تابستان پتیس انگیزد اما به لطف COVID-19 آنها نخواهد بود کاملا مشابه

آن را رسما پاسیو فصل در کانادا, اما برای بسیاری از کشور های رمان coronavirus اتحادش را تغییر آنچه که بدان معنی

توسط SALAMNEWWS در 20 خرداد 1399

آن را رسما پاسیو فصل در کانادا, اما برای بسیاری از کشور های رمان coronavirus اتحادش را تغییر آنچه که بدان معنی است.

رستوران ها باید به آرامی شروع به بازگشایی در بریتیش کلمبیا در حالی که برخی از بهداشت عمومی واحد در انتاریو اجازه خواهد داشت برای بازگشایی پتیس تنها در روز جمعه. در ضمن شهرستانها مانند مونکتون, N. B. و Kelowna, B. C. نقل مکان کرد به بستن برخی خیابان ها اجازه می دهد تا برای گسترش فضای پاسیو و پیاده رو تراس.

در حالی که جزئیات بیشتر در مورد چگونه به نگه داشتن پاسیو کاربران امن هستند مه آلود وجود دارد که برخی از خبر خوب: خطر گسترش ویروس از یک پاسیو در فضای باز نسبتا کم است.

ادامه مطلب: Ontario بازگشایی مرحله 2 — گروه 10 مجاز, مکان های عبادت برای بازگشایی میان بیماری همه گیر کوروناویروس

"یکی از امن ترین راه برای (معاشرت) است در خارج که در آن خطر انتقال بسیار کم است" کیت Mulligan, دستیار استاد در دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت قبلا گفته اخبار جهانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مولیگان گفت: اگر شما به درستی حفظ فاصله فیزیکی از دیگران در خارج — به این معنی که شما نگه داشتن حداقل شش فوت دور — شما در یک نسبتا کم ریسک ابتلا به ویروس.

Dasantila Golemi-کترا استاد مولکولی سلولی و زیست شناسی شیمی از آلودگی ميکروبی در دانشگاه یورک موافق است.

حاصل رستوران نگاه به گسترش پتیس به آماده به صورت فاز 2 بازگشایی
حاصل رستوران نگاه به گسترش پتیس به آماده به صورت فاز 2 بازگشایی

"خطر انتقال ویروس (پاسیو) کم است به شرطی که همه حفظ اجتماعی فاصله ... و شما جلوگیری از طولانی" Golemi-کترا گفت.

او توصیه می کند که مردم نمی صرف بیش از دو ساعت در پاسیو. بیشتر زمان شما صرف در یک مکان بالاتر خود را در معرض خطر بودن در معرض COVID-19.

ترکیب آن پادمان با دست خوب بهداشت و اجتناب از دست زدن به صورت خود را و Golemi-کترا می گوید: رفتن به یک پاسیو باید "نسبتا امن است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادا اجازه می دهد تا خانواده از شهروندان در سراسر مرز ایالات متحده در میان COVID-19 shutdown

وقتی که می آید به ماسک صورت Golemi-کترا می گوید پوشیدن یکی نیست یک تن از حس اگر شما در حال رفتن به یک رستوران پاسیو به خوردن و یا نوشیدن.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نه تنها یک ماسک در راه دهان خود را, اما شما می تواند در معرض خود را به بیشتر آلاینده ها اگر شما آن را نمی کردن و یا قرار دادن آن را به عقب به درستی.

"این غیر عملی ... (و) اگر شما آن را برای قرار دادن آن بر روی میز اما جدول نیست پاک شما (می تواند) به اجرا آلودگی" Golemi-کترا گفت.

ساسکاتون رستوران می خواهید رایگان پاسیو فضا برای خدمت به مشتریان خود را آسان کنید
ساسکاتون رستوران می خواهید رایگان پاسیو فضا برای خدمت به مشتریان خود را آسان کنید

او توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک قبل و بعد از شما در حال نشسته در جدول به خصوص اگر شما در حال انتظار در خط در جایی شما نمی توانید تمرین فیزیکی فاصله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنگامی که شما می خواهید به حذف ماسک خود را انجام دهد تا با دقت و اجتناب از دست زدن به صورت خود را. در نظر گرفتن بسته بندی ماسک در یک حوله کاغذی و یا قرار دادن آن را به یک کیسه پلاستیکی برای مدت زمان از وعده های غذایی خود را به نگه داشتن آن به دور از آلاینده های دیگر.

"بدیهی است که هر کسی (who) در حال کار در رستوران باید با پوشیدن یک ماسک صورت" Golemi-کترا گفت. که شامل مدیران, آشپز, خوشه های سرور و busboys — کسی که به طور بالقوه می تواند دریافت قطرات تنفسی در مواد غذایی خود را و یا در نزدیکی شما در راه های دیگر.

ادامه مطلب: رستوران ونکوور را تکذیب کرد پاسیو مجوز می گوید: city خود را تغییر لحن

به طور معمول موارد مانند ظروف و چاشنی ها کلا با هر کسی و هر کس در یک رستوران و یا در یک پاسیو. Golemi-کترا را توصیه نمی کند این حرکت رو به جلو.

"پیشنهاد من خواهد بود برای جلوگیری از به اشتراک گذاری هر چیزی روی میز" Golemi-کترا گفت.

حمام و سرویس بهداشتی را یکی از چالش برانگیز ترین بخش در مورد بازگشایی رستوران ها و دیگر فضاهای عمومی چون آنها کوچک و اغلب فضاهای محصور با تهویه ضعیف — که می تواند تشویق گسترش COVID-19 قطرات است.

Kelowna تصویب طرح به بستن خیابان ها و گسترش فضای پاسیو
Kelowna تصویب طرح به بستن خیابان ها و گسترش فضای پاسیو

Golemi-کترا را توصیه نمی کند کاربران با استفاده از مستراح مگر اینکه رستوران دقیق و اجرا قوانین در مورد بهداشت پس از هر بار استفاده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این مهم است به یاد داشته باشید که خطر ابتلا رمان coronavirus در حالی که نشسته در یک پاسیو در فضای باز بستگی به جایی که شما زندگی می کنند. در جوامع با سطح بالاتری از جامعه انتقال خطر بالاتر است.

"این بسیار آسان تر برای کاهش virus (گسترش) که در آن جامعه انتقال کم است" Golemi-کترا گفت. "اگر شما در یک نقطه که در آن جامعه انتقال بسیار بالا (مثل تورنتو یا GTA) شانس ملاقات با کسی که این ویروس بسیار بالاتر است."

ادامه مطلب: Ontario باعث می شود آن را آسان تر برای میله, رستوران ها برای ایجاد یا گسترش پتیس

این توضیح می دهد که چرا انتاریو برتر داگ فورد با کمک از مقامات بهداشت تصمیم به فقط اجازه می دهد پتیس در برخی از بهداشت عمومی واحد به بازگشایی در روز جمعه.

بهداشت عمومی واحد ها و مناطق مجاز برای ورود به فاز 2 شامل اتاوا, بهداشت عمومی, Peterborough بهداشت عمومی و Simcoe-Muskoka بهداشت عمومی. لیست کامل را می توان یافت در اینجا

شهر تورنتو و بسیاری از اطراف تورنتو و همیلتون منطقه نیست و در عین حال تلقی می شود به اندازه کافی امن به بازگشایی بیشتر برای جمعه. گزارش وجود دارد این مناطق ممکن است مجاز به آغاز فرایند یک بار در این استان گسترده اورژانس سفارشات در حال برداشته در ژوئن 19.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

با فایل های از اخبار جهانی' لورا Hensley و پاتون

Follow @meghancollie

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Meghan.Collie@globalnews.ca

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن