عالی معامله در یک Amazon Fire HD, قرص 10: 50 دلار به علاوه چیزهای رایگان - CNET

آمازون قطعا همانطور که پوشیدن ماسک کاهش نرخ coronavirus انتقالآمازون به طور منظم اجرا می شود معاملات در آن ا

توسط SALAMNEWWS در 21 تیر 1399
fire-hd-10-lifestyle-1
آمازون

قطعا همانطور که پوشیدن ماسک کاهش نرخ coronavirus انتقالآمازون به طور منظم اجرا می شود معاملات در آن ابزارهای مختلف از جمله اکو بلندگو و آتش قرص. اما اغلب ما اجرا به یک معامله کاملا این آبدار. HSN قرار داده است با هم یک بسته نرم افزاری که شامل آتش قرص HD 10 64GB و چند همه فن حریف موضوعات برای $140. آتش قرص HD 10 به طور منظم به فروش می رساند برای $190 تا این 50 دلار برای این تبلت به تنهایی که مسابقات بهترین قیمت ما تا کنون دیده ام برای این تبلت. پرتاب در موضوعات دیگر (بیشتر در مورد که در یک لحظه) و آن را مجموعه ای از مسائل به ارزش حدود $225 اما شما آن را برای $140.

من احتمالا لازم نیست که به شما مقدار زیادی در مورد Fire HD 10, آمازون, قرص گل سرسبد. این آخرین مدل به روز رسانی شده پردازنده های 2 مگاپیکسل و دوربین و USB-C شارژ. شما می توانید اطلاعات بیشتر در CNET بیشتر در عمق بررسی اجمالی از Amazon Fire HD 10.

در علاوه بر این به قرص HSN بسته بندی یک کوپن برای یک سرگرمی مجموعه نرم افزار و یک کوپن برای یک مورد از Caseable و شما می توانید با استفاده از Caseable کد در هر زمان قبل از Jan. 31, 2021, که به نظر می رسد مانند دو اضافی بیماری های همه گیر و یک قتل هورنت تهاجم در آینده است.

این معامله خوب است برای سیاه و آلو یا سفید نسخه ای از آتش قرص. شما باید قادر به گیر یک در هر زمان در حال حاضر و جولای 18, اما به طور معمول این پیشنهاد را تنها خوب در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در اینجا چه باید بکنید با آن پیر, iPad

1:07


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب