VR فرار اتاق از پیکسار و Oculus فارغ التحصیلان می تواند به شما کمک کند فرار برای در حالی که کمی - CNET

چهار حیوانات در یک اتاق فرار: ماجراجویی Labs مثل این است که یکی VR تصویری بازی تئاتر. ماجراجویی Labs من یک هم

توسط SALAMNEWWS در 2 خرداد 1399
adventure-labs-1.png

چهار حیوانات در یک اتاق فرار: ماجراجویی Labs مثل این است که یکی VR تصویری بازی تئاتر.

ماجراجویی Labs

من یک همستر. من یک خرگوش است. ملاقات ما در یک آزمایشگاه. ما دست تکان دادند دست ما و squeaked و رقصید. این بود که در یک بعد از ظهر چهارشنبه در حدود 3 بعد از ظهر بین تحویل مواد غذایی و زیر ایمیل.

بد-اما-سرگرم کننده دکتر تعقیب ما است. من کوچک بود و می تواند پنهان در تونل. من خرگوش دوست (CNET ارشد خبرنگار Joan E. Solsman) بزرگتر بود. ما پانچ چیزهایی در هوا پا در محرک برای باز کردن مسیر برای حل پازل و سعی به باز کردن درگاه با کدهای مخفی.

این VR انحراف بود فرار اتاق توسط یک بازیگر که نقش تشریفات تبه کار و به طور کلی همراه است. آنها به نظر می رسد به ما به عنوان یک کارتون سگ ربات تبه کار با یک تلویزیون صفحه نمایش و صدای پاشیده. ماجراجویی Labs به نظر می رسد و احساس می کند مانند یک کارتون و یا گاه به گاه بازی های ویدئویی. در VR در یک Oculus تلاشآن را احساس بیشتر شبیه به یک مشترک را تجربه کنند. و در حالی که من در دنیای واقعی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما در زمان Oculus تلاش در تعطیلات

5:18

با دنیای واقعی تئاتر در فضاهای بسته مجازی آنهایی که در حال تبدیل شدن به خیلی بیشتر فوتی و فوریو در حال افزایش با بازیگران در دسترس تر از همیشه به کار از خانه. بدانند چگونه به آنها را یکی تجربه است چالش.

ماجراجویی آزمایشگاه یک شرکت جدید ایجاد شده توسط جانبازان از پیکسار و داستان Oculus Studios به دنبال ایجاد زندگی فرار اتاق تجربه در VR که خریداری شده مانند یکی رویدادها. رئیس جمهور کیم آدامز و مدیر عامل شرکت ماکسول پلانک کار کرده اند برای سال در, انیمیشن و در VR داستان سرایی.

این برنامه جدید است که به دنبال ساخت خود شامل VR مبتنی بر فرار اتاق رویدادها در یک حس مثل دنیای واقعی یکی VR تجربه خالیکه شنود گذاشته به مارول و جنگ ستارگان و دیزنی فیلم. از درجه اعتبار ساقط و فیزیکی دیگر سرگرمی فضاهای شده اند خارج از محدوده طول coronavirus مستند. حتی هنگامی که کسب و کار باز کردن بیشتر آن را ممکن است زمان برای همهجانبه جاذبه به شکل از چگونه به کار با خیال راحت. که در آن یک خانه VR فرار اتاق باعث می شود فوری, احساس, ارائه شده شما باید چرخ دنده ها.

ماجراجویی آزمایشگاه ایده با استفاده از live-بازیگر میزبان که منجر به داستان و یک اسکریپت به بداهه نوازی از تجسم های مختلف کارتونی آواتار است که می توانید با صحبت کردن با بازیکنان است. میزبان به اشتراک گذاری در, درآمد, کیم آدامز می گوید. اول زندگی بازیگر میزبان ماجراجویی آزمایشگاه استفاده شد همهجانبه بازیگر تئاتر, اما دیگران شروع با هیچ VR تجربه.

بازیگران آموزش دیده اند از راه دور در پناهگاه در محل توسط Jennine Willet, بنیانگذار نیویورک همهجانبه تئاتر شرکت راه آهن سوم پروژه -- که توسعه برخی از به یاد ماندنی ترین تجربه تئاتر من سعی کردم در پنج سال گذشته -- و نویسنده از اولین فرار اتاق تجربه ما تلاش دکتر خرده مدرسه برای نافرمان حیوانات خانگی. اگر شما می خواهید برای دیدن ما برجسته تصویری (که کمی glitchy) ببینید.

حیوانات فرار

چهار نفر در یک زمان می توانید پیوستن به یک ماجراجویی Labs تجربه. وجود دارد تنها دو نفر از ما -- آن را سخت برای پیدا کردن دوستان که VR-اما ما آن را کاملا خوب برای دو نفر.

ما تا به حال 40 دقیقه یا تا شکسته را به حدود 10 دقیقه با چالش های که در آن ما حل پازل و کمک به یکدیگر است. میزبان ما همدم ما کمک کرد و اگر ما به آن نیاز یا ما را تشویق و یا نگه داشته و ما انگشتان ما به عنوان پسر بد, و یا فقط نگه داشته ما را سرگرم.

بسیار شبیه به یک تئاتر یا VR تجربه ما استقبال قرار گرفتند در یک اتاق انتظار میزبان گفت: داستان ما در آینده چالش و پس از آن منجر به آموزش. هر یک از چهار حیوانات دارای قدرت های ویژه ای است و می تواند دسترسی به این اتاق متفاوت است. من قادر به خزیدن به فضاهای کوچک.

ما سعی ماجراجویی Labs در یک Oculus تلاش, اما آن را نیز قابل اجرا بر روی ویندوز کامپیوتر VR هدست. آن را در SteamVR و Oculus فروشگاه. هنگامی که شما خرید یک دیدار یک کد فرستاده شده است که وارد نرم افزار ارسال شما را به یک اتاق خاص برای بازیکنان خود و یک میزبان.

هنگامی که ما استفاده می شود به ما کنترل-که گاهی اوقات احساس مانند پوشیدن دستکش-ما آموخته است که چگونه برای قرار دادن در flamethrowers, مشت زدن, دستکش و بلوک-ساختمان ابزار. جوآن و من فریاد در سراسر اتاق در هر یک از دیگر به انجام همه چیز از آن شروع به احساس بسیار سرگرم کننده است. اما آن را به عنوان پیچیده به عنوان دیگر فرار اتاق من سعی کردم در دنیای واقعی و آن را احساس مانند آن را تمام به پایان رسید کمی زودتر از من می خواست.

players-and-host-image.png

تجربه بازی کردن در فرد VR هدست و میزبان اقدام از یک کنترل از راه دور فضا در VR ،

ماجراجویی Labs

این است که واقعا گران هر چند

آیا ما از آن لذت ببرید ؟ بله قطعا. بهتر است از بودن در دنیای واقعی نامید تحویل مواد غذایی, تماشای بچه ها چک کردن داستان مخفی شود. آن را سرد بود در حالی که آن را به طول انجامید. اما هزینه ماجراجویی Labs است که بخش سخت تر به قبول. ما سعی رایگان نسخه ی نمایشی اما به طور معمول اتاق رزرو $100 برای چهار نفر: معادل برخی از زندگی واقعی فرار اتاق اما خیلی گران تر از متوسط خود را VR برنامه. من نمی توانم تصور کنید که برای پرداخت آن به ویژه هنگامی که بسیاری از دیگر تجارب VR هزینه کمتر است. 20 دلار برای یک فرد تجربه شاید... اما ماجرا Labs در حال حاضر در حال ساخت یک شخص خرید کل چهار فرد بسته در مقابل همسان با دیگران به صورت انفرادی و بلیط. (این شرکت ارائه کد تخفیف OG-آزمایشگاه-صحراییبرای 50 ٪ خاموش اما حتی پس از آن که 50 دلار برای کل رزرو کنید.)

که بزرگترین نگرانی من در اینجا. من فکر می کنم بسیاری از VR فضاهای سرگرم کننده که در آن مشترک می تواند رخ دهد برای تنظیم هزینه و انجام می شود بارها و بارها. وجود دارد در حال فرار از اتاق-مانند بازی های فردی مانند اتاق VRکه هزینه کمتر و یا بازی های چند نفره بسیار (مانند بتا رایگان برای اکو VR). آنها ممکن است به عنوان شخصا سرپرستی به عنوان ماجراجویی Labs, اگر چه, و یا می شود و همچنین برای چهار دوستان است.

وجود دارد راه های دیگر برای به دست آوردن یک فرار اتاق تعمیر بیش از حد. بسیاری از مجازی فرار اتاق های در حال ظهور برای سیستم عامل مانند زوم: من سعی کردم به تازگی توسط یک جانباز فرار اتاق شرکت به نام پازل, شکستن, اجازه دهید من در خانواده حل پازل را از طریق به اشتراک گذاشته شده در گوگل درایو و به اشتراک گذاری صفحه نمایش به علاوه یک میزبان که ماند با ما برای کمک به. هزینه برای کسانی که تجربه مشابه هستند (پازل شکستن نیز 100 دلار برای چهار نفر) اما حداقل آن را آسان تر برای مردم برای پیوستن به, بدون VR هدست -- شما فقط نیاز به یک لپ تاپ. با ماجراجویی آزمایشگاه صدها هزار دلار برای یک هدست VR می شود بخشی از هزینه ورود.

ادامه مطلب: بهترین هدست VR برای سال 2020

من دوست دارم به صورت تجربی فضاهای به ظهور که در آن دوستان و همکاران می تواند میزبان خود, فضاهای یک سیاه چال کارشناسی ارشد به صورت مجازی و بداهه نوازی ماجراهای با هم. "در نهایت ما می خواهیم برای ساخت تمام این بلوک به طوری که دیگر ماجراجویی سازندگان می آیند در" ماکسول پلانک می گوید. "همانطور که ما پای ما تحت ما فراموش می خواهید به گسترش است. ما می خواهیم را در ماجراجویی سازندگان است که ما با کار نزدیک است. ما می خواهیم آن را به یک کمی بیشتر سرپرستی کمی بیشتر ساختار" پلانک می گوید: نسبت به باز اجتماعی جهان با قابلیت های بزرگ برای اتاق های خصوصی مانند Altspace VR یا VRChat.

ماجراجویی Labs نیست باز راهرو به پروژه های تجربی و در عین حال اما آن را گام دیگری به سوی کاوش چگونه بازیگران و هنرمندان می تواند از وسط قطع کردن در VR. شاید در نهایت پروژه های آینده را کمی عجیب و غریبتر از کارتون خرگوش در پازل آزمایشگاه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن