پلیس برای ارائه به روز رسانی در 2019 قتل مرد, نوجوانی, برامپتون مرد

پوست پلیس منطقه ای در حال برنامه ریزی برای ارائه به روز رسانی در 2019 تیراندازی مرگ یک جوان 17 ساله و پسر 28 س

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

پوست پلیس منطقه ای در حال برنامه ریزی برای ارائه به روز رسانی در 2019 تیراندازی مرگ یک جوان 17 ساله و پسر 28 ساله در Mississauga.

با توجه به مختصر بیانیه صادر شده توسط پلیس رئیس Nishan Duraiappah معاون رئیس نیک Milinovich و Supt. مارتین Ottaway خواهد شد برگزاری یک کنفرانس خبری در ساعت 10 صبح روز سه شنبه.

جاناتان دیویس یک کلاس 12 دانش آموز در لینکلن M. الکساندر متوسطه بود در خارج از yarri torres ღ خیابان آپارتمان ساختمان (در نزدیکی Goreway و ستاره صبح درایو) با چند تن دیگر از ساکنان در شب هفت. 14 هنگامی که محققان ادعا هفت مظنون پوشیدن تیره-رنگی لباس عمدتا مسلح با نیمه اتوماتیک اسلحه اخراج تقریبا 140 مهمات.

ادامه مطلب: تداوم نوجوان کشته شده در Mississauga آپارتمان تیراندازی که همچنین سمت چپ 5 مجروح

موقت سابق رئیس کریس McCord توصیف تیراندازی به عنوان یک "کمین نوع حمله" وادار کردن والدین و کودکان برای رفتن در حال اجرا است. پلیس گفت دیویس بود که معتقد به اطرافیان هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پنج نفر به بیمارستان منتقل شد با آسیب های مختلف. چهار نفر از قربانیان مجروح بین 13 و 17 سال. یک زن 50 ساله که متحمل آسیب های جدی.

McCord گفت: محققان بر این باورند کسانی که فیلمبرداری موزیک ویدئو بودند هدف تیراندازی.

دیویس از مرگ برانگیخته زیادی فوران احساسات از اعضای جامعه. خانواده و دوستان او را به عنوان توضیح هوشمند اشاره کرد او افتخار رول و پرشور در مورد الکترونیک و تعمیر همه چیز. دیویس نیز به عنوان یک اختصاص داده شده برادر به خواهر و حمایتی ،

ادامه مطلب: 1 مرده 2 در شرایط بحرانی پس از تیراندازی توسط بزرگراه 410 سطح شیب دار

بیش از یک ماه بعد پلیس گفت: تیم های اضطراری نامیده می شدند به یک بزرگراه 410 کردن سطح شیب دار در دری جاده با گزارش یک تیراندازی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اکتبر. 22 محققان گفت: برامپتون ساکن جیووانی Delahaye بود به ضرب گلوله کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند پس از این وسیله نقلیه Delahaye شد یک مسافر در خارج بزرگراه برای رفتن بر روی دری جاده که یکی دیگر از تیره-رنگ خودرو با نزدیک شدن به آن و چند اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب