Asus ROG تلفن 3: Hands-on با قدرتمند ترین گوشی آندروید - CNET

Asus ROG تلفن 3 طراحی شده است برای بازی مانند PUBG تلفن همراه. اما آن را نیز یک پیش نمایش از ویژگی های است که

توسط SALAMNEWWS در 3 مرداد 1399
Asus ROG phone 3

Asus ROG تلفن 3 طراحی شده است برای بازی مانند PUBG تلفن همراه. اما آن را نیز یک پیش نمایش از ویژگی های است که دیگر بیشتر جریان اصلی گوشی ممکن است اتخاذ بیش از یک یا دو سال آینده.

پاتریک هلند/CNET

بازی گوشی های دارای مخاطبان تو رفتگی در دیوار اما ویژگی های خود را اغلب به تصویب رسید بیشتر جریان اصلی گوشی بعد پایین خط. یک مثال عالی از این نمایش با نرخ تجدید بالا که برای اولین بار نشان داد تا در سال 2017 را Razer تلفن و اصلی Asus ROG تلفن همراه در سال 2018 است. در حال حاضر گوشی مانند Galaxy S20 های وان پلاس 8, 8 Pro, Motorola لبه و لبه به علاوه همه بالا نرخ تجدید صفحه نمایش.

Asus' جدیدترین بازی های تلفن سوم تکرار فوق ROG تلفن شناخته شده به عنوان ROG تلفن 3. تلفن طول می کشد تا تمام سخت افزار و cranks آن را به سطح بعدی با هدف داشتن بهترین عملکرد را از هر تلفن آندروید. در ROG 3 قلب جدید Snapdragon 865 Plus پردازنده است که اجازه می دهد تا آن را به 10 درصد سریع تر از به طور منظم 865 پردازنده موجود در دیگر حق بیمه گوشی های آندروید.

پس از گذراندن زمان با آن که من پیدا کردم که ROG 3 در واقع زندگی می کنند تا به ادعای خود و واقعا قدرتمند ترین تلفن های اندیشه ما تا کنون تست شده به تاریخ. اما عملکرد وجود دارد متوقف نمی شود. این ROG 3 دارای حافظه بیشتر از اکثر مردم لپ تاپ است و یکی از بزرگترین باتری بر روی هر گوشی امروز.

Asus لنت ما پیش تولید ROG 3 با پیش تولید نرم افزار و به عنوان مثل من تنها می تواند به یک در عمق دست در این گوشی به جای به طور کامل بررسی دارای رتبه. در حقیقت نهایی نرم افزار است که به دلیل در همان روز این داستان منتشر شد. همچنین Asus نشده اعلام کرد قیمت برای ROG 3 -- که دلیل دیگری است که چرا من نمی توانم رسمی ارزش قضاوت. اگر آن را به همان 900 دلار برچسب قیمت در سال گذشته به عنوان Asus ROG تلفن 2 هر چند من می خواهم هیچ تردیدی آن را توصیه می. هک با 5G, پشتیبانی, من می توانید ببینید این حق بودن $1,000 تلفن. Asus ROG تلفن 3 به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس ما قرار می گیرند.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Asus ROG تلفن 3: ما دست در با قدرتمند ترین...

8:18

Asus ROG 3 قدرتمند ترین گوشی اندروید

این ROG 3 برگ دیگر گوشی های آندروید در گرد و غبار. ترکیب آن از که 865 علاوه processor 16GB RAM (هر چند نیز وجود دارد 12GB نسخه) و UFS 3.1 سازی باعث می شود این یک هیولای مطلق است.

زمانی که من با قرار دادن گوشی به حالت X (با نام مستعار حالت عملکرد) آن را نه تنها سریع تر از هر گوشی که ما تست کردم این سال من استفاده از آن می توانید برای مدت طولانی از زمان برای بازی بدون هیچ تجربه شیب در عملکرد.

Asus گفت که ما می تواند تست عملکرد از پیش تولید ROG 3. بنابراین ما انجام داد. من بررسی نمونه نرم افزار ساخت شماره نسخه 17.0822.2005.11. در زیر نتایج حاصل از عملکرد ما تست بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه آن را پشته تا در برابر یک تعداد انگشت شماری از گل میمون 865-طراحی گل سرسبد گوشی های.

نرم افزار 3DMark تیرکمان بچه گانه نامحدود

Asus ROG تلفن 3

Samsung Galaxy S20 فوق العاده

LG V60 ال جی

وان پلاس 8 Pro

موتورولا لبه Plus

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

Geekbench v. 5.0 تک-هسته

Asus ROG تلفن 3

Samsung Galaxy S20 فوق العاده

LG V60 ال جی

وان پلاس 8 Pro

موتورولا لبه Plus

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

Geekbench v. 5.0 چند

Asus ROG تلفن 3

Samsung Galaxy S20 فوق العاده

LG V60 ال جی

وان پلاس 8 Pro

موتورولا لبه Plus

توجه داشته باشید:

دیگر میله نشان می دهد عملکرد بهتر

زمانی که من بازی که قدرت کمک می کند تا نرم افزار باز کردن سریع و انیمیشن نگاه اذوقه و نوشابه صاف است. آن 144Hz نمایش (که من به بعد از آن) همراه با هر چیز دیگری در مورد این گوشی باعث می شود بقیه جهان به نظر می رسد آهسته در حال حاضر. این نوع از peppiness و سرعت در نوک انگشتان من است که کاملا اعتیاد آور است و من مطمئن هستم که چگونه من را به یک "کندتر" تلفن.

Asus ROG phone 3

X حالت اجازه می دهد تا پیکسل 865 Plus پردازنده فشار خود را به حداکثر. نوآورانه سیستم خنک کننده و جداگانه فن که شما ضمیمه کمک به حفظ ROG 3 انجام در سرعت های بالا برای مدت زمان طولانی.

پاتریک هلند/CNET

این ROG 3 اذوقه و نوشابه صاف 144Hz نمایش

آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای توصیف چگونه "زنده" یک 144Hz صفحه نمایش به نظر می رسد. هر چند ROG 3 نیست اولین گوشی با 144Hz صفحه نمایش (که افتخار می رود به RedMagic 5G تلفن) آن را هنوز هم قانع کننده است. زمانی که من بازگشت به کار من تلفن با آن 60Hz نمایش آن به نظر می رسد خیلی بیشتر تار و تقریبا نا امید کننده برای استفاده است.

صفحه نمایش دارای یک لمس نرخ 270Hz نیز که بدان معنی است که هنگامی که انگشت خود را شیپور خاموشی و یا ابجو بد و کم مایه در آن ثبت تلفن آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. این باعث می شود گیم پلی به نظر می رسد خیلی سریع تر و من هرگز احساس من در انتظار در اطراف برای یک تفنگ به آتش و یا پرش به اتفاق می افتد پس از ضربه زدن بر روی صفحه نمایش.

Asus ROG phone 3

Asus ROG تلفن 3 دارای یک صفحه نمایش با یک 144Hz نرخ تجدید. گرافیک و انیمیشن نگاه صاف و جاذب است.

پاتریک هلند/CNET

و اگر کنترل های روی صفحه نیست به اندازه کافی وجود دارد و نسل سوم AirTriggers است که اجازه می دهد تا شما با استفاده از این طرف از گوشی مانند شانه کنید. شما می توانید بر روی صفحه نمایش کنترل به AirTriggers. و شما می توانید با استفاده از AirTriggers به عنوان دکمه یا ابجو بد و کم مایه, ساخته شده است که گیم پلی در PUBG موبایل همهجانبه بیشتر و بیشتر شبیه به یک کنترل کننده بازی.

اما صفحه نمایش کامل نیست. کیفیت ROG 3 6.59-inch AMOLED خوب است اما می توان آن را واضح تر. آن را هنوز هم دارای یک رزولوشن HD و من آرزو می کنم متن به نظر می رسد بیشتر ترد.

Asus ROG تلفن 3 دارای یک باتری غول پیکر

این ROG 3 است که توسط یک صفحه از 6000 میلی آمپر باتری. بنابراین شما می توانید بهترین های اندروید بدون به خطر انداختن عملکرد در عمر باتری.

من یک لوپ تصویری آزمون در 50 درصد روشنایی و نرخ تجدید تنظیم در 144Hz در حالت هواپیما و ROG 3 به طول انجامید 24 ساعت و 3 دقیقه. در حالی که ما باید بیشتر آزمایش به اجرا -- و من به روز رسانی این قطعه زمانی که تعداد کسانی که می آیند-که قابل توجه است.

بدیهی است که وقتی بازی روی گوشی نیست رفتن به 24 ساعت گذشته ، اما من تا به حال هیچ مشکل در ساخت آن از طریق 2.5 ساعت بازی مسابقه دو ماراتون بازی PUBG موبایل آسفالت 9 Alto اودیسه و Sdorica.

Asus ROG phone 3

Asus ROG تلفن 3 را بلند می آید در بخشی از آن از 6000 میلی آمپر باتری.

پاتریک هلند/CNET

در بالا از آن ROG 3 دارای گسترده ترین گزینه برای مراقبت از باتری و طول عمر است که من دیده ام بر روی هر گوشی. وجود دارد راه های مختلفی برای بهینه سازی عمر باتری از جمله قدرت های مختلف و صرفه جویی در حالت تنظیم برنامه برای حالت قدرت و محدودیت در شارژ باتری.

Asus ROG تلفن 3 همان, دلپذیری, کرگدن

به عنوان قابل توجه به عنوان این مشخصات در ROG 3 شاید قابل توجه ترین چیز Asus بود به آن را دقیقا به همان اندازه و شکل در سال گذشته به عنوان ROG 2. که به معنی آن می توانید با استفاده از همه از همان متعدد لوازم جانبی Asus باعث می شود برای ROG گوشی مانند موارد و gamepads. هر چند Asus دارای نسخه های جدید بسیاری از آن ROG لوازم جانبی شما را وسوسه و کیف پول خود را بیشتر.

این همچنین بدان معنی است که ROG 3 همان, دلپذیری, کرگدن بلند به عنوان قبل از. وزن آن بیش از یک و نیم پوند بنابراین اگر شما یک تلفن کوچک, عاشق, فقط, نگاه دور. هر چند من نمی توصیه اتصالات آن را در جیب شلوار جین و رفتن در مورد روز بلند احساس خوبی به خصوص در هنگام بازی در بازی.

با وجود همان اندازه و شکل وجود دارد برخی از تفاوت ها در بدن ROG 3 و ROG 2. یعنی هیچ جک هدفون در ROG 3 مگر اینکه شما با استفاده از شامل فن پیوست. همچنین آن را به یک بزرگتر دوربین دست انداز. Asus ROG تلفن 3 ندارد یک IP امتیاز برای گرد و غبار و یا مقاومت در برابر آب و فاقد شارژ بی سیم.

به عنوان آن در زیبایی شناسی این ROG 3 براق است و حتی یک تماس نگرفته نسبت به ROG 2. مس نزول گرما نشسته تحت شفاف بریدن از Gorilla Glass 3 که من فکر کردم نگاه هوشمندانه است. این نوع مانند چگونه لامبورگینی را با استفاده از یک پوشش شیشه ای بر موتورهای خود را. در واقع هر دو ROG 3 و یک لامبورگینی به اشتراک گذاری مشابه بیش از topness وقتی که می آید به سبک و عملکرد.

این ROG ورزش 3 5G

در حالی که بازی است ROG تمرکز اصلی آن نیز 5G تلفن خواهد شد و کار بر ما حامل است که ارائه sub-6 5G که شامل AT&T, T-Mobile و Sprint. منطقه ای که من زندگی می کنند ندارد 5G پوشش اما من هیجان زده برای دیدن چگونه باتری دسته آن خواسته.

این ROG 3 سه گانه عقب دوربین

هر چند این گوشی بهترین دوربین آرایه در هر Asus ROG تلفن به روز گوشی سه گانه دوربین عقب در نهایت فقط مناسب و معقول. آن را نمی توان به نام بهترین دوربین سال 2020 و یا حتی نزدیک است.

Asus ROG phone 3

با وجود عقب دوربین: اصلی 64 مگاپیکسلی دوربین یک ultrawide زاویه دوربین و یک ماکرو دوربین.

پاتریک هلند/CNET

عکس از اصلی 64 مگاپیکسل دوربین نگاه خوب به ویژه هنگامی که گرفته شده با HDR. پوست صاف کمی بیشتر از من می خواهم را ترجیح می دهند و رنگ های انحراف یک ذره سرخابی.

Asus ROG phone 3

اصلی 64 مگاپیکسل دوربین با استفاده از pixel-binning برای ایجاد دقیق 16 مگاپیکسل عکس های خوب و متوسط و روشنایی.

پاتریک هلند/CNET
Asus ROG phone 3

این ROG 3 می توانید مقدار زیادی از جزئیات در نور خوب.

پاتریک هلند/CNET
Asus ROG phone 3

این ROG 3 کدها پوست و نه نرم. برخی از افراد ممکن است ترجیح می دهند این کار, اما من یکی از آنها هستم.

پاتریک هلند/CNET

وجود دارد یک حالت شب که در واقع تولید برخی از ستارگان عکس.

Asus ROG phone 3

حالت شب در ROG 3 واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد.

پاتریک هلند/CNET

این ultrawide زاویه دوربین جامد و مسابقات اصلی دوربین بیشتر از سال گذشته ROG 2. این به این معنی است که بصری تفاوت در کیفیت تصویر است که به عنوان قابل توجه بین اصلی و ultrawide دوربین.

Asus ROG phone 3

این ultrawide دوربین می تواند افراد نگاه فوق العاده چشمگیر.

پاتریک هلند/CNET
Asus ROG phone 3

دوربین اصلی ارائه می دهد تا بهتر جزئیات و محدوده دینامیکی از ultrawide. هر چند ultrawide دوربین می آید به گرفتن رنگ های مشابه است. همچنین اطلاع قرمز رنگ در آسمان است.

پاتریک هلند/CNET

و پس از آن وجود دارد ماکرو دوربین است که سرگرم کننده برای استفاده است اما احساس می کند کمی بیشتر شبیه به یک حیله دلیل آن چیزی نیست که من می خواهم با استفاده از مقدار زیادی در مقابل می گویند یک دوربین تله.

تحت این ROG 3 می تواند شلیک 8K video. نگاهی به ویدئو بالا را ببینید 8K تصویری مستقیم از Asus ROG تلفن 3. در برخی از موقعیت ها خوب به نظر می رسد اما وجود دارد مقدار زیادی از باندهای -- به ویژه هنگامی که تیراندازی یک آسمان یا در شرایط کم نور.

این ROG 3 پیشرفت های دیگر

در مقایسه با ROG 2 ROG 3 باعث می شود جامد ترفند و بهبود تقریبا همه چیز. آن اجرا می شود آندروید 10 با Asus ZenUI و تیره حالت بیش از حد.

گوشی قابل جدا شدن فن است که به نام AeroActive کولر در حال حاضر دارای یک پایه. و فقط مثل قبلی ROG گوشی وجود دارد یک دوم USB-C بندر/لوازم جانبی پورت در سمت چپ به صورت افقی گیم پلی. این ROG 3 می آید با یک 30W شارژر و شما سه ماه از گوگل Stadia Pro به صورت رایگان.

من مشتاقانه منتظر تست Asus ROG 3 بیشتر به ویژه هنگامی که آن final نرم افزار بیرون می آید.

Asus ROG تلفن 3 مشخصات vs. Motorola لبه Plus, Samsung Galaxy S20 فوق العاده OnePlus 8 Pro, LG V60 ال جی


Asus ROG تلفن 3 موتورولا لبه Plus Samsung Galaxy S20 فوق العاده وان پلاس 8 Pro LG V60 ال جی 5G
اندازه صفحه نمایش و رزولوشن 6.59-inch AMOLED; 2,340x1,080 پیکسل 6.7 اینچی HD OLED 6.9 اینچ پویا AMOLED 2X 6.78-inch AMOLED; 1,440x3,168 پیکسل 6.8 اینچی OLED; 2,460x1,080 پیکسل
تراکم پیکسل 391ppi TBA 511ppi 513ppi 395ppi
ابعاد (اینچ) 6.73 x 3.07 x 0.39 در 6.34 x 2.81 x 0.38 در 2.99 x 6.57 x 0.35 in 6.51 x 2.93 x 0.35 in 6.67 x 3.06 x 0.35 in
ابعاد (میلی متر) 171 x 78 x 9.85 mm 161.1 x 71.4 x 9.6 mm 76.0 x 166.9 x 8.8 mm 165 x 74.4 x 8.5 mm 169.3 x 77.6 x 8.79 mm
وزن (اونس گرم) 8.48 اونس; 240 گرم 7.16 اونس; 203g 7.76 اونس; 220g 7.02 اونس; 199g 7.72 اونس; 218 g
نرم افزار موبایل 10 اندروید 10 اندروید 10 اندروید 10 اندروید 10 اندروید
دوربین 64-مگاپیکسل (اصلی), 13 مگاپیکسل (ultrawide) 5-مگاپیکسل (ماکرو) 108-مگاپیکسل (استاندارد), 8 مگاپیکسلی (telephotos), 16 مگاپیکسلی (ماکرو/ultrawide زاویه) 108-مگاپیکسل (wide-angle), 48-مگاپیکسل (تله فوتو), 12 مگاپیکسلی (ultrawide), time-of-flight دوربین 48-مگاپیکسل (استاندارد) 48-مگاپیکسل (ultrawide), 8 مگاپیکسلی (تله) 5-مگاپیکسل ('color filter') 64-مگاپیکسل (استاندارد), 13 مگاپیکسل (wide-angle), time-of-flight دوربین
جلوی دوربین 24-مگاپیکسل 25-مگاپیکسل 40-مگاپیکسل 16-مگاپیکسل 10-مگاپیکسل (استاندارد)
ضبط ویدئو 8K 6K 8K 4K 8K
پردازنده Qualcomm Snapdragon 865 Plus Qualcomm Snapdragon 865 64-bit octa-core processor (حداکثر 2.7 GHz + 2.5 GHz + 2.0 GHz) Qualcomm Snapdragon 865 Qualcomm Snapdragon 865
ذخیره سازی 512GB (UFS 3.1) 256GB 128GB 512GB 128GB 256GB 128GB
رم 12GB 16GB 12GB 12GB 16GB 8GB 12GB 8GB
ذخیره سازی قابل ارتقا هیچ تا 1TB تا 1TB هیچ 2TB
باتری از 6000 میلی آمپر از 5000 میلی آمپر ساعت از 5000 میلی آمپر ساعت 4,510 میلی آمپر ساعت از 5000 میلی آمپر ساعت
حسگر اثر انگشت در صفحه در صفحه در صفحه در صفحه در صفحه
اتصال USB C USB-C USB-C USB-C USB-C
جک هدفون هیچ بله هیچ هیچ بله
ویژگی های خاص 5G فعال 144Hz نرخ تجدید صفحه نمایش 30W شارژ سریع در برابر شارژ سریع 4.0, AirTriggers و قابل جدا شدن فن با ساخته شده است در جک هدفون 5G را فعال کنید 5G را فعال کنید; 120 هرتز سرعت رفرش; 100X زوم; مقاوم در برابر آب (IP68) 5G را فعال کنید; پیچ و تاب شارژ; معکوس شارژ بی سیم; مقاوم در برابر آب (IP68); 120 هرتز سرعت رفرش 5G اتصال; مقاوم در برابر آب (IP68); بی سیم شارژ سریع, شارژ 4.0
قیمت خارج از قرارداد (تومان) TBD $999 Verizon منحصر به فرد $1,399 (128GB), $1,599 (512GB) $899 (RAM 8GB/128GB), $999 (12GB RAM/256GB) 800 دلار (بدون صفحه نمایش دوگانه مورد); $900-950 دلار (با)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب