a-level results: Students protest outside Downing Street amid growing pressure for Gavin Williamson to resign

دانش آموزان و معلمان در خارج از Downing خیابان اعتراض بیش از نتایج سطح امسال -- ده ها هزار نفر از آنها در سیست

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

دانش آموزان و معلمان در خارج از Downing خیابان اعتراض بیش از نتایج سطح امسال -- ده ها هزار نفر از آنها در سیستم مورد استفاده برای تصمیم گیری نمرات پس از امتحانات لغو شد کاهش یافته است.

تصاویر نشان می دهد که گروه کوچکی از تظاهرکنندگان که نشانه هایی را در دست دارند که خواستار استعفای دبیر آموزش و پرورش، گاوین ویلیامسون، هستند.

یک معترض روی علامت خود نوشته بود که "فقیر" است ، برابر "احمق".

a-level results day descendd into chaos as 39.1 per cent of teachers's estimates for pupils in England were down ed down by one grade or more, according to data from the Office of Qualifications and Examinations Regulation (Ofqual).

در حالی که Ofqual اصرار هیچ مدرکی از "تعصب سیستمیک" وجود دارد، تجزیه و تحلیل ذکر بزرگترین کاهش نسبت دانش آموزان اعطا نمره C و بالاتر پس از اعتدال در درون کسانی که از زمینه های ناچیز ثبت شده است.

جمع و جور کردن کلی -- مقدار به حدود 280،000 ورودی -- به عنوان مقامات آموزش و پرورش کشور با مسئله vexing از چگونگی تعیین نتایج در یک سال که در آن امتحانات به دلیل coronavirus لغو شد وضع شد.

دولت برای بررسی سیستم تعدیل و تجدید نظر خود تحت فشار فزاینده ای قرار می دهد، با شکایت دانش آموزان از آنها نادیده گرفته شده است، و کارشناسان هشدار می دهند دانش آموزان فقیر تر بیشتر به دلیل ارزیابی های مجدد که در نظر عملکرد گذشته مدارس تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

تظاهرات جمعه در خارج از خیابان Downing در سراسر نصف روز آغاز شد.

دیگر اعتراضات در چند روز آینده برنامه ریزی شده است، از جمله یکی در هاید پارک در لندن.

رابرت هافمون، نماینده مجلس که ریاست کمیته آموزش و پرورش مشترکرا بر آن دارد، در میان نمایندگان مجلس نمایندگان در حال افزایش بود.

لیلا موران، سخنگوی آموزش لیبرال دموکرات نیز از آقای ویلیامسون خواست استعفا دهد.

سر کیر استارمر، رهبر حزب کارگر، برای یک نوبت یو که تنظیمات به نمرات خراش داده شده را ببینید، آنها در اسکاتلند در اوایل این هفته بود.

آقای ویلیامسون در بیانیه ای گفت: "من می دانم که برخی از موارد واقعا دشوار وجود دارد، و ما در حال حاضر حمایت در محل برای کمک به آن دانش آموزان، از جمله روند تجدید نظر افزایش یافته قرار داده است. به علاوه، فرایند قفل سه گانه ما به این معنی است که دانش آموزان قادر خواهند بود نمره حساب شده خود را بپذیرند، درخواست تجدید نظر بر اساس یک نتیجه ساختگي معتبر یا در پاییز یک امتحان بنشانند."

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن