بهترین آی فون 11 و 11 Pro موارد برای سال 2020: Otterbox, ذره و بیشتر در مقایسه - CNET

به دلیل این است که اساسا best-of-the-best لیست از موارد مورد علاقه من است که از اپل, آی فون, 11, 11 Pro و 11 M

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

به دلیل این است که اساسا best-of-the-best لیست از موارد مورد علاقه من است که از اپل, آی فون, 11, 11 Pro و 11 Max و ارائه آسان شارژ در یک فرم وجود دارد که تنها تعداد کمی از بودجه آی فون موارد در اینجا; بیشتر از تراکم برای بهترین آی فون 11 مورد تمایل به کمی spendier از نمونه های عمومی گوشی های هوشمند مورد شما پیدا کردن در آمازون برای 20 دلار یا کمتر است. من همچنین شامل تعدادی از موارد است که در حال شفاف پس از جدیدترین آی فون 11 می آید در انواع رنگ ها است که مردم ممکن است بخواهید برای نشان دادن خاموش.

من به روز رسانی این بهترین خلاصه با جدید میدارد به عنوان آنها همچنان به می رسند.

سارا تو/CNET

اگر شما به دنبال برای بهترین آی فون 11 مورد که روشن برای گوشی های هوشمند جدید خود را, شما نمی توانید به اشتباه با ذره را روشن ماندن موردی که مقاوم در برابر تغییر رنگ (بله ارزان پاک کردن موارد می تواند به نوبه خود به رنگ زرد). این یک پلی کربنات با دوام پوسته بیرونی را فراهم می کند 13-پا رها حفاظت و شامل Microban ضد میکروبی محصول حمایت می کند. شفاف مورد نیز اجازه می دهد تا برای آسان شارژ بی سیم. روشن, شارژ بی سیم مورد در دسترس است در نسخه برای آی فون 11, آیفون, 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max.

سارا تو/CNET

شرکت superprotective مدافع سری مورد در دسترس است برای همه با نام تجاری جدید آی فون 11 اما اکثر مردم می خواهم چیزی باریک. تقارن سری باریک با لبه های پخ آن را خوب مخلوط براق و محافظ. مطرح سپر کمک می کند تا به عنوان یک محافظ صفحه نمایش. چندین گزینه های رنگ در دسترس هستند از جمله تقارن روشن و همچنین تقارن Plus Pop مورد که ادغام یک PopSockets PopGrip. محدوده قیمت از $50 تا 60 دلار (AU$59, £29) و آنها باید در طول زمان است.

سارا تو/CNET

Zagg به تازگی خریداری بالا, بریتیش, casemaker Gear4 است و به دنبال ادامه ساخت خود با نام تجاری در ایالات متحده است. از نظر سبک و حفاظت Gear4 این موارد هستند سمت راست وجود دارد با Otterbox و ذره همه آنها به انتظارنشسته بودند با شرکت D3O شوک جذب مواد و شامل پخ لبه برای محافظت از تلفن خود را. مورد علاقه های شما شامل شفاف Picadilly (همچنین در دسترس برای سامسونگ کهکشان) و کریستال پالاس موارد به عنوان به خوبی به عنوان Battersea. آنها در محدوده قیمت از $35 تا بیشتر-گران قیمت آیفون مورد گزینه های در حدود $50.

سارا تو/CNET

اگر شما به دنبال ارزان پاک کردن مورد برای آی فون جدید خود را 11, Spigen Ultra Hybrid خوب ارزش در حدود $11-15 دلار بسته به اینکه کدام نسخه از آی فون 11 شما. بدون افت رتبه ذکر شده است برای این مورد, اما آن را احساس می کند مانند Spigen موارد شفاف ارائه مناسب حفاظت (اگر شما می خواهید حتی حفاظت قوی تر در نظر بگیرید توپخانه 35 دلار بیشتر برای Spigen Tough Armor case) و آن را باید درخواست تجدید نظر به مردمی که می خواهند یک مورد که نه خیلی نازک و نه خیلی ضخیم (ذره را مورد واضح و روشن است که کمی ضخیم تر می کند و به نظر می رسد بیشتر محافظ). بر خلاف دشوار زره بسیاری از این ارزان تر و پاک کردن موارد باید عادت تبدیل رنگ زرد در طول زمان (و تبدیل شدن به کمتر شفاف) اما آنها به اندازه کافی ارزان است که شما احتمالا نمی خواهد ذهن توپخانه برای شفاف مورد جایگزینی در صورتی که اتفاق می افتد.

سارا تو/CNET

ذره را پادگان نرم افزار می آید در انواع رنگ و نرم به لمس پایان که مجهز به Microban ضد میکروبی فن آوری است. آن را رها کردن-تست شده به 13 فوت (حدود 4 متر) است و یکی از بهترین تمام اطراف موارد برای آی فون 11. مورد بسیار محافظ با پلی کربنات پوسته بیرونی اما آن را بیش از حد بزرگ است. آن نازک محافظ مورد طراحی باعث می شود شارژ بی سیم آسان است.

سارا تو/CNET

تفاهم نامه باعث می شود چند مورد است که باید طرح های چشم نواز از جمله نازک مورد مدل تمام چرم و چوب. همه آنها به انتظارنشسته بودند با شرکت AiroShock مواد است که با توجه به شرکت ارائه حفاظت عالی در یک طراحی باریک. آنها به نظر می رسد با دوام و تمام شامل گارانتی مادام العمر.

من دوست داشتم خالدار چرم کانتور مورد (تصویر بالا سمت چپ) اما م' بی حد و حصر 3.0 خط-بامبو مورد در سمت راست -- سازگار با این شرکت بی حد و حصر 3.0 لوازم جانبی که شامل یک کیف پول که مغناطیسی پایبند به عقب مورد یک زن و شوهر از مانت که یکی از آنها هوا-دریچه کوه برای ماشین شما.

همچنین شایان ذکر است که این تفاهم نامه موارد تنها آنهایی که من دیده ام که یک سیم کارت ذخیره سازی حافظه در داخل گوشی های هوشمند مورد برای مسافران بین المللی در عادت از تعویض سیم کارت.

موارد شروع در $45.

سارا تو/CNET

Lifeproof در حال حاضر متعلق به Otterbox نیست در کسب و کار ساخت ضد آب موارد دیگر (این تنها یک مورد است که ضد آب: این Fre). اما آن را هنوز هم بسیار خوب موارد برای محافظت از آی فون خود را از جمله آینده و با شدت بهم زدن به عنوان به خوبی به عنوان جدید تلنگر سری است که می افزاید: یک لغزش کردن کیف پول عنصر است که تبدیل به یک پایه. من شخصا دوست دارم اسلم بهترین. هزینه آن $46 و می آید در انواع رنگ و طرح است. جفت آن را با خود عقب دیوار شارژر سریع شارژ.

سارا تو/CNET

Moshi همیشه جذاب ساخته شده موارد برای اپل و اورتور (برگ), ivisor, Vitros و Altra (راحتي شامل) موارد در دسترس برای آی فون 11, 11 Pro و 11 Pro Max. اورتور است که در واقع یک دو-در-یک مورد که یک محافظ صفحه نمایش. شما متناسب با آی فون خود را به یک باریک پوسته صورتی که پس مغناطیسی پایبند به پوشش که دارای اسلات برای ذخیره سازی کارت های اعتباری و پول نقد. شما می توانید خرید یکی در 25 دلار به 50 دلار در محدوده قیمت.

سارا تو/CNET

حقیقت گفته شود, من یک فن از اوایل Pelican موارد که بسیار حفاظتی اما فقط یک کمی بیش از حد بزرگ (و زشت). اما آخرین آن دسته شامل دو که من دوست دارم: مسافر (تصویر سمت چپ) و سرکش (در سمت راست) که دارای یک لاستیک نرم و حباب الگوی. "پاک کردن" نسخه Rogue می درخشد در تاریکی.

سارا تو/CNET

ذره را پادگان گرفتن سری می آید به آی فون 11. این یکی از محبوب تر آی فون 11 سری موارد تلفن و هنوز هم یکی از بهترین اگر چه دنده ها از این مورد می توانید در طول زمان. موجود در گزینه های رنگ چندگانه برای $40.

سارا تو/CNET

Casetify این موارد شناخته شده برای طرح های چشم نواز (که گیر بر روی پشت یک مورد واضح و روشن). آنها نسبتا باریک و براق به دنبال موارد است که ارائه مناسب و معقول حفاظت و آمد در انواع الگوهای طراحی با برخی از قطعی دادگاه تجدید نظر به نوجوانان است.

سارا تو/CNET

iFace موارد بسیار محبوب در ژاپن اما نه به خوبی شناخته شده در ایالات متحده است. با اندازه لبه های گرد و مقدار زیادی از سرگرم کننده رنگ را انتخاب کنید از آنها قطعا ایستادگی کردن از جمعیت و کاملا محافظ. کلاس اول (در تصویر بالا با رنگ قرمز و سبز) در دسترس است در انواع رنگ ها و هزینه های $25.

یکی از جدیدتر تلفن مورد مدل -- بازتابی (30 دلار) -- یک پشت شفاف است که ساخته شده از شیشه. آن را در دسترس با چندین متفاوت تریم گزینه های رنگ.

در آمازون iFace موارد در حال حاضر با تخفیف 10% با یک کوپن قابل کلیک.

سارا تو/CNET

Skech جدید Vortex آی فون 11 مورد نرم به لمس به پایان برسد و یکپارچه تلنگر کردن حلقه فلزی پایه و به آن پایبند به شامل مغناطیسی ماشین-دریچه کوه. می آید در چندین گزینه های رنگ (آبی و سیاه و سفید در تصویر) برای همه آی فون 11 مدل. آن را کمی گران در $50, اما آن را به برخی از اضافی جذاب (مانند ساخته شده است در حلقه نگهدارنده و پاسخگو دکمه) و یک طراحی خوب با 10 قطره پا حمایت می کند. شما هنوز هم می توانید شارژ تلفن خود را بر روی یک پد شارژ بی سیم با این مورد ،

من هم مانند Skech روشن مورد اکو که هزینه های کمتر (30 دلار).

سارا تو/CNET

Nomad باعث می شود یک خط خوب آی فون 11 چرمی از جمله کیف پول چرم برگ مواردی است که در قهوه ای و یا سیاه و سفید. من شخصا دوست دارم جدید خود را ناهموار مورد که ویژگی های مقاوم در برابر آب ، این امتیاز برای 6 فوت (2 متر) رها حفاظت. مورد چرم اجرا می شود حدود 50 دلار در حالی که برگ نسخه که دارای فلپ را پوشش می دهد که صفحه نمایش هزینه $70.

دیوید Carnoy/CNET

آدیداس مارک اپل آی فون موارد آمده در انواع طعم دهنده است که ارائه طرح های چشم نواز است که مطابقت با برخی از شرکت یاد کفش ورزشی. همه آنها بسیار باریک و مناسب و معقول هر چند بزرگ نه حفاظت. قیمت در هر نقطه از 12 دلار به 50 دلار بسته به سبک.

سارا تو/CNET

BodyGuardz در ابتدا شناخته شده برای آن محافظ صفحه نمایش اما در سال های اخیر آن را قرار داده و از برخی از جالب در مورد آی فون. من شخصا دوست دارم $45 حرکت (تصویر سمت چپ) که خالی بافت و $60 لهجه کیف پول (تصویر سمت راست) یک مورد چرم که دارای یک شیار در پشت برای ذخیره کردن یک زن و شوهر از کارت های اعتباری. هر دو این موارد عبارتند از: راحتي که شما می توانید انتخاب کنید به ضمیمه به مورد آیفون یا نه.

شفاف Ace Pro (تصویر وسط) توسط این شرکت مقرون به صرفه ترین مورد است. این لیست برای $35.

سارا تو/CNET

Case-Mate باعث می شود انواع رنگ موارد برخی از آن ها را پر تلالو snowglobe اثر (مورد علاقه من است و آبشار شیرینی مورد تصویر سمت راست). با وجود سرگرم کننده خود طرح های چشم نواز آنها نیز به خوبی ساخته شده و به حفاظت از دستگاه خود را. محدوده قیمت از $30 تا $40.

سارا تو/CNET

ابریشم به ارمغان می آورد به خط خود را از مقرون به صرفه و ساده باریک موارد و کیف پول موارد به آی فون 11 تحت نام تجاری جدید نام Smartish. این Smartish Walletslayer مورد یکی از بهترین آی فون 11 مورد برای کسانی که در بودجه است. آن را به فروش می رساند برای $15 و دارای سه کارت های اعتباری به علاوه پول نقد.

سارا تو/CNET

Razer که باعث می شود لپ تاپ و لوازم جانبی (در میان دیگر محصولات) به ارمغان می آورد به خط خود را از "بازی" موارد به آی فون 11 و آنها بسیار خوب است. این موارد چیزی به نام Thermaphene مبتنی بر اتلاف گرما که "تغییر مسیر به دام افتاده گرما از طریق یک مقاومت حرارتی رسانا پوشش در مجاورت بادی کانال جریان هوا به طور قابل توجهی بهبود خنک کننده در مقایسه با سنتی موارد است." این یک بیت از یک حفاظت اضافی حیله اما به نظر می رسد برای کمک به یک کمی زمانی که شما در حال بازی گرافیکی فشرده بازی برای مدت طولانی. این موارد در اطراف شروع $20 و آمد در نرم افزار و باریک نسخه. من ترجیح محافظ نرم افزار است که در حال حاضر در فروش برای $20.

سارا تو/CNET

X-Doria دفاع سری موارد آمده در طیف گسترده ای از سبک ها و هزینه کمی کمتر از رقابت حق بیمه موارد از Gear4, ذره و Otterbox. من شخصا مانند دفاع روشن سری (تصویر دوم از سمت راست) که یک بازی خوب برای آیفون استاندارد 11. آن را 25 دلار و در دسترس است با یک یا سیاه و سفید تر و تمیز.

سارا تو/CNET

من همیشه از طرفداران Tech21 را Evo بررسی ($40) موارد قبلی اپل و آنها را در دسترس برای آی فون جدید 11 در چند مختلف شفاف گزینه های رنگ (آنها صورتی و اسموکی سیاه موارد در عکس بالا). Tech21 نیز با ارائه یک کمی نازک تر آی فون 11 مورد است اما بیشتر رنگارنگ استودیو سری موارد که هزینه 10 دلار کمتر است.

سارا تو/CNET

Tech21 را Evo کیف پول است که به خوبی طراحی شده و برگ مورد است که ویژگی های یک صفحه نمایش با پوشش محافظ مغناطیسی با چفت و شکاف در داخل برای ذخیره کردن یک زن و شوهر از کارت های اعتباری و یک کمی از پول نقد. آن را نیز تبدیل به یک پایه برای تماشای فیلم و رها کردن-تست شده به 12 فوت (3.6 متر) پس از آن بسیار دشوار است. آن 49 دلار در آمازون هر چند آن را در حال حاضر تنها در دسترس برای 11 Pro.

سارا تو/CNET

مانند Lifeproof, کاتالیست ساخته شده یک نام برای خود را با ضد آب موارد اما در حال حاضر با تمرکز بر حفاظت اضافی در فروش آن تاثیر مورد حفاظت است که رها کردن-تست شده به 9.9 پا و یک نگاه به عقب و باریک طراحی شده است.

سارا تو/CNET

گریفین را Survivor Series استفاده می شود یکی از محبوب تر دشوار موارد است. آن را باریک پایین در طول سال است اما هنوز هم بسیار دشوار محافظ و می آید در نسخه های روشن به عقب. قیمت: $30.

سارا تو/CNET

Incipio یک دسته از موارد جدید برای آی فون 11 خط. من دوست دارم جدید Areolite شدید که می آید در آسمان, دریا, آبی و سیاه و سفید است و این شرکت FortiCore مسخرگی و مطرح لبه برای کمک به رها کردن حمایت می کند.

سارا تو/CNET

Otterbox را مغرور, برگ مورد, Strada, بازده, برای, آیفون, 11 خط. آن را در دسترس در قهوه ای و سیاه و سفید برای حدود $50 و نشانی از یک کار خوب به طور کامل حفاظت از تلفن خود را. تنها اعتصاب کوچک در برابر آن است که آن را تبدیل به یک مشاهده ایستاده برای تماشای فیلم. آن را احتمالا بهترین راه حل مناسب برای آی فون 11 Pro Max, اما آن را خوب است برای هر کسی که می خواهد اضافی حفاظت از صفحه نمایش برای هر آی فون, 11 مدل.

سارا تو/CNET

پورتلند-بر اساس Grovemade تولید برخی از زیبایی گردد موارد چوبی. آن 60 دلار چوب سپر موارد مقرون به صرفه ترین هستند اما به طور طبیعی من یک فن از آن گردو و چرم, کیف پول صورتی که قیمت برای صرف $130 (به عنوان یک مشتری جدید شما دریافت می کنید 10 درصد تخفیف). این یکی از تر و سبک تر تصفیه شده به دنبال کیف پول موارد پیدا خواهید کرد و همچنین می آید با یک فندک افرا رنگ.

ادامه مطلب

در اصل در سال گذشته منتشر شده. به طور منظم به روز با موارد جدید را به عنوان ما آنها را به آزمون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب