید.

او گفت که او دچار سوء استفاده و آزار و اذیت از او سوء استفاده ex دوستان بعد از او به نام در مطبوعات زمانی که پرونده به دادگاه رفت سال گذشته است.

او افزود: "هیچ یک از خانواده من می دانستم که نه کارفرمای من [تا زمانی که من به نام در مطبوعات]. احساس کردم بسیاری از شرم و سپس با دیدن نام من در این مقاله و افتضاح نظرات ساخته شده در زیر این مقاله بودند بسیار ناراحت کننده وجود دارد نژادی, سوء استفاده آنلاین.

"من احساس غمگین, شرمنده, شرمنده و نقض شده است. چیزی که زمان زیادی از شجاعت برای من گزارش و هر کس در مورد آن می دانیم. حتی در حال حاضر من خودم گوگل نام من برای ترس از آن ظاهر دوباره. وجود یک لایه از شرم زمانی که من در حال حاضر به اندازه کافی برای پردازش با توجه به اینکه مورد آزار قرار گرفته."

قوانین فعلی به معنای هر چیزی در دادگاه گفت در خشونت خانگی مورد می تواند از نظر قانونی گزارش شده در مطبوعات از جمله نام قربانی و بسیار اطلاعات شخصی در مورد خشونت آنها رنج می برد.

جو گاف, مدیر اجرایی افزایش استفاده داخلی موسسه خیریه است که راه اندازی یک کمپین قانون به تغییر و گفت: مستقل حاضر وضعیت اماکن زنان و خانواده خود را در خطر آسیب جدی و زنان آنها حمایت کرده اند مواجه می شوند بسیار دشوار است مسائل مربوط به کمبود گمنامی.

او افزود: "کودکان تحت تاثیر قرار گرفتند. شبکه های از مردم در بر داشت. داشتن هویت خود را در معرض فشار باعث می شود آن را آسان تر برای شما مجرم به حمل بر سوء استفاده از شما. دوستان و خانواده از سو استفاده کننده قبلا با استفاده از دادگاه برای کار کردن قربانی آدرس و اینکه آیا آنها هنوز هم در این منطقه به ادامه آزار و اذیت آنها.

"قربانیان باید انتخاب که آیا به صرف خود را از گمنامی به طوری که آنها به طور خودکار نام را فشار دهید. این می تواند نه تنها صرفه جویی در زندگی زنان را نیز زنان بیشتر احتمال دارد به جلو می آیند به گزارش سوء استفاده داخلی. بازماندگان که خود را ترک عاملان در بالاترین خطر خشونت در سال اول ترک که اغلب همزمان با خود را در مورد رفتن به دادستانی دادگاه.

"این زنان در حال حاضر شده است از طریق تروما آزار بودن در خانه های خود را با کسانی که نزدیک به آنها را به عنوان به خوبی به عنوان مصیبت از دادگاه به طوری که آنها باید از طریق قرار دادن بیشتر زجر بودن نام در رسانه ها. آن را حذف بازمانده از حق حریم خصوصی و می توانید آنها را و خانواده خود را در خطر بیشتر از آزار و اذیت و سوء استفاده و به طور بالقوه آسیب جدی."

آمار نشان می دهد زنان در بیشترین خطر قتل در نقطه جدایی و یا پس از ترک خشونت شریک زندگی – برخی از 55 درصد از زنان به قتل رسیده توسط سابق خود را در سال 2017 کشته شدند در اولین ماه از جدایی و 87 درصد در سال اول.

هر هفته در انگلستان به طور متوسط دو زن به قتل توسط یک شریک یا شریک زندگی سابق.

نگرانی ها در مورد خشونت خانگی شده اند افزایش طول مستند – با بازدیدکننده داشته است به بریتانیا آنلاین ملی خشونت خانگی خدمات صعودی با 700 درصد در یک روز در ماه گذشته و یک گزارش تازه منتشر شده توسط نمایندگان مجلس آشکار داخلی سوء استفاده قتل دو برابر بیش از 21 روز.

کارولین لوکاس نماینده برای برایتون غرفه که وام خود را به پشتوانه مبارزات انتخاباتی جدید در گمنامی گفت: "مستند به ارمغان آورده است به تیز امداد غیر قابل تحمل موقعیت های بسیاری از مردم رو در صفحه اصلی. در عین حال ما می دانیم که استفاده داخلی شدیدا underreported به پلیس.

"تضمین مطبوعات گمنامی برای بازماندگان خشونت خانگی می تواند در تشویق گزارش دهی و مهمتر کمک به نگه داشتن بازماندگان امن است. به همین دلیل من خوش آمدید این کمپین جدید از ظهور و نگاه به جلو به کار کردن با آنها را به یک تغییر در قانون است. بازماندگان خشونت خانگی نیاز به حمایت برای ساخت یک زندگی جدید دور از مصرفکننده است و هر کس مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود که این اتفاق می افتد در یک محیط امن به عنوان امکان پذیر است."

افزایش خیریه رهبری مبارزات انتخاباتی دیده است تماس به خط تلفن خود را بیش از سه برابر افزایش از 220 درصد – طول Covid-19 مستند.

این سازمان که پشتیبانی داخلی قربانیان سوء استفاده در ساسکس تماس است و برای افرادی که به امضای طومار خواستار قانون اطراف گمنامی است که بازرسی و نگهداری. آن استدلال می کند ضروری است برای تغییر این قانون در حال حاضر با توجه به پیش بینی وجود خواهد داشت تعداد بیشتری از موارد دادگاه اتفاق می افتد در دوره به دلیل به دلیل خشونت خانگی رو به افزایش در مستند.

ساندرا هرلی, مدیر اجرایی پناه بریتانیا بزرگترین ارائه دهنده پناهگاه برای استفاده داخلی قربانیان گفت: "می توان آن را بسیار دشوار است برای بازماندگان خشونت خانگی را گزارش کنند خشونت همکاران به پلیس و رفتن را از طریق مصیبت از اظهارات و دادن مدارک و شواهد در دادگاه. بسیاری از زنان نگران هستند در مورد خطرات ناشی از سوء استفاده بیشتر و در صورت فشار از عاملان برداشت اتهامات عنوان شده علیه. بسیاری نیز احساس شرمندگی و نگرانی در مورد دوستان و خانواده و همکاران پیدا کردن جزئیات بیشتر از سوء استفاده از آنها رنج می برد اگر آن گزارش شده است در رسانه ها.

"این بسیار مهم است به رسمیت شناختن است که در آن طول می کشد شجاعت به گزارش خشونت خانگی به پلیس و حیاتی است که آنها با احترام رفتار شود و باید امن ترین تجربه ممکن است از سیستم عدالت کیفری. این باید شامل خودکار گمنامی برای بازماندگان در حال حاضر به عنوان مورد برای بازماندگان از جرائم جنسی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن