بریتانیا باید آماده برای شورش و خشم و رشد می کند بیش از coronavirus محدودیت می گوید: دولت مشاور

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 21 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بریتانیا باید آماده برای شورش گسترده در این تابستان یک مشاور دولت می گوید, هشدار به مردم فقیر و مناطق خواهد بود ضربه سخت تر توسط coronavirus خرید اینترنتی.

پلیس و دولت هستند که خواست برای آماده سازی در حال حاضر برای خطر "جدی اختلال عمومی" در مقیاس 2011 شورش – به خصوص اگر محدودیت هایی در آزادی باید reimposed.

استاد کلیفورد Stott پیش بینی tinderbox از ترکیبی از نابرابری و خشم و پلیس در اجرای محدودیت تبدیل شدن "خیلی غیر ممکن است" و طولانی خشم بیش از دومینیک کامینگز امر است.

مشکل تشدید خواهد اگر "ترجمه مستندات" آورده قوانین سخت تر برای مردم ساکن در مناطق فقیر از در محلات مرفه این عضو هیات علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت.

"اگر پلیس نمی سرمایه گذاری در ساختمان های مثبت پلیس-روابط اجتماعی در حال حاضر وجود دارد یک پتانسیل جدی و بزرگ, عمومی اختلال به ظهور این تابستان" پروفسور Stott هشدار داد.

"من فکر می کنم در بدترین سناریو آن را غیر قابل تصور نیست که ما می تواند به اختلال در مقیاس معادل ماه اوت 2011.

"وجود دارد مسائل مهم در مورد نابرابری است که می تواند اگر نه با برخورد صحیح تغذیه به یک وضعیت در آینده بیش از ماه های تابستان که در آن درگیری ایجاد می شود."

پروفسور Stott توصیف ایده محلی مستندات به عنوان "بسیار مشکل" و چند روز پس از شهرداران در شمال – منطقه که در آن آنها در حال فکر به احتمال زیاد نام آنها را غیرقابل اجرا.

و او هشدار داد اعمال محدودیت های موجود در حال حاضر "بسیار غیر ممکن است در حال حاضر تا حد زیادی" پس از Black Lives Matter تظاهرات اجازه داده شد به جلو بروید با وجود قرار است بان کی مون در راه پیمایی.

هشدار پلیس احساس فشار برای سرکوب تجمعات در شهرک های علمی مشاور گفت: "من فکر می کنم که می تواند ایجاد یک شرایط زمانی که تعداد زیادی از مردان جوان احساس می کنید آن را غیر منصفانه در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها.

"و در جایی که پلیس سعی می کنید برای به اجرا درآوردن که بی عدالتی می تواند به ایجاد اختلال در انسجام اجتماعی منجر به احساس بی عدالتی در پلیس. ما می دانیم که این عوامل اغلب درایور های اجتماعی جنگ است."

و آقای جانسون یکی از دستیاران مستند-نقض او اضافه کرد: "از دست دادن اعتماد و اعتماد به نفس است که آورده کامینگز امر است نه کمک در حفظ که پایبندی من فکر می کنم که کاملا روشن است."

در ماه اوت 2011, شورش جاروب انگلستان و پنج نفر کشته شدند – در تظاهرات برانگیخته توسط کشنده تیراندازی پلیس مارک دوگان در شمال لندن.

در روزهای اغتشاشات گسترش به بیرمنگام, بریستول, کاونتری, دربی, Leicester, لیورپول, منچستر, ناتینگهام, وست برومویچ و ولورهمپتون.

در تماس با مقامات به آماده پروفسور Stott گفت: PA news agency: "آنچه ما باید انجام دهیم این است که مطمئن شوید که ما شروع به پرداختن به علل زمینه ای در حال حاضر به طوری که در این شرایط که منجر به 2011 شورش هستند که در جای خود باید ما یک تسریع حادثه است.

"به عبارت ساده, موثر ترین چیزی است که پلیس می تواند انجام دهید این است که قرار دادن کم در ضرب و شتم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن