UK politics news – live: ربکا طولانی بیلی اخراج به عنوان Starmer سوالات بوریس جانسون قضاوت بیش از حمایت Jenrick

آقا Keir Starmer اتحاد اخراج ربکا طولانی بیلی از مقابل نیمکت در یک ردیف بیش از یهودستیزی. سابق سایه وزیر آموزش

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

آقا Keir Starmer اتحاد اخراج ربکا طولانی بیلی از مقابل نیمکت در یک ردیف بیش از یهودستیزی. سابق سایه وزیر آموزش و پرورش توییتی ستایش او Maxine Peake پس از این بازیگر در مشاهدات نشان داد در مصاحبه با مستقل است.

جناح چپ بازیگر که پس روشن است که او مفروضات نادرست بودند گفت: مستقل: "تاکتیک های استفاده شده توسط پلیس در امریکا زانو در جورج فلوید گردن بود که یاد گرفتیم از همایش ها و سمینارها با اسرائیل و سرویس های مخفی." کار رهبر توصیف این دیدگاه به عنوان یک "یهودستیزانه تئوری توطئه".

در ضمن آقا Keir پیشنهاد بوریس جانسون قضاوت در حال حاضر "در مسئله" پس از پشتوانه مسکن وزیر رابرت Jenrick که چهره تماس به استعفا شد و پس از انتشار آيات مربوط به تایید خود را از £1bn توسعه اموال مربوط به حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند.

این 129-صفحه بسته نرم افزاری از اسناد و مدارک مربوط به Westferry Printworks سایت نشان داد که آقای Jenrick تا به حال شخصا به دنبال عجله پروژه از طریق صرفه جویی در سابق دیلی اکسپرس صاحب میلیون ها نفر در مالیات اضافی در فرم از یک جامعه جدید زیرساخت های لوی. در حالی که متون نشان می دهد آقای دزموند به گفته وزیر عمل به طوری که "مارکسیستها" نیست "doe [sic] برای هیچ چیز" سابق Tower Hamlets شورای رهبر اندرو چوب هشدار داده است که "بیشتر خواهد آمد" و در عین حال.

آن را به عنوان آمد چندین شوراهای سراسر انگلستان از جمله کسانی که در لیدز منچستر و بیرمنگام و Wiltshire هشدار داد آنها به صورت موثر ورشکستگی اصرار سریع مداخله دولت با لیورپول شهرداران توصیف یک "بحران عمیق" پیش رو داشتن قبلا شکایت دولت اضطراری همه گیر بودجه مورد علاقه مناطق مرفه.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار:

کار رهبر پشت همه گیر یاد روز

آقا Keir Starmer گفت: حمایت از او یاد روز برای کسانی که درگذشت coronavirus.

در طول یک تماس Keir آنلاین جلسه پرسش و پاسخ با مردم در Renfrewshire, رهبر حزب گفت به اعتقاد او وجود دارد خواهد بود حزبی حمایت ملی بعد از عزاداری.

وی افزود: "در بسیاری از موارد شما تا به حال خانواده های متزلزل به هسته از دست دادن آنها پایدار, اما همچنین قادر به انجام ابتدایی ترین چیز برای برگزاری یک مراسم تشییع جنازه و یا خدمات است.

"ما تا به حال این کار را با خانواده - تلاش برای انجام یک مراسم تشییع جنازه توسط زوم آن خیلی سخت است.

"من فکر می کنم این امر می تواند مهم است که یک روز ملی - من نمی دانم اگر در عزاداری یا, یاد, اما در روز تعیین شده در هر سال به یاد."

متحد و رئیس می گوید RLB اخراج 'غیر ضروری افراطی'

Keir Starmer تصمیم به اخراج ربکا طولانی بیلی است رفتن به پایین به خوبی با سران جنبش کارگری.

سابق سایه صدراعظم جان مکدانل حمایت یک درخواست برای بازگرداندن او به عنوان سایه وزیر آموزش و پرورش.

و متحد دبیر کل لن McCluskey در حال حاضر توصیف اخراج به عنوان "غیر ضروری بیش از حد واکنش به confected ردیف".

سازمان عفو بین الملل با صدور بیانیه ای روشن است که هرگز گزارش "گردن زانو" به عنوان یک روش تدریس توسط سرویس های امنیتی اسرائیل به پلیس آمریکا در پاسخ به ردیف بیش از ربکا طولانی بیلی.


"برای ما مستند جنایات هولناک تحت قوانین بین المللی و نقض حقوق بشر پرداخت به فلسطینی ها توسط اعضای نیروهای امنیتی اسرائیل هر چند ماهیت دقیق این آموزش به ما ارائه شده به نیروهای پلیس توسط مقامات اسرائیلی چیزی است که ما در مستند" این سازمان گفت: New Statesman.
تبلیغات

نظر: 'Keir Starmer روشن ساخته است که یهودستیزی غیر قابل قبول است - و حذف یک عملکرد ضعیفی عضو تیم برتر'


آقا Keir Starmer تصمیم به اخراج ربکا طولانی بیلی به "روشن ساخته است" که یهودستیزی غیر قابل قبول است با توجه به مقاله نویس جان Rentoul.


جان می نویسد:


"این یکی از آن لحظات زمانی که یک رهبر قاطع به نظر می رسد اما واقعا تا به حال هیچ انتخاب است. بیشتر Keir Starmer فکر ربکا طولانی بیلی, صدای جیر جیر, 'Maxine Peake مطلق الماس' - و بیشتر از او مورد مطالعه قرار مصاحبه امروز مستقل که به صدای جیر جیر با اشاره - کمتر انتخاب او فکر او بود."


شما می توانید اطلاعات خود را کامل قطعه زیر:
بازیگر Maxine Peake روشن است که اظهارات او را - ساخته شده در یک مصاحبه مستقل - که منجر به اخراج از ربکا طولانی بیلی.

شما می توانید دفعات بازدید: مقاله کامل در زیر:
 

یعقوب ریس-the lean lab نشان می دهد 'آب و هوا' مقصر است برای انگلستان آسمان بالا coronavirus مرگ و میر

یعقوب ریس-the lean lab پیشنهاد کرده است که "آب و هوا" است که به سرزنش برای انگلستان آسمان بالا مرگ و میر از coronavirus در آخرین فوق العاده ای توضیح داده شده است.

عوام رهبر همچنین با اشاره به "شیوه های فردی فرهنگها و جوامع" – اگر چه او نمی گسترش در پایان نامه.

استدلال می آید پس از دولت های مختلف وزیر شد انتقاد برای این ادعا انگلستان بود به ویژه آسیب پذیر به عنوان "یک سفر جهانی hub".

مطلب زیر:

تبلیغات
بوریس جانسون 'Brexit جت' طول می کشد به آسمان زیر £900,000 قرمز-سفید-و-آبی قبل

بوریس جانسون جت ساخته شده است که اولین پرواز خود را پس از آن بحث £900,000 "تغیر" در اتحادیه جک رنگ.

RAF Voyager قبلا-خاکستری هواپیمای نظامی در زمان خاموش از کمبریج فرودگاه جدید قرمز و سفید و آبی رد و بدل در آن دم.

آن را نیز ویژگی های کلمات "پادشاهی متحده" به رنگ طلا در امتداد بدنه.

مطلب زیر:

مردم می تواند مجبور به در مشاغل که در محل های بهداشتی در معرض خطر به عنوان تعلیق در سود مورد نیاز برای پایان دادن به

مردم می تواند مجبور به در کار است که سلامت خود را در معرض خطر و یا در صورت از دست دادن منافع خود را به عنوان دولت در تعلیق به کار به دنبال الزامات مورد نیاز برای بهره مندی متقاضیان تنظیم شده است به پایان رسیده در روز.

دولت اعلام کرد در ماه مارس که مورد نیاز برای مردم دریافت اعتبار جهانی ثابت کند که آنها به دنبال کار – که در حال حاضر اعمال می شود به بیش از 2 میلیون نفر در سود خواهد بود متوقف شد به مدت سه ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تعلیق تنظیم شده است تا پایان روز سه شنبه به معنی میلیون ها نفر از مردم نیاز به اثبات آنها فعالانه به دنبال کار و یا در صورت بودن تحریم و از دست دادن حمایت های مالی است.

مطلب زیر:

مسکن سود پول است که "shovelled" به عام و اجاره مسکن برای جلوگیری از بی خانمانی از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی مقرون به صرفه و یا مسکن اجتماعی, یک, بدن, نمایندگی صاحبخانه گفت.

جان استوارت معاون مدیر سیاست و پژوهش در ملی مسکونی صاحبخانه انجمن گفت: افرادی که آسیب پذیر هستند و یا منافع وابسته به طور فزاینده ای قرار دارد در بخش خصوصی است.

او گفت: "این کاملا باعث خشم بسیاری از اعضای ما و ما صاحبخانه برای دیدن شوراهای پارو مسکن سود پول به عام و کیفیت مسکن از آنجا که آنها هیچ گزینه ای دیگر, چرا که اگر آنها نمی, بی خانمانی نرخ خواهد موشک آنها را جا به جای مردم است.

"این است که در برخی از راه یک رسوایی ملی رک و پوست کنده.

"ما می خواهم برای دیدن یک وضعیت که در آن اگر کسی دریافت مسکن بهره مند شوند که اتفاق نمی افتد مگر اینکه مسکن امضا شده است به عنوان امن و قانونی پس از آن به سر می برند این دیدار ملک استانداردها و شرایط و اگر آن را نمی کند وجود دارد یک مقیاس زمانی که در آن است."

تبلیغات
در ضمن دیگران وابسته با حزب در حال ستایش کار رهبر خود اقدام قاطع.

خانم لوئیس Ellman سابق کار LP برای لیورپول ریورساید گفت: ITV گرانادا گزارش: "من خوشحال به شنیدن این. آن را به من می دهد اعتماد به نفس که Keir Starmer یک مرد از کلام او می کند و می خواهید به مهر ستیزی.

"این است که رد کسی که بسیار ارشد, کسی که در واقع در مقابل او ایستاده بود به عنوان رهبر حزب کارگر بریتانیا در یک زمان بسیار کوتاه پیش. این یک نشانه امیدوار."


او ترک حزب در ماه اکتبر گذشته به عنوان او بر این باور یهودی ستیزی تا به حال تبدیل شدن به جریان اصلی تحت رهبری جرمی Corbyn.

نادیا Whittome - یکی دیگر از اعضای 2019 مصرف که او به دست آورده صندلی زیر Corbyn مانیفست - آمده است در پشتیبانی از ربکا طولانی بیلی.
Waitrose می گوید آن را هرگز سهام کلر مرغ

رئیس جدید از Waitrose گفت: سوپرمارکت هرگز سهام کلر مرغ یا هورمون-درمان گوشت گاو به عنوان او حمایت calls برای جلوگیری از پتانسیل تضعیف استانداردهای غذایی در انگلستان تحت یک پست-Brexit تجارت آمریکا ،


جیمز بیلی که قبلا به عنوان یک خرید مدیر در Sainsbury گفت: به حق به مراقبت در مورد این موضوع.

اعلام می گذارد و فشار بیشتر بر دولت برای قرار دادن مواد غذایی رفاه در جدول زمانی که می آید به مذاکرات تجاری. لیز خرپا بود, آخرین وزیر دولت می گویند آنها هرگز اجازه کلر مرغ به سیل بازار انگلستان و آسیب های انگلیسی, کشاورزان - اما ما طرف مصر هستند آن را باید بخشی از هر گونه توافق است.
 

تبلیغات
پیشنهاد برای جلوگیری از بدون معامله مبارزه با تروریسم در اروپا را رد کرد, انگلستان, مذاکره کننده ارشد

در جای دیگر - به دور از تماس برای اخراج وزیران واقعی اخراج از سایه وزرای coronavirus مستند کاهش ترس و ادعای PM گمراه خانه در ضد نژادپرستی اقدامات - قدیمی constituitional معمای است که مبارزه با تروریسم در اروپا همچنان ادامه دارد ،

با مذاکرات به بن بست رسیده تصور می شد که اتحادیه اروپا می تواند به توافق برسند به انگلستان توانایی برای شکستن رایگان از قوانین آن – در مقابل حق اعمال تعرفه های اگر آن تصمیم به انجام این کار. ترتیب می توانست اجتناب می ترسید صخره لبه روز 31 دسامبر هنگامی که انگلستان سقوط خواهد کرد از تک و بازار و آداب و رسوم اتحادیه مگر اینکه توافق زده است.

دیوید فراست بوریس جانسون, مذاکره, نیست, مشتاق.

بیشتر از خود ما غارت مریک زیر.
 

دیوید Lammy متهم کرده است بوریس جانسون گمراه کننده خانه بیش از دولت در پاسخ به بام مردم در نظام عدالت کیفری.

آقای Lammy رهبری بسیار مورد توجه به بررسی اثرات سیستم های مختلف آسیایی و اقلیت های قومی مردم در سال 2017.

دیروز ب. ظ گفت: 16 از توصیه های ساخته شده توسط Tottenham MP بود و از آنجا اجرا شده است.

اما آقای Lammy می گوید: این یک دروغ و تعداد واقعی است و بیشتر شبیه شش.

ایان Lavery که پا را از رهبری نژاد در اوایل سال جاری - یک حرکت که به Ms طولانی بیلی تمیز اجرا در این کار به عنوان بالفعل Corbynite نامزد - توییتی حمایت خود را از اخراج وزیر سایه.
تبلیغات
ربکا طولانی بیلی شده است دفاع سابق سایه صدراعظم جان مکدانل.

"در طول بحث از یهودستیزی همیشه گفته شده است انتقاد از شیوه دولت اسرائیل است یهودستیزانه" حزب سابق بالفعل معاون گفت. "من باور نمی کنم بنابراین که این مقاله یا [که ربکا طولانی بیلی] شده اند باید اخراج".

سابق سایه وزیر آموزش و پرورش به طور خاص برداشته شده از پست پس از امتناع از حذف او ترجمه این مقاله است.

آقای مکدانل حمایت از Ms طولانی بیلی است که به خودی خود تعجب آور - دو تن از آنان از عناصر کلیدی در Corbyn دوران و سابق سایه صدراعظم پشتیبانی سالفورد و اکلز MP انتخاباتی برای رهبری حزب قبل از او در نهایت از دست رفته را به آقا Keir.

با این حال او تصمیم به ایجاد همبستگی عمومی می تواند اولین نشانه های بازگشت به بندى است که به مدت طولانی به گل نشسته حزب اما همچنان آرام در طول رهبر جدید را از سلطنت تا کنون.

Keir Starmer می گوید: "من آن را ساخته ام من اولویت اول برای مقابله با یهودی ستیزی' به عنوان او کیسه ربکا طولانی بیلی
تبلیغات
با برخی از اشاره به آن است که کمی از نادر به دیدن کسی اخراج از موقعیت خود را در اخیر سیاسی عصر - چه با دومینیک کامینگز و رابرت Jenrick هر دو حمایت به پایان شماره 10 بعد از تماس برای سر خود را - جولیان اسمیت پا کرده است تا به همه یادآوری از زمان بوریس جانسون مناسب دیدم برای خلاص شدن از شر خود را از یک وزیر.

Mr اسمیت برطرف شد از پست خود به عنوان وزیر امور خارجه ایرلند شمالی پس از حصول اطمینان از قدرت های از سر گرفته شد در Stormont - یک دستاورد بزرگ است که او را برنده ستایش در سراسر هیئت مدیره ساخت حذف او از نقش همه بیشتر نامطلوب.

این گزارش در آن زمان پیشنهاد او شده است قادر به رسیدن به این اجازه می دهد برای رسیدگی به جرائم توسط سربازان انگلیسی در طول این مشکلات - که پس از ایجاد یک معامله بزرگ از خشم حزب محافظه backbenches.

در اینجا پاسخ از هیئت نمایندگان از یهودیان و یهودی جنبش کارگری در پاسخ به ربکا طولانی بیلی سویفت خروج: