coronavirus: اولدهام می شود بدترین منطقه آمار در انگلستان به عنوان موج موج Covid-19 موارد با وجود شهر بودن بخشی از قفل شمالی

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

اولدهام در نزدیکی بلکبرن پیشی گرفته تا تبدیل به بدترین منطقه برای ویروس کوروناویروس در انگلستان شود، آمار جدید دولت نشان می دهد.

افزایش در موارد می آید با وجود منچستر بزرگ شهر که در به اصطلاح قفل شمالی گنجانده شده است، با خانوارهای وجود دارد از اختلاط ممنوع است.

برخی از 145 عفونت جدید Covid-19 در این منطقه در هفت روز تا یکشنبه شناسایی شد، با توجه به بهداشت عمومی انگلستان - معادل 61 مورد در هر 100،000 نفر است.

که محل اولدهام بالاتر از هر دو لستر و بلکبرن با Darwen ، که قبلا مناطق از بزرگترین نگرانی -- اما که هر دو در حال حاضر موفق به آوردن نرخ خود را پایین.

دومین مکان سخت ترین ضربه، پاندل است، در لانکشایر، با افزایش هفتگی ۵۸/۶ مورد در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر. سیاه پوستان با داروین در حال حاضر با 43 مورد در هر 100،000 نفر در سوم است.

همچنین ارقام جدید نشان می دهد که سه مکان جدید به فهرست ملی دیده بان اضافه شده است: Swindon, Preston و Bedford.

Swindon یک علت نگرانی پس از شیوع آشکار در یک سوپر مارکت Tesco در طول هفته با تعدادی از کارکنان وجود دارد تست مثبت برای اشکال مرگبار تبدیل شده است.

در پی تشدید موارد در شهر، پرستون روز جمعه پس از آن که محدودیت ها در شهر سفت شد، اضافه شد. و بدفورد بعد از اینکه عفونت های جدید به ۲۲/۷ در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر افزایش یافت در لیست دیده بان قرار گرفت.

در اخبار مثبت تر، راترهام به دنبال شفیلد همسایه ی یورکشایر جنوبی در حذف از ثبت نام در معرض خطر پس از افت در موارد وجود دارد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن