سازمان سیدنی ضد نژادپرستی تظاهرات 5 نفر دیگر بازداشت بیش از coronavirus نگرانی

پلیس بازداشت یک رهبر ضد نژادپرستی تظاهرات و تعطیل تظاهرات قبل از آن آغاز شده و روز سه شنبه بعد از دادگاه حکم ت

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399

پلیس بازداشت یک رهبر ضد نژادپرستی تظاهرات و تعطیل تظاهرات قبل از آن آغاز شده و روز سه شنبه بعد از دادگاه حکم تجمع در مرکز شهر سیدنی غیر قانونی بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید.

سازمان برنج گیبسون در میان شش نفر دستگیر شده در پارک شناخته شده به عنوان دامنه قبل از این تجمع بود که با توجه به شروع کرده بودند. دو افسر پلیس شد عکس پیشرو مبارز گیبسون دور.

پلیس تعداد معترضان. افسران گفت: تظاهرکنندگان به حرکت می کند به عنوان آنها وارد شده و این منطقه پاکسازی شد 15 دقیقه قبل از شروع برنامه ریزی شده.

ادامه مطلب: هزاران نفر با حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در استرالیا

ولز جنوبی جدید دولت دستیار کمیسر پلیس میک حاضر گفت: پنج معترضان صادر شد 1,000 دلار استرالیا ($710) جریمه برای نقض همه گیر جمعیت محدودیت. یکی دیگر از معترضان متهم شده بود با استفاده از زبان توهین آمیز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما نمی anti-the-right-to-اعتراض. این است که در مورد ایمنی عمومی" حاضر گفت.

"ما درک می کنیم که مسائلی که در سوال در اینجا مهم و حساس هستند به بسیاری از مردم است. اما ما باید انجام آنچه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که مردم به طور کلی امن هستند در این زمان," او اضافه شده است.

گسترش COVID-19 تسریع در سراسر جهان
گسترش COVID-19 تسریع در سراسر جهان

این تجمع جذب به مراتب کمتر از 5,000 که تا به حال ثبت نام آنلاین برای شرکت در. حاضر تخمین زده می شود که "چند صد" تظاهرکنندگان حضور داشتند.

گیبسون گفت: نه شبکه تلویزیونی ساعت زودتر "همه ما باید COVID امن, اما ما نیاز به ایستادگی در کنار هم به ... گویند که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در استرالیا است."

هوای تجمعات محدود به 20 نفر در ولز جنوبی جدید با توجه به همه گیر. گیبسون به حال سازماندهی این تظاهرات با خانواده دیوید Dungay یک بومی مردی که در سال 2015 در حالی که مهار در سیدنی بعد از اینکه بارها و بارها گفت: "من نمی توانم نفس بکشم."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: "نه هیچ آواز': استرالیا coronavirus اقدامات افزایش موج گسترش

تظاهر کنندگان را جمع آوری کرده اند بیش از 100 ، 000 امضای یک طومار خواستار نگهبانان زندان خود به اتهام.

یک, New South Wales, دیوان عالی کشور قاضی در یکشنبه پذیرفته پلیس تسلیم است که این امکان را از جامعه انتقال COVID-19 ساخته شده در این تظاهرات بیش از حد مخاطره آمیز را ادامه دهید.

یک دادگاه تجدید نظر در روز دوشنبه را رد کرد و معترضان' چالش که مخالفت قاضی ندارد قدرت به منع تظاهرات کردند.

ادامه مطلب: استرالیا رهبران با استفاده از دادگاه های coronavirus نگرانی به بلوک ضد نژادپرستی تظاهرات

دادگاه احکام افزایش حقوقی قدرت در دسترس پلیس به استفاده از در برابر معترضان.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian هشدار داد که سیدنی بود که در یک نقطه بحرانی از این بیماری همه گیر است که در آن مقامات مبارزه شامل چندین عفونت خوشه از طریق تماس با ما-ردیابی و آزمایش است.

"ما جذاب به مردم وجدان می گویند در حال حاضر این قانون می گوید شما نباید در خارج وجود دارد همه گیر و من فکر می کنم که استانداردهای اخلاقی می گویند شما نباید در خارج وجود دارد, لطفا فکر می کنم از راه های مختلف به بیان دیدگاه های خود," Berejiklian گفت: قبل از این تجمع بود که با توجه به آغاز خواهد شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب