آشنای با کشور کانادا

در این مقاله به کلیات و مراحل تحصیل در کانادا میپردازیم، سپس یک موسسه مهاجرتی مطمئن را به شما معرفی میکنیم. پ

توسط SALAMNEWWS در 30 شهریور 1400

کانادا در این مقاله به کلیات و مراحل تحصیل در کانادا میپردازیم، سپس یک موسسه مهاجرتی مطمئن را به شما معرفی میکنیم. پس از رسیدن توافق برسر روش مهاجرت شما، پروسه مهاجرتی شما شروع میشود و تا رسیدن شما به خاک کانادا موسسه زانکو در کنار شماست. متقاضیان در این روش تنها از طریق تخصص خود امتیاز کسب می نمایند و در صورت موفقیت پرونده مهاجرتی ،این افراد می بایستی پس از ورود به کانادا برای پیدا کردن شغل شخصا” اقدام نمایند . همچنین برای مهاجرت به کانادا تنها نباید هزینههای اولیه را در نظر گرفت. از این مطالب به شما مطلب” بیومتریک کانادا در اینستاگرام زانکو” پیشنهاد میشود. افرادی که از مسیر ورود سریع و با استفاده از پیشنهاد کار قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید میزان درآمد شغلی که در کانادا به آنها پینهاد شده را محاسبه کنند. مردمان کشور زیبای کانادا از آداب و رسوم خاصی در روابط خود با یکدیگر بهره میبرند و ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از سفر به کانادا ، کمی بیشتر راجع به فرهنگشان بدانید؛ البته با توجه به منطقه گرايی و تنوع فرهنگی بالای کانادا، بسیار دشوار است که یک سبک مشخص رفتاری برای ایجاد ارتباط معرفی کرد، با این وجود برخی سبکهای ارتباطی پایه وجود دارند که تا حدود زیادی در کل کشور پذیرفته و استاندارد شدهاند؛ در کانادا تا زمانی که روابط دو نفر از حالت رسمی خارج نشده، یکدیگر را به نام فامیل صدا کرده در زمان دست دادن نیز مستقیم به چشمان طرف مقابل نگاه میکنند.

مهاجرت به کانادا

کانادا تورنتو که از ۴۳ کیلومتر نوار ساحلی بهره میبرد، در حدود ۱۰ میلیون درخت را در خود جای داده است.۱۰. لازم به ذکر است که افرادی که قصد سفر به کانادا را دارند هر نفر تا سقف ۱۰ هزار دلار میتواند هنگام ورود به کانادا به همراه خود داشته باشد و در صورتی که افراد مبالغ بیشتری با خود به کانادا بیاورند امکان دارد که از سوی کشور کانادا جریمه شوند. هر یک از برنامه های مهاجرتی کانادا شرایط و ملزومات خاص خود را دارند؛ با این حال هر روشی را که برای مهاجرت به کانادا برمی گزینید می بایست از یک سری شرایط حداقل برخوردار باشید. قابلیت سرمایه گذاری حداقل ۱۲۵۰۰۰ دلار کانادا از سرمایه خود را برای راه اندازی کسب و کار در این ایالت داشته باشد. اگر حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید و آمادگی پذیرش تعهدات مربوط به روش خویشاوندی را داشته باشید، شما می توانید اسپانسر بستگان خاصی برای مهاجرت به کانادا شوید.

{||||||||||||||||}

به بیان دیگر هر خانواده ۴ نفره در کانادا بطور متوسط برای یک زندگی معمولی ماهانه ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار به علاوه هزینه مسکن خرج خواهد داشت. هزینه شرکت در آزمون تافل ۲۲۵ دلار آمریکا و هزینه شرکت در آزمون آیلتس ۲۱۵ تا ۲۴۰ دلار آمریکا است. آزمونهایی که عموماً افراد برای گرفتن مدرک زبان در آن شرکت میکنند آزمونهای تافل و آیلتس است. شرکت مهاجرتی کنکاش با شبکه قدرتمندی از افراد حرفه ای و تکیه بر تجربه ۳۰ ساله خود، بیزینس مناسب متقاضی را پیدا می کند و یا در ایجاد یک بیزینس مناسب برای متقاضی از صفر عمل می کند، تمام هزینه های لازم را به مشتری ابلاغ می نماید و در تکمیل تمام مراحل قانونی مهاجرت به او کمک می کند. برخلاف بسیار از موسسههای مهاجرتی که بابت مشاوره حقالزحمه دریافت میکنند، سیاست موسسه زانکو بر این اساس نیست. اما بهتر است بدانیم اکسپرس اینتری یک روش مهاجرتی محسوب نمیشود و درواقع یک سیستم جمعآوری، دستهبندی و انتخابی بر اساس میزان امتیاز است. برای تحصیل در کانادا مدارک تحصیلی دورههای گذشته تحصیلی به صورت ترجمه شده، انگیزهامه برای دانشگاه، مدارک راضی کننده افسر مهاجرت، مدارک دال بر داشتن توانایی مالی، مدارک مربوط به انگشتنگاری و بیومتریک، مدارک زبان، پذیرش از دانشگاه مربوطه و ویزای تحصیلی لازم هستند.

پایتخت کانادا علاوه بر دارا بودن طولانی ترین رینگ اسکیت سواری در جهان به علت داشتن گذرگاه آبی Rideau جزو میراث فرهنگی یونسکو ثبت شده است. هر یک از این راه های مهاجرت به کانادا با توجه به اهداف آنها دارای شرایط متنوعی می باشد. همچنین برای ارسال نمره زبان به دانشگاههای مختلف افراد باید مبالغ اضافهتری برای ارسال هر کارنامه بپردازند. به طور کلی هر شخص متقاضی می تواند با فرستادن رزومه ی خود یعنی مدرک تحصیلی و مهارت زبان وتمکل مالی می تواند به دریافت ویزای دانشجویی اقدام کند در واقع متقاضی بدون داشتن این رزومه نمی تواند مهاجرت به کانادا را به دست بیاورد. این فرآیند منحصر به پر کردن یک سری فرم ساده و ارائه یک سری مدرک نیست. یکی از موارد مهم برای مهاجرت به کانادا، داشتن مدرک زبان است. برای مطالعه بیشتر میتوانید به وبلاگ زانکو مراجعه کرده و مطلب “مدارک زبان انگلیسی مورد قبول کانادا” را مطالعه کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن