Coronavirus: پکن لغو پروازهای جدید COVID-19 شیوع نگرانی

بیش از 60 درصد از پروازهای تجاری در داخل و خارج از پکن لغو شده اند, به چینی ها سرمایه خود را مطرح هشدار سطح چه

توسط SALAMNEWWS در 28 خرداد 1399

بیش از 60 درصد از پروازهای تجاری در داخل و خارج از پکن لغو شده اند, به چینی ها سرمایه خود را مطرح هشدار سطح چهار شنبه در برابر یک کروناویروس جدید شیوع و کشورهای دیگر مقابله با افزایش تعداد بیماری و مرگ و میر.

این ویروس پیشگیری و کنترل وضعیت در پکن به عنوان "بسیار وخیم" در نشست پکن حزب کمونیست کمیته دائمی رهبری این شهر بالا, رسمی, پارتی, منشی, Cai چی.

"این واقعا پله یک زنگ خطر برای ما" Cai گفت: شرکت کنندگان است.

ادامه مطلب: Coronavirus: شیوع در پکن نشان می دهد نیاز به آماده می شود به عنوان کشورهای بازگشایی

وب سایت حزب کمونیست جهانی بار گفت: 1,255 پرواز به و از پایتخت دو فرودگاه عمده scrapped توسط چهار شنبه صبح. فرودگاه پکن پایتخت است که به طور سنتی جهان دوم شلوغ ترین در ظرفیت مسافر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که حساب برای 67 درصد از پروازهای خروجی و 68 درصد از پروازهای ورودی این روزنامه است.

هیچ مقام رسمی و مقررات عمومی بر تغییر در قوانین و مقررات صادر شده توسط چین در سازمان هواپیمایی کشوری و یا فرودگاه پکن پایتخت و یا پکن Daxing فرودگاه بین المللی. اما پکن پایتخت گفت: در آن میکروبلاگ آن انتظار می رود رسیدگی به 500 پرواز در روز چهارشنبه به شدت پایین تر در روزهای اخیر.

لغو در میان تعدادی از محدودیت در مسافرت و خارج از شهر به خصوص در نقطه داغ مناطق. پکن به حال اساسا ریشه کن محلی انتقالات تا روز های اخیر با 137 مورد جدید از اواخر هفته گذشته است.

شیوع کروناویروس: پکن در منطقه پس از هشدار ویروس جدید خوشه
شیوع کروناویروس: پکن در منطقه پس از هشدار ویروس جدید خوشه

روز چهارشنبه در این شهرستان از 20 میلیون نفر افزایش یابد و سطح تهدید از 3 به 2 و منجر به لغو کلاس های معلق reopenings و قوی تر الزامات مورد نیاز برای اجتماعی فاصله. چین تا به حال آرام بسیاری از آن coronavirus کنترل پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بیش از این ویروس در ماه مارس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هند که چهارمین بلندترین caseload پس از ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه — اضافه شدن بیش از 2000 مرگ و میر به آن شمارش و پس از دهلی نو و ماهاراشترا متحده شامل 1,672 قبلا گزارش نشده مرگ و میر. آن مرگ و میر 11,903 در حال حاضر هشتم در جهان است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

هند شده است گزارش برخی از 10,000 عفونت های جدید و بیش از 300 مرگ و میر در هر روز بیش از دو هفته گذشته. اضافه کردن قبلا گزارش نشده و میر سوار هند نرخ مرگ و میر از 2.9 درصد به 3.4 درصد است.

نیوزیلند طولانی نیست پس از اعلام خود ویروس رایگان زمانی که آخرین شناخته شده آلوده به فرد بهبود در برخورد با چرا تولید نسل از ویروس. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اختصاص یک رهبر نظامی برای نظارت بر مرز قرنطينه پس از آنچه او به عنوان یک "شکست غیر قابل قبول" توسط مقامات بهداشتی.

ادامه مطلب: Coronavirus: موج جدیدی از موارد از پکن بازار به استان لیائونینگ

آنها تا به حال اجازه دو نیوزیلند از شهروندان که به تازگی از لندن به ترک قرنطینه قبل از اینکه آزمایش ویروس. پس از زنان آزمایش مثبت نیوزیلند شروع به ردیابی مخاطبین بالقوه خود را به اطمینان حاصل شود که ویروس موجود است.

موارد خود را مطرح شبح که بین المللی مسافرت هوایی می تواند به گسترش این ویروس فقط به عنوان کشورهای در حال بازگشایی فرودگاه به تحریک گردشگری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کانادا و ایالات متحده را گسترش دهد به 21 ژوئیه یک توافق برای حفظ مرز خود بسته به غیرضروری سفر با بسیاری از کانادایی ها از ترس موارد ورود از آمریکا

"این یک تصمیم گیری است که محافظت از مردم در هر دو طرف مرز به عنوان ما همچنان به مبارزه COVID-19," نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت.

نیوزیلند همسایه استرالیا عمیقتر دیپلماتیک امیرکبیر با چین را متهم پکن و مسکو با استفاده از افزایش اضطراب در اطراف همه گیر به تضعیف دموکراسی های غربی با انتشار دروغ آنلاین.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید: کانادا-آمریکا مرز اقدامات گسترده شده در جولای 21
شیوع کروناویروس: ترودو می گوید: کانادا-آمریکا مرز اقدامات گسترده شده در جولای 21

"این مشکل است که برخی از کشورها با استفاده از این بیماری همه گیر به تضعیف لیبرال دموکراسی برای ترویج خود را بیشتر استبدادی مدل" استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: در یک سخنرانی به دانشگاه.

استرالیا خشم چین خواستار تحقیقات مستقل به ریشه و پاسخ به COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از آنجا که ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته و گسترش در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 8 میلیون مورد تأیید و بیش از 441,000 مرگ و میر.

آمریکا مرگ و میر بیش از حد 116,900 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. که فراتر از تعداد آمریکایی که در جنگ جهانی اول هنگامی که 116,516 کشته شدند — اگر چه هر دو عوارض به مراتب از دقیق است.

ایالات متحده دارای بیشترین تایید عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان و به عنوان بخش هایی از اقتصاد را بازگشایی در هفته های اخیر مورد رسید و در مکان هایی مانند تگزاس و آریزونا و فلوریدا که در آن ویروس به کنار برخی از اعضای یک تیم است که آهنگ طوفان است.

ادامه مطلب: نیوزیلند و دیگر coronavirus بعد از 2 زنان از انگلستان تست مثبت

در جای دیگر در سراسر جهان:

– محققان در انگلستان می گویند که شواهد برای اولین بار است که یک دارو می تواند در بهبود بقا از COVID-19. ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید به نام دگزامتازون کاهش مرگ و میر تا یک سوم در به شدت بیمار بستری بیماران است.

– حتی به عنوان مکزیک اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی کلیساها و رویدادهای مذهبی این کشور ارسال شده است افزایش قابل توجهی در مرگ و میر. روز سه شنبه 4,599 دوم-بالاترین افزایش روزانه به تاریخ, برای رسیدن به یک جمع کل 154,863. مرگ و میر افزایش 730.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— برای فورت براگ سربازان استقرار در خاورمیانه معمول predeparture هیاهو جایگزین شده است با اجباری دو هفته قرنطینه. ازدواج چتربازان داده شده به 82nd Airborne Division را 2nd Brigade Combat Team در حال hunkering پایین در صفحه اصلی قبل از سوار شدن حمل و نقل نظامی به پرواز در سراسر جهان است. تک سربازان در حال قرنطینه در منزوی مرکب بر روی پایه.

Coronavirus: نیوزیلند PM protocol wine studio calls 2 مورد جدید 'غیر قابل قبول' شکست سیستم
Coronavirus: نیوزیلند PM protocol wine studio calls 2 مورد جدید 'غیر قابل قبول' شکست سیستم

— مقامات ایالات متحده می گویند که انتظار می رود شرکت های بیمه را پوشش واکسن برای COVID-19 بدون شارژ copays پس از آن واکسن تایید شده و در دسترس است. در یک جلسه مطبوعاتی برای خبرنگاران سهشنبه ارشد تهمت رسمی دولت گفت: دولت شده است صحبت کردن با بیمه در مورد ارائه واکسن بدون هیچ هزینه به بیماران است.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب