NFL 2020: چگونه به تماشای Buccaneers در مقابل قدیسان, کابوی ها در مقابل Rams, RedZone و بقیه هفته 1 بدون کابل - CNET

COVID -19 همه گیر ویران در برنامه برای NBA، NHL، دلار آمریکا و MLS (به علاوه تقریبا هر چیز دیگری)، اما NFL هنو

توسط SALAMNEWWS در 24 شهریور 1399

COVID -19 همه گیر ویران در برنامه برای NBA، NHL، دلار آمریکا و MLS (به علاوه تقریبا هر چیز دیگری)، اما NFL هنوز هم قصد دارد برای رفتن به جلو با مبارزات انتخاباتی خود را در سال 2020. اما پیشتاز فصل چیزی جز عادی بوده است. تعدادی از بازیکنان تصمیم گرفته اند، تمام بازی های پیش فصل لغو شده اند و اردوگاه های تمرینی دیر باز شده اند، بنابراین تیم ها درست از تمرین به هفته ۱ فصل عادی خواهند رفت.

دفاع از سوپر بول قهرمان کانزاس سیتی رئیس تلاش خود را برای تکرار در بازکننده فصل پنجشنبه شب آغاز شد، با تازه کار RB کلاید ادواردز- Helaire قرار دادن در نشان می دهد در اولین خود را به عنوان رئیس در زمان پایین هیوستون Texans 34-20. بخش عمده ای از لیگ باز می شود بازی یکشنبه، با یک میزبان از matchups هیجان انگیز از جمله کلیولند براونز در مقابل بالتیمور ریونز در 1 بعد از ظهر ET (10 صبح PT) در سی بی اس و تام برادی تمپا خلیج Buccaneers اولین در برابر قدیسان نیواورلئان در 4:25 بعد از ظهر ET (1:25بعد از ظهر PT) در فاکس.

اقدام روز یکشنبه بسته می شود با لس آنجلس Rams باز کردن ورزشگاه SoFi جدید خود را با در نظر گرفتن در کابوی دالاس در 8:20 بعد از ظهر ET (5:20بعد از ظهر PT) در ان بی سی.

بسیاری از ناشناخته ها در مورد آنچه فوتبال در سال 2020 به نظر می رسد وجود دارد, اما در اینجا چگونه به تماشای عمل هفته 1.

gettyimages-1267341243

تام برادی و بوکانرز باید بدون بازی های پیش فصل برای فصل ۲۰۲۰ NFL آماده شوند.

داگلاس P. DeFelice / گتی تصاویر

چگونه می توانم NFL را بدون کابل تماشا کنم؟

شما جریان فصل NFL 2020, هیچ کابل مورد نیاز, در هر تلویزیون زنده جریان خدمات است که حامل کانال با بازی های زنده. بسیاری از خدمات از جمله ارائه شبکه های پخش مانند سی بی اس، ان بی سی، فاکس و همچنین ای اس پی ان، شبکه NFL و / یا NFL RedZone. (یادداشت سردبیر: CNET و CBS هر دو متعلق به ViacomCBS هستند.) کانال های دقیق نیز ممکن است بر اساس جایی که شما زندگی می کنید متفاوت باشد، اما بهترین خدمات برای طرفداران NFL تلویزیون یوتیوب و تلویزیون فوبو هستند.

ادامه مطلب: جریان NFL: بهترین راه برای تماشای فصل فوتبال 2020 زندگی می کنند بدون کابل

تلویزیون یوتیوب ماهانه ۶۵ دلار هزینه دارد و شامل تمام کانال هایی است که طرفداران NFL به آن نیاز دارند: سی بی اس، فاکس، ان بی سی، ای اس پی ان و شبکه NFL. همچنین یک گزینه برای RedZone برای اضافی $11/month وجود دارد. کد پستی خود را در صفحه خوش آمد گویی خود وصل کنید تا ببینید کدام شبکه های محلی در منطقه شما در دسترس هستند.

فوبوتی وی ماهانه ۶۰ دلار برای طرح استاندارد خود هزینه دارد و شامل سی بی اس، فاکس و ان بی سی به علاوه ای اس پی ان و شبکه NFL است. $11-a-month Sports Plus add-on will let you get RedZone, and FuboTV will also stream the Fox Thursday Night Football games in 4K.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن که کانال های محلی شما دریافت کنید.

هولو با لایو تی وی ماهانه ۵۵ دلار هزینه دارد و شامل سی بی اس، فاکس، ان بی سی و ای اس پی ان است. روی لینک "مشاهده کانال ها در منطقه خود" در صفحه خوش آمدید آن کلیک کنید تا ببینید کدام کانال های محلی در کد پستی شما ارائه می شوند. شبکه NFL و RedZone در اینجا در دسترس نیست.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de