بهترين معامله اي که تا حالا شده؟ دریافت روتر شبکه Eero 3 قطعه به علاوه اکو نمایش 5 برای $ 200 - CNET

کریس مونرو/سی نت روترهای مش مانند Eero حل مشکل سن چگونه برای دریافت یک سیگنال جامد Wi-Fi را به هر nook و

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399
eero-mesh-router-promo
کریس مونرو/سی نت

روترهای مش مانند Eero حل مشکل سن چگونه برای دریافت یک سیگنال جامد Wi-Fi را به هر nook و crevice از یک خانه بزرگ بدون نیاز به ایجاد بیش از یک SSID و تغییر شبکه در هنگام رومینگ در اطراف خانه خود را. روز دیگر من به شما در مورد یک معامله 199 دلار برای Eero در آمازون (که هنوز هم در دسترس است) گفت : اما در حال حاضر، بهترین خرید است که با دادن شما سه قطعه Eero دو باند مش سیستم روتر، همراه با آمازون اکو نمایش 5 برای همان $ 200. پس 50 دلار از "اِرو" مياد، بعلاوه 90 دلار براي اکو.

دیروز معامله کمی بهتر بود : بهترین خرید دیوانه وار هر دو نمایش اکو 5 و 3 -gen اکو نقطه bundling بود. آن نقطه دیگر در پیشنهاد نیست، اما هنوز هم یک معامله بزرگ است.

من بايد يکم عميق تر اينجا فرو برم در گذشته، آمازون این معامله سه تکه ایرو را اجرا کرده و در یک اکو دات آزاد پرتاب کرده است، و فکر می کنم که این کار دوباره در حال حاضر انجام می شود، به نوعی. هنگامی که برخی از خوانندگان بر روی معامله آمازون کلیک کنید، آنها را ببینید رایگان اکو نقطه همراه با Eero در صفحه محصول؛ دیگران نمی کنند. نظریه من: اگر حساب آمازون شما در حال حاضر محصول آمازون اکو را در خود نکند، آمازون در حال پرتاب در نقطه ای به صورت رایگان است. اما اگر شما صاحب نقطه، شما پیشنهاد را دریافت نمی کند. مطمئن نیستم که این دقیقا همان چیزی است که در اینجا اتفاق می وشد، اما به نظر می رسد قطعا به تناسب داده ها.

اما همه اين مزخرفات رو فراموش کن بهترین خرید است بدون ابهام bundling نمایش اکو 5 به صورت رایگان. می خواهم مطمئن شوید که شما واقعا گرفتن همان معامله ما در اینجا در ارزان اسکیت دیدن؟ در بهترین صفحه خرید محصول، "بررسی اجمالی" را در نیمه پایین صفحه گسترش دهید و مطمئن شوید که شامل نمایش اکو است. یا آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و مطمئن شوید که تمام هر دو مورد نشان می دهد تا در صفحه چک کردن.

حالا که همه اینا رو از سر راه در اوردم، بذار به این نکته اشاره کنم که این ایرو سه بسته ای 150 دلار کمتر از یک روتر مش مش سه تکه ی مشابه آشیانه فای هست، و به اندازه 5000 فوت مربع پوشش میده که باید برای هر خانه ای کافی باشه. واحد های ماهواره ای اضافی در دسترس هستند -- کل سیستم مدولار است -- برای هر کدام 99 دلار. پایین ترین قیمت من تا کنون برای کیت Eero دیده می شود در مورد $ 160 از بازگشت در طول تعطیلات ، اما این بسته نرم افزاری دوگانه ترامپ که قیمت فروش.

''ری کریست CNET's بررسی سیستم Eeroجدید ، و آن را به خوبی انجام شده است. به عبارت Ry، "Eero انتخاب بسیار امن است، و شاید حتی یک فوق العاده، از آنجا که شما در حال گرفتن سه دستگاه برای کمتر از شارژ آشیانه برای دو است." چهار تا دستگاه بسازید

اولین بار در سال گذشته منتشر شد. به روز شده با آخرین قیمت گذاری در این معامله.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de