بهترین تمرین برای هر نوع تمرین - CNET

اگر شما تا کنون سعی به انجام یک تمرین سخت در حالی که با پوشیدن اشتباه جفت جوراب شما می دانید که چگونه نا امید

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399

اگر شما تا کنون سعی به انجام یک تمرین سخت در حالی که با پوشیدن اشتباه جفت جوراب شما می دانید که چگونه نا امید کننده می توان آن را. شاید شما عرق پا و سمت چپ با شورت جوراب در پایان خود را اجرا و یا دوچرخه سواری و یا شما زندگی می کنند در یک هوای سرد منطقه و انگشتان بی حس رفتن دومین گام شما خارج است. هر چه بیماری خود هستند و من قول می دهم که وجود دارد یک جفت مناسب از جوراب برای حل مشکل خود را.

ما را گنجانده ام جوراب ورزشی از همه نوع از جمله خدمه جوراب, جوراب, پیاده روی, کفش پشمی, جوراب, جوراب عملکرد-هر آنچه شما نیاز دارید برای راحتی در طول تمرین بعدی خود را. اتمام این نه مارک جوراب که برای تمام تمرینات و شرایط شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در.

آمازون

یکی از ناراحت کننده ترین چیز اتفاق می افتد در اجرا و یا راه رفتن وقتی است که جوراب خود را به طور مداوم به لغزش به پایین خود را و به شما کفش. برای پرداختن به این موضوع شما می خواهید را انتخاب کنید یک جفت کفش با پاشنه بلند و تب است که یک قطعه اضافی از پارچه بالا پاشنه پا نگه می دارد که جوراب در محل.

در حالی که یک تن از گزینه های در حال اجرا کفش رفتم با Balega تاول مقاومت در برابر مدل به دلیل قیمت و عالی آمازون بررسی است. من همچنین می دانم که چند نفر که سوگند Balega جوراب, از جمله مادر من -- و همه ما می دانیم که بچه نمی تواند دروغ است.

آمازون

اگر شما وسوسه به پوشیدن هر جفت از بدنسازی به تمرین بلند کردن اجسام دوباره فکر می کنم. مردان مجله توصیه می کند که وزنه برداران پوشیدن ساق پا-جوراب بالا برای جلوگیری از خراش و بریدگی از چیدن barbells و یا اشیاء دیگر به خارج از زمین. به علاوه اگر شما با استفاده از طناب در تمرین خود را بلندتر جوراب را به شما جلوگیری از ropeburn.

شما احتمالا باید یک جفت ساق پا-جوراب بالا در گنجه خود را, اما اگر شما می خواهید برای بهار برای یک مجموعه جدید من توصیه این Socksmith جفت. با یک ولت کاف (یک لایه اضافی پارچه را در بالای sock) و بخوبی آنها نمی افتد پایین در طول روز و هالتر الگوی اجازه دهید همه بدانند که شما در واقع جدی برطرف کننده.

ادامه مطلب: این دنده دوچرخه سواری است که شما پشت به زین

آمازون

این دو فعالیت ممکن است به نظر می رسد مانند آنها می خواهم با هم, اما آنها هر دو نیاز دیگر ، برای دوچرخه سواری آنها محافظت از پاشنه خود را از پشت خود cleats و برای پیاده روی آنها را حفظ و خود را به پایین پاها امن از سم بلوط و کنه.

Swiftwicks یک سبک sock بنابراین شما نمی خواهد بیش از حد گرم با پوست اضافی تحت پوشش, اما آنها منحنی به اقامت در محل در حالی که شما کار می کنند. جوراب نیز باید مش و کانال های تهویه برای جلوگیری از بیش از حد عرق پا.

آمازون

اگر شما 20 دلار برای خرج کردن در یک جفت جوراب ناامیدی نیست -- شما هنوز هم می توانید برخی از خیلی خوب تمرین جوراب بخشید. این Asics جوراب قوس باند اضافی برای پشتیبانی گره-در مش برای تهویه و هیچ ssbbw انگشتان پا درز. آمازون داوران گواه است که جوراب در محل اقامت در طول روز و نمی تواند باعث تاول. به علاوه 12 دلار برای یک بسته از سه جفت با کیفیت بالا, جوراب برخورد خوب.

آمازون

من می دانم آن را ناخالص به بحث در مورد اما اگر شما مستعد ابتلا به مرض و یا دیگر عفونت های قارچی شما می خواهید به نگاهی به نزدیک در آنچه جوراب و کفش پوشیدن زمانی که شما ورزش. مرطوب, جوراب, ارائه یک فضای مناسب برای عفونت های قارچی به رشد بنابراین هر آنچه که جوراب شما لباس آنها را تغییر دهید هنگامی که آنها را مرطوب (و یا ترک آنها را در دسترس نباشد).

این کم قطع جوراب از Kodal هستند حاوی مس است که پیشنهاد شده است برای کمک به جلوگیری و درمان پا عفونت. آنها همچنین رطوبت فتیلهسازی به طوری که آنها به شما کمک کند نگه داشتن پاهای خود را خشک و قارچ جلوگیری از ضرب در وهله اول.

آمازون

تاول های پر از مایع هستند در جیب است که شکل بر روی پوست شما به طور معمول در پاسخ به تکرار فشار یا اصطکاک است. اگر خود را با جوراب های مرطوب و آن را معمولا بدتر روند. تاول ها آزار دهنده است و می تواند مدت زمان طولانی برای درمان, بنابراین شما بهتر است هرگز نیاز به نگرانی در مورد آنها در وهله اول.

این جوراب ها دو لایه برای جلوگیری از تاول با پلی استر رطوبت فتیلهسازی لایه بیرونی. تاول یک ضربه به روال هر دونده واکر یا کوهنورد, اما نظرات آمازون برای این جوراب پیشنهاد آنها موثر در جلوگیری از تاول و سوزش.

آمازون

درمان فشرده سازی -- که باعث افزایش جریان خون به نقاط مختلف بدن-استفاده شده توسط ورزشکاران برای چند دهه. شما می توانید تمام انواع اینده درمان فشرده سازی محصولات مانند NormaTec اما آیا شما می دانید که شما همچنین می توانید فشرده سازی درمانی از طریق یک روش ساده جفت جوراب ؟

این Paplus مچ پا جوراب های فشرده سازی یک دایره فشار طراحی برای افزایش جریان خون در مچ پا و کف پای خود را. آمازون داوران توجه داشته باشید که این جوراب به آنها کمک کرد با التهاب غلاف کف پا و تورم و حتی دوره نقاهت بعد از عمل جراحی پا.

آمازون

پای سرد در زمستان تمرین هیچ سرگرم کننده است. هنگامی که آن را از انجماد خارج اما شما هنوز هم می خواهید به شجاع این آب و هوای سرد پشم گوسفند مرینوس جوراب مانند این Woolly در حال راه رفتن است. آنها را گرم نگه دارید اما از پشم گوسفند مرینوس است نازک تر از به طور منظم پشم پای خود را نمی خواهد بیش از حد. پارچه هم نیست بوی بد زمانی که شما عرق بر روی آن است که یک مزیت بزرگ است.

من آورده ام این دقیق جفت جوراب در هفته پیاده, سفرهای قبل از, و آنها را پوشیده, پیاده روی هر روز. من گواه است که آنها ایستاده تا کار کاملا و من حتی نمی باید پا بد بو در پایان روز.

آمازون

اگر شما تا کنون به پایان رسید تمرین تنها به sopping کفش شما به تنهایی نیست -- بسیاری از مردم در مقابله با عرق پا. خوشبختانه, این دستکش, جوراب, به طور خاص طراحی شده برای کنترل رطوبت. جوراب آگهی به عنوان کانال های تهویه اما اجازه ندهید که این شما احمق را به فکر که آنها شل و ول. آمازون داوران می گویند که آنها خوب و ضخیم اما هنوز هم نگه داشتن پاهای خود را سرد و خشک است.

بیشتر تمرین essentials

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن