'یک کار بازدارنده': Manitoba برتر خواستار فدرال برای طراحی مجدد coronavirus CERB بودجه

مانیتوبا برتر برایان Pallister خواستار دولت فدرال به طراحی مجدد آن, کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB) —

توسط SALAMNEWWS در 24 تیر 1399

مانیتوبا برتر برایان Pallister خواستار دولت فدرال به طراحی مجدد آن, کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB) — شکاف بودجه برای کارگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس — توصیف آن به عنوان "یک کار بازدارنده."

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه Pallister گفت: این برنامه جریمه کانادایی که مایل به بازگشت به کار.

ادامه مطلب: مانیتوبا می بیند 13th مستقیم و بدون coronavirus موارد گزارش شده 1 شناخته شده فعال مورد باقی مانده است

"CERB به طور فزاینده ای اقدام به عنوان یک کار بازدارنده به برخی از کانادایی ها آن را به عنوان جریمه آنها را از نظر مالی برای بازگشت به کار تمام وقت" گفت: Pallister.

"کسب و کار نیاز کارگران به عنوان آنها راه اندازی مجدد. تغییر CERB پس از بازگشت کارگران می تواند نگه داشتن برخی از این سود به جای از دست دادن آن همه در یک بار کمک خواهد کرد که هر دو کسب و کار و کارگران است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت فدرال شروع به گرفتن برنامه های کاربردی برای CERB در ماه آوریل است.

برنامه می پردازد 2000 $در هر چهار هفته تا چهار ماه به کارگران که از دست داده اند همه از درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

ادامه مطلب: جدید COVID-19 به نفع کارگران راه اندازی کرده است: در اینجا این است که چگونه به درخواست

سود باز است هر دو به کانادایی هایی که واجد شرایط برای بیمه اشتغال (EI) و کسانی که نمی, از جمله کارکنان که به اندازه کافی ندارد ساعت کار برای دیدار با EI الزامات و کسانی که خود شاغل هستند.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Pallister گفت: قوانین تحت CERB رد صلاحیت کارگران که درآمد بیش از $1000 در ماه پیشنهاد می شود دولت فدرال نگاهی به یک مرحله کاهش بودجه به عنوان کارگران بازگشت به قبلی و یا شغل جدید به جای از دست دادن کامل به نفع همه در یک بار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: طرح حذف هر گونه عامل بازدارنده برای بازگشت به کار و کمک خواهد کرد که کسب و کار و صنعت جذب کارکنان.

Pallister گفت: او نوشته شده است را به همه دیگر کانادا premiers درخواست آنها را به پیوستن به او در تماس خود را برای تغییرات به بودجه.

ادامه مطلب: مانیتوبا ارائه می دهد تا به $2K برای Manitobans به سر به عقب به کار رها CERB

این اولین بار نیست Pallister ابراز نگرانی از بودجه فدرال.

ماه گذشته دولت خود را راه اندازی Manitoba شغل راه اندازی مجدد برنامه ای که ارائه می دهد تا به 2000 $در مشمول مالیات پول به Manitobans که سر بازگشت به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها به توافق برسند به CERB بودجه — شورای COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"آن را تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار است که (فدرال) برنامه ... است که در واقع جلوگیری از برخی از کانادایی ها از بازگشت به کار تمام وقت" برتر گفت: در آن زمان اگر چه او ارائه نمی استانی داده است.

ادامه مطلب: در تلاش برای پر کردن مانیتوبا شغل نه به دلیل عدم تمایل کارکنان: شورای خرده فروشی

"برنامه ما طراحی شده است به طوری که مردم رنج می برند نیست از نظر مالی زمانی که آنها بازگشت به کار."

روز سه شنبه این استان گفت: بیش از 2500 Manitobans امضا کرده بود برای منیتوبا شغل راه اندازی مجدد برنامه پس از آن راه اندازی ژوئن 26.

در مجموع 246,440 Manitobans CERB با استفاده از برنامه معرفی شده در اوایل ماه آوریل با توجه به آمار کانادا آمار منتشر شده در پنج شنبه.

–با فایل های از اریک Pindera و اریکا Alini

بیش از 246K Manitobans دریافت CERB میان coronavirus همه گیر آمار کانادا می گوید:
بیش از 246K Manitobans دریافت CERB میان coronavirus همه گیر آمار کانادا می گوید:

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب