مناطق روستایی در ایالات متحده دیدن چشم انداز مثبت در coronavirus شیوع بیماری به عنوان کشور مورد افزایش

برای بسیاری از ایالت ها و استان ها در ایالات متحده روز تاریک از coronavirus همه گیر در مارس باز شدن در صفحه تل

توسط SALAMNEWWS در 8 تیر 1399

برای بسیاری از ایالت ها و استان ها در ایالات متحده روز تاریک از coronavirus همه گیر در مارس باز شدن در صفحه تلویزیون خود نه در درب خانه خود. اما در حال حاضر برخی از مکان های که به نظر می رسد برای اجتناب از بدترین شاهد موج از عفونت به عنوان نگرانی های تغییر از شهرهای بزرگ به مناطق روستایی است.

در حالی که بسیاری از تمرکز از نگرانی هایی است که ایالات متحده در حال ورود به یک مرحله جدید و خطرناکی شده است در Sunbelt متحده که در حال گزارش هزاران نفر از موارد جدید روز — مانند تگزاس و فلوریدا — این روند نگران کننده است نیز اتفاق می افتد در مکان هایی مانند کانزاس که در آن دام بیشتر مردم است.

در اوایل ماه ژوئن کانزاس نگاه به آوردن آن شیوع بیماری تحت کنترل است, اما آن را روزانه مورد گزارش شده تعداد به بیش از دو برابر در هفته های اخیر. در ژوئن 5, هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی ماند در حدود 96; جمعه که رقم 211.

ادامه مطلب: واقعی آمریکا coronavirus موارد ممکن است 20 میلیون مقامات نشان می دهد

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آیداهو و اوکلاهما دیده می شود به طور مشابه, درصد, افزایش, البته از پایین و نقطه شروع. در اوکلاهما هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی صعود از حدود 81 در تاریخ 5 ژوئن به 376 روز جمعه سه هفته بعد. در طول همان دوره آیداهو متوسط شروع به پریدن کرد از حدود 40 تا 160.

بسیاری از مناطق روستایی شهرستان در ایالت از جمله کالیفرنیا, آرکانزاس, میسوری کانزاس تگزاس و فلوریدا دیده اند خود را تایید موارد بیش از دو برابر در یک هفته از 19 ژوئن تا جمعه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. Lassen, شهرستان, کالیفرنیا رفت از فقط نه موارد به 172 و چشمه های شهرستان آرکانزاس رفت از 46 مورد به 415; هر خوشه نسبت داده شد به شیوع بیماری در زندانها. موارد در مک دونالد County, Missouri, بیش از سه برابر شده پس از Tyson Foods انجام شده امکانات گسترده آزمایش در یک مرغ گیاه وجود دارد.

میسوری خود شاهد روند نگران کننده با تایید موارد تا 16 درصد در طول هفته گذشته. سنبله در شهر کانزاس معتقد شهردار Quinton لوکاس به منظور کارکنان و مشتریان از کسب و کار به پوشیدن ماسک زمانی که 2 متر از جدایی امکان پذیر نیست.

"مورد اعداد در کانزاس سیتی در ادامه به افزایش است و ما در حال بدست گرفتن تمام مراحل را ما می توانیم برای اطمینان از بهداشت عمومی و ایمنی" او گفت:.

Coronavirus: پنس می گوید: "این یک چیز خوب است' جوان آمریکایی ها را تشکیل می دهند 'تقریبا نیمی از موارد جدید
Coronavirus: پنس می گوید: "این یک چیز خوب است' جوان آمریکایی ها را تشکیل می دهند 'تقریبا نیمی از موارد جدید

روزانه تعداد تایید عفونت در ایالات متحده رسید به تمام زمان بالا از 45,300 در جمعه گرفتی بالا از 40,000 مجموعه قبلی بعد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که این افزایش تا حدودی نشان دهنده گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی معضل در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش هایی از کشور و درصد بیشتری از ویروس آزمون آینده مثبت است.

مرگ و میر در حال اجرا در حدود 600 در هر روز از یک قله در حدود 2,200 در اواسط ماه آوریل است. برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح است که به دلیل پیشرفت در درمان و از آنجا که بسیاری از عفونت اتفاق می افتد در افراد میانسال که بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این ویروس جان در مورد 125,000 کشته و نزدیک به 2.5 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور در آمریکا توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد. اما مقامات بهداشتی بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت است که حدود 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند با نزدیک به 10 میلیون نفر.

ادامه مطلب: ایالات متحده فرمانداران که به سرعت برداشته coronavirus محدودیت backpedal به عنوان موارد سنبله

تجدید حیات در ایالات متحده کشیده شده است نگرانی از خارج از کشور. اتحادیه اروپا به نظر می رسد تقریبا قطعی به بار آمریکایی ها در کوتاه مدت از ورود به بلوک که در حال حاضر طراحی جدید سفر قوانین اتحادیه اروپا دیپلمات تایید شنبه.

اما ایالات متحده به تنهایی است. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان شنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به مراتب بیش از. هند گزارش داد بیش از 18,000 موارد جدید هل دادن آن تجمعی در مجموع بیش از نیم میلیون مارک جایگاه چهارم جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مقامات آلمانی تمدید یک مستند در یک منطقه غرب در حدود 500000 نفر در هفته گذشته پس از حدود 1,300 کارگران کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19 در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش در سراسر منطقه است.

"خطر ناشی از ویروس است که هنوز هم جدی است," مرکل گفت. "این آسان برای فراموش کردن چون آلمان واز طریق بحران به خوبی تا کنون, اما این بدان معنا نیست که ما محافظت می شود که خطر شده است بازداشتند; که این مورد به عنوان نشان داده شده است در این منطقه شیوع است."

Fauci نگرانی در مورد افزایش COVID-19 موارد جامعه گسترش در آمریکا
Fauci نگرانی در مورد افزایش COVID-19 موارد جامعه گسترش در آمریکا

در جای دیگر مصر و بریتانیا گفتند که سهولت ویروس کنترل در حالی که چین و کره جنوبی مبارزه کوچکتر شیوع بیماری در پایتخت خود را.

بریتانیا بود و انتظار می رود به قراضه 14 روز قرنطینه مورد نیاز برای مردم بازگشت از خارج از کشور در تلاش برای ایجاد تعطیلات تابستان سفر ممکن است. تنها مسافران از "قرمز" مناطق مکان با سطح بالایی از COVID-19 خواهد بود گفت: به خود منزوی. یک لیست کامل از کشورهایی است که با توجه به هفته ی آینده منتشر شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مصر در روز شنبه لغو محدودیت های بسیاری در جای خود قرار داده و در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس بازگشایی کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه و تئاتر پس از بیش از سه ماه از بسته شدن با وجود ادامه روند رو به بالا در عفونت های جدید.

مقامات در کشورهای دیگر مصرف شد محتاط تر از روش, با, هندی, شهر Gauhati پایتخت ایالت آسام اعلام جدید دو هفته مستند شروع دوشنبه شب حکومت و آخر هفته مستندات در بقیه امور خارجه. هند تلفات رسیده است 15,685.

ادامه مطلب: ایالات متحده coronavirus موارد آمار 2 میلیون به عنوان برخی از ایالت دیدن موج

چین شاهد یک چشم انداز مثبت در مورد یک روز پس از آنکه مقامات گفتند که انتظار می رود شیوع در پکن به توان تحت کنترل در آورد و در آینده نزدیک. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 17 مورد جدید در پایتخت کشور در یک هفته در میان 21 کشور.

کره جنوبی که در آن یک تجدید حیات در ماه گذشته تهدید به پاک کردن این کشور در اوایل موفقیت گزارش شده 51 نفر از جمله 35 در سئول در منطقه شهری. مقامات نگران شکننده اقتصاد باید در برابر تماس به reimpose محدودیت کاسته در ماه آوریل است.

استرالیا آماده برای بیشتر وارداتی موارد به عنوان شهروندان بازگشت به خانه. حدود 300 نفر به دلیل وارد این آخر هفته از بمبئی هند با دیگران می رود به دنبال از آمریکای جنوبی و اندونزی است. یک دولت رسمی بهداشت گفت: او در حال آماده سازی برای 5 درصد به 10 درصد از عودت به توان و حذف.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

آخرین مطالب