بوریس جانسون ادعا می کند کار با استفاده از روسیه گزارش به عنوان "Islingtonian Remainer توطئه ای برای تضعیف' Brexit

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

روسیه گزارش جنجال یک Remainer طرح به "تضعیف" رفراندوم Brexit بوریس جانسون ادعا کرده است.

در شدید عوام درگیری نخست وزیر را رد کرد و اتهامات که دولت او بود به خواب رفتن در چرخ در مقابله با کرملین تهدید به عنوان "کاملا مضحک".

به جای او بر سر Keir Starmer ادعا: "این انتقادات هستند انگیزه تمایل به تضعیف همه پرسی در مورد اتحادیه اروپا که در سال 2016."

او خواست نمایندگان مجلس به تشخیص چه محکم مطالعه – با اطلاعاتی مستقل و کمیته امنیت – بود "همه چیز در مورد".

که "فشار از Islingtonian Remainers که کشف و ضبط کرده اند در این گزارش سعی کنید به این تصور که روسیه دخالت شد به نحوی مسئول مبارزه با تروریسم در اروپا".

نخست وزیر را محکوم کرد "خشم و خشم Remainer نخبگان پیدا کردن وجود دارد در واقع هیچ چیز در این گزارش".

"No smoking تفنگ وجه بعد از همه که کف و خشم" او ادعا اضافه کرد: "آنها باید به سادگی حرکت می کند."

آقای جانسون مواجه شد پس از پرتاب از توصیه های طولانی سرکوب گزارش هشدار داد که روسیه دخالت دارد "the new normal".

کارشناسان امنیتی فعالان و سیاستمداران ایران در انتقاد پس از این یافته ها – از جمله از "بالقوه" دخالت در مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم – اخراج شدند در عرض چند ساعت.

دولت حاضر به برگزاری یک بررسی 2016 رای, در حالی که همچنین با رد هشدارهای کثیف, روسی, پول و قدرت نفوذ در لندن "ماشین لباسشویی" و مجلس اعیان.

آقا Keir خواستار دانم که چرا او "در نشست" کمیته گزارش به دخالت در سیاست انگلستان برای 10 ماه امتناع از اجازه انتشار آن است.

"نتیجه آن که روسیه به شمار فوری و فوری تهدید برای امنیت ملی ما و است که در طیف وسیعی از فعالیت ها که شامل جاسوسی دخالت در فرایندهای دموکراتیک و جدی, جرم," او گفت:.

اد میلیبند خواستار اقدام علیه "کرملین حمایت دروغ" و نخست وزیر "نگاه دوباره" در صدور مجوز برای پخش RT که قبلا روسیه امروز به کار در بریتانیا است.

آقا Keir همچنین تاخیر در آوردن رو به جلو امنیتی جدید قانون اما آقای جانسون اصرار قوانین جدید شد که در جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی و تحریم.

و او ادعا کرد: "هیچ دولتی دیگر در جهان است که طول می کشد قوی تر مراحل را برای محافظت از ما دموکراسی برای محافظت از ما انتقادی ملی زیرساخت ها و برای حفاظت از مالکیت معنوی از دخالت روسیه و یا هر کس دیگری."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de