حلقه Mujinga: هیچ اقدام دیگری گرفته شود پس از راه آهن کارگر درگذشت از coronavirus پس از تف در انگلیسی, حمل و نقل, پلیس می گویند

انگلیسی, حمل و نقل پلیس (BTP) تایید کرده اند که هیچ اقدام دیگری گرفته خواهد شد در رابطه با مرگ از حلقه Mujinga

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399

انگلیسی, حمل و نقل پلیس (BTP) تایید کرده اند که هیچ اقدام دیگری گرفته خواهد شد در رابطه با مرگ از حلقه Mujinga یک کارگر راه آهن که درگذشت coronavirus پس از قومی در لندن ویکتوریا ایستگاه.

پس از "کامل و دقیق تحقیق" BTP کارآگاهان به این نتیجه رسیدند که وجود دارد "این است که هیچ مدرکی برای اثبات هر جرایم جنایی" صورت گرفت و Ms Mujinga مرگ بود "نه یک نتیجه از این حادثه".

هیچ اقدام دیگری گرفته خواهد شد در برابر 57 ساله از لندن که در مصاحبه در رابطه با این حادثه است. این موضوع را نمی شود با اشاره به خدمات تاج دادستان.

کارآگاهان با بررسی فیلم دوربین مدار بسته از این حادثه و پره شاهدان کلیدی است برای ایجاد شرایط اطراف این حادثه در 21 مارس.

Ms Mujinga درگذشت دو هفته پس از گفته بودن قومی توسط یک مرد که ادعا کرد که او coronavirus. او تا به حال مشغول به کار در این محل اجتماع در ویکتوریا در زمان حادثه.

حمله Ms Mujinga شد به طور گسترده ای محکوم میان تخته سنگ از دیگر تف سرفه و ضرب و جرح در پلیس حمل و نقل کارکنان و کلیدی دیگر کارگران است.

کارآگاه بازرس رئیس سام بلکبرن در بیانیه ای گفت: "من می دانم که از دست دادن حلقه منتقل شده است بسیاری از مردم است. و من می توانم به شما اطمینان دهم که ما انجام داده اند همه چیز را ما می توانیم به ارائه پاسخ برای خانواده اش.

"به عنوان یک نتیجه از سوالات ما, ما در حال حاضر می تواند اعتماد به نفس است که این حادثه منجر نمی شود به حلقه مرگ غم انگیز.

"افکار ما باقی می ماند با خانواده اش و ما همچنان به حمایت از آنها را به عنوان آنها به نظر می آیند با از دست دادن خود را بسیار دوست داشت مادر و همسر."

انجی عروسک مدیر عامل راه آهن جنوب و گاتویک اکسپرس گفت: "در حالی که ما توجه داشته باشید BTP را نتیجه این کم نیست از غم از دست دادن همکار ما.

"قلب ما می رود به همسر و دخترش که ما همچنان به ارائه پشتیبانی به در این زمان دشوار است."

راه آهن کریس Heaton-هریس گفت: "این نتیجه هیچ کاری نمی کند برای تغییر این واقعیت است که همه کارگران باید تحت درمان با شفقت و احترام همانطور که ما را از این بحران به عنوان یک کشور و به آینده.

"ما همچنان در حال کار برای محافظت از ما در مقابل خط کارگران حمل و نقل که در حال بازی در یک نقش حیاتی در حمایت از مسافران و نگه داشتن کشور ما در حال حرکت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن