بهترین قهوه ساز برای سال 2020 : نینجا ، Bonavita ، Oxo ، Bunn و بیشتر -- CNET

دم کردن قهوه واقعا خوب یک عمل موازنه حیله و تزویر است. زمین های خود را باید در آب گرم فقط برای زمان کافی برای

توسط SALAMNEWWS در 15 شهریور 1399

دم کردن قهوه واقعا خوب یک عمل موازنه حیله و تزویر است. زمین های خود را باید در آب گرم فقط برای زمان کافی برای بیرون کشیدن طعم مناسب شیب دار, و نه به اندازه کافی برای استخراج آنهایی که بد. آبی که دم می کنید باید در محدوده دمای تنگ نیز باشد. نادر است برای پیدا کردن یک آبجو قطره ای است که می تواند این کار را به خوبی مقابله کند. و بيشترشون اينکارو نميکنن، قابلمه هاي قهوه ي واقعا وحشتناک.

ما برخی از استثناهای قابل توجه در بازار پیدا کرده ایم، و اینکه آیا شما می خواهید به دم lattes کامل، قهوه یخ زده و یا تبدیل لوبیا قهوه به فنجان کامل جو، شما لازم نیست به صرف نعناع برای به دست آوردن بهترین قهوه ساز. شما می توانید تقریبا 500 دلار در Ratio Eight نسبت فریب خورده هشت است که به عنوان زیبا به عنوان آن را قادر است رها, و یا در یک قهوه ساز تجاری قابل برنامه ریزی. اما همه طول می کشد 15 دلار برای دریافت Oxo فوق العاده تک خدمت پور بیش از قیف است.

و بسیاری از انتخاب های قانع کننده در میان برای دم عاشق قهوه وجود دارد. یکی برنده انتخاب سردبیران ما است، Oxo دم 8 جام،انتخاب ما برای بهترین آبجو خودکار در سراسر است. یکی دیگر از KitchenAid سیفون بروئراست ، که با استفاده از یک تکنیک باستانی برای رسیدن به نتایج برجسته و دراماتیک است. مهم نیست که بودجه شما، چیزی در این لیست وجود دارد که نیازهای قطره ای شما را کاملا متناسب می کند و بهترین قهوه ساز برای شما خواهد بود-- و ما به طور دوره ای آن را با محصولات جدید به روز خواهیم کرد همانطور که آنها را آزمایش می کنیم. ما قول ميديم، ديگر هيچوقت مجبور نيستي قهوه از غلاف يا يه قابلمه قهوه قديمي بنوشي.

برایان بنت/سی نت

Oxo دم 8 فنجان قهوه ساز ارائه SCA طلایی جام امتیاز قهوه است که طعم قهوه فقط به عنوان قهوه خوب از مورد علاقه قبلی ما، Connoisseur Bonavita، اما آبجو جدید Oxo هزینه 20 دلار کمتر است. همچنین با یک سبد فیلتر تک فنجانی ویژه برای فیلترهای موج کالیتا می آید. دم Oxo جمع و جور است, شیک, و همچنین محکم, به علاوه آن را با carafe حرارتی است که قطره و یا نشت می آید. توجه داشته باشید این یک انتخاب محبوب است، و در حال حاضر خارج از سهام است. دفعات بازدید : ما Oxo 8 فنجان قهوه ساز بررسی.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net