می تواند آی فون SE یک دوربین ضرب و شتم Galaxy A51 را چهار ؟ در اینجا چگونه آنها را با هم مقایسه - CNET

Lexy Savvides/CNET The Samsung Galaxy A51 است 400 دلار (£329, AU$599) نیروگاه با چهار دوربین است که به انعطا

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399
img-3745-2
Lexy Savvides/CNET

The Samsung Galaxy A51 است 400 دلار (£329, AU$599) نیروگاه با چهار دوربین است که به انعطاف پذیری برای عکاسی از فوق العاده گسترده ای به ماکرو. اما جدید اپل آی فون SEبا وجود داشتن تنها یک دوربین عقب اتحاد هوشمند, عکاسی, ویژگی های قرض گرفته شده از مدل های گران تر مانند آی فون 11. در اینجا این است که چگونه این دو 400 دلار گوشی های مقایسه در همه چیز از پرتره و مناظر به ضبط ویدئو است.

ادامه مطلب: آیفون SE 2020 اثبات شده است که اپل نمی خواهد در واقع بازگرداندن کوچک تلفن

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیفون SE یا Galaxy A51: نبرد $400 تلفن دوربین

6:13

کهکشان A51 بیشتر دوربین ها برای انواع

راست کردن خفاش, کهکشان دارای چهار دوربین عقب: 48 مگاپیکسل دوربین اصلی در f2 12 مگاپیکسلی فوق العاده گسترده ای 5 مگاپیکسل ماکرو دوربین و یک سنسور عمق. آیفون SE دارای یک واحد 12 مگاپیکسل دوربین عقب در f1.8.

اما در حالی که انواع مختلف برای تلفن های موبایل بزرگ بر روی کاغذ در عمل من خودم تعداد زیادی از استفاده از فقط دو نفر از چهار. عمق دوربین برای مثال نمی کند در واقع گرفتن عکس. آن را تنها برای زنده تمرکز (یا حالت عمودی) عکس.

img-3760
Lexy Savvides/CNET

علاوه بر استفاده از دوربین اصلی من در بر داشت که ultrawide دوربین در Galaxy A51 شد handier از ماکرو دوربین و آن را اصلی ترین چیزی که من از دست رفته در هنگام گرفتن عکس بر روی آی فون SE. چرا که من قادر به شلیک یک منطقه بزرگتر بدون لحاظ جسمی نیاز به حرکت به عقب. با استفاده از لغزنده بر روی تصویر زیر برای دیدن تفاوت در دیدگاه گسترده ای به ultrawide دوربین.

است که می گویند که A51 این ماکرو دوربین منفجر نشده است. برای ماکرو, عکس, هیچ مسابقه: کهکشان A51 می توانید عکس ها را در یک بسیار نزدیک دسترس از آی فون SE, اگر چه شما نیاز به مقدار زیادی از نور برای دریافت بهترین نتیجه را از این دوربین. من بهترین نتایج در هنگام عکس گرفتن از گیاهان در خارج در یک روز روشن و آفتابی در حالی که هر چیزی که من سعی کردم به ضربه محکم و ناگهانی در داخل خانه تبدیل به یک تار unfocused ظروف سرباز یا مسافر.

20200426-103205

یکی از موفق ماکرو عکس.

Lexy Savvides/CNET

نیز وجود دارد هیچ تثبیت کننده تصویر نوری (OIS) در هر یک از کهکشان A51 این دوربین بر خلاف آیفون SE که دارای OIS در دوربین عقب.

نه گوشی دارای زوم اپتیکال بنابراین من تکیه دیجیتال زوم برای نزدیک شدن به اشیاء-5x در جنوب شرقی و 8x در A51. هر دو قابل قبول تولید شات در 5x اما آیفون تصویر به نظر می رسد کمتر oversharpened و "ترد" از A51.

کهکشان A51 این عکس واضح در مقابل آیفون SE طبیعی نگاه

کهکشان A51 یک صحنه optimizer است که به صورت پیشفرض فعال است. دوربین به طور خودکار تشخیص موضوع در قاب مانند غذا و یا مناظر و سپس افزایش photo. این باعث می شود رنگ های پاپ روی صفحه نمایش اما در برخی از موارد به خصوص با عکس از مواد غذایی و یا گل صحنه optimizer باعث می شود تصاویر نگاه بیش از حد اشباع. آیفون SE تولید طبیعی تر به دنبال شات که من دوست دارم بیشتر از رنگ های شدید از کهکشان A51. ترجیح شخصی شما ممکن است متفاوت از معدن.

هر دو کهکشان A51 و آیفون SE یک حالت HDR برای کمک به تعادل سایه و برجسته کردن جزئیات و هر دو گوشی انجام چنین کار بزرگی است که من آن را سخت برای جدا کردن HDR عملکرد از یک دیگر.

زمانی که من در عکس ها در کاهش بزرگنمایی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر وجود ندارد بسیار برای جدا کردن این دو در هر چیزی به جز اشباع رنگ. اما زمانی که من نزدیک 100% محصول بسیاری از عکس های من در زمان به طور منظم کهکشان A51 دوربین نگاه مفصل تر از معادل آیفون SE شات.

پرتره و حالت شب در حال نزدیک تر از شما فکر می کنم

هر دو گوشی می تواند کمک به موضوع خود را به پاپ توسط تاری پس زمینه برای رسیدن به یک اثر شبیه به یک عکس گرفته شده بر روی یک DSLR در یک دیافراگم گسترده ای.

آی فون می کشد خاموش این تیرگی یا "بوکه" اثر بیشتر به طور طبیعی, به خصوص اگر شما در حال گرفتن اثر به افراط و می خواهید برای محو کردن پس زمینه به عنوان آنجا که ممکن است. اما کهکشان A51 بهتر تشخیص لبه با تشکر از که عمق دوربین خیلی بیشتر وجود دارد تعریف بین سوژه و پس زمینه. در زمان جزئیات خوب مانند مو اشتباه در آی فون SE به طوری که برخی از این جزئیات رو از دست داده در پس زمینه محو.

آیفون SE تنها می تواند حالت عمودی عکس از مردم در حالی که کهکشان A51 این نسخهها کار میکند بر روی هر موضوع از جمله حیوانات خانگی. شما فقط نیاز به مطمئن شوید که شما حیوان دوستان همچنان باقی می ماند در حالی که شما را به ضربه.

تنها در کهکشان A51 ارائه یک گروه اختصاص داده های حالت شب برای گرفتن عکس در شرایط نور کم. در حالی که این برای تلفن های موبایل بزرگ برای A51 در سطح آیفون SE قادر به مقایسه عکس حتی بدون چنین یک حالت. آیفون SE تولید شده قابل استفاده در شب عکس زمانی که من را نگه داشته دست ثابت است. اما من نیاز به انجام همان A51 در هنگام استفاده از حالت شب.

کهکشان A51 قطاری بیشتر هشیاری و مربا برجسته کردن جزئیات از آیفون SE در شب, اما نه زیاد. همچنین خروجی کوچکتر 8 مگاپیکسل فایل در هنگام استفاده از حالت شب.

عکس های سلفی ها طبیعی تر بر روی آی فون SE

اگر چه کهکشان A51 را جلوی دوربین ارائه می دهد مگاپیکسل بیشتر (32!), آیفون SE تولید عکس های با بیشتر از رنگ های طبیعی. به چشم من گلکسی A51 اشباع کانال های قرمز به طوری که من موهای قهوه ای نگاه تقریبا مس در برخی از selfies. این A51 قطاری واضح تر شات کلی از آی فون SE 7-مگاپیکسل, دوربین جلو اما آیفون رنگ و تن پوست نگاه درست به زندگی است.

به صورت تصویری با وضوح هر چند کهکشان A51 دست بالا. می توانید آن را با کیفیت 4K ویدئو از دوربین جلو در حالی که آی فون SE maxes در 1080p. شما می توانید یک نمونه از هر دو در این ویدئو در این صفحه.

آیفون SE طول می کشد لبه به صورت تصویری

من فیلم برداری کل تصویری در این صفحه بر روی هر دو آی فون SE و کهکشان A51 و متوجه شد که آیفون قطعا انجام می شود به طور کلی بهتر است در اینجا. در نور خوب تصویر به نظر می رسد تمیز کننده با نویز کمتر از کهکشان و OIS بر روی آی فون باعث می شود یک تفاوت بزرگ در هنگام ضبط ویدئو. کلیپ های من ثبت دستی در 4K نگاه فوق العاده صاف بر روی آی فون SE در مقایسه با همان وضوح در کهکشان A51 که ندارد OIS. شما می توانید تثبیت کننده تصویر دیجیتال در 1080p در کهکشان و آن را کمک می کند تا اگر شما در حال فیلمبرداری دستی.

آیفون همچنین می توانید فیلم 4K/60fps در حالی که A51 تنها می توانید فیلم 4K/30. فوکوس خودکار در کهکشان A51 نیست به عنوان صاف به عنوان آن را بر روی آی فون SE. برای بسیاری از کلیپ ها, به ویژه هنگامی که فیلمبرداری استاتیک موضوع من تا به حال برای قفل کردن فوکوس قبل از فیلمبرداری به نگه داشتن چیزهای صاف است. من متوجه فوکوس اتوماتیک کشش در هنگام فیلمبرداری از یک سوژه متحرک در کهکشان A51. بر روی آی فون حرکات نگاه نرم و صاف و سینمایی تر.

صوتی از هر دو خوب است اما آی فون برای تلفن های موبایل فولر و طفیلی نسبت به کلیپ از کهکشان حتی اگر هر دو گوشی در ضبط استریو.

آیا آیفون SE یا Galaxy A51 باید بهتر دوربین ؟

هر دو این 400 دلار گوشی دارای دوربین است که قادر به bely قیمت خرده فروشی. کهکشان ارائه می دهد انعطاف پذیری بیشتر اگر شما می خواهید می شود قادر به سوئیچ بین حالات مختلف مانند استفاده از ultra-wide یا ماکرو. اما آیفون قوی تر ضبط ویدئو و در برخی موارد دوربین تصویر برداری با جزئیات بیشتر در بزرگنمایی. صرف نظر از این که گوشی شما انتخاب می کنید شما در حال گرفتن مقدار زیادی از دوربین برای جفتک انداختن خود را, اما من شخصا می خواهم را انتخاب کنید از آی فون SE برای آن قوی تر ضبط ویدئو. من Galaxy A51 اگر من می خواستم انعطاف پذیری فوق العاده لنز گسترده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب