کوه خرگوش های صحرایی می تواند در حال حاضر تنها کشته شدن در اسکاتلند با مجوز

دولت اسکاتلند اعطا کرده است کوه خرگوش های صحرایی ویژه حمایت برای جلوگیری از جرم حذف از پستانداران یک حرکت است

توسط SALAMNEWWS در 29 خرداد 1399

دولت اسکاتلند اعطا کرده است کوه خرگوش های صحرایی ویژه حمایت برای جلوگیری از جرم حذف از پستانداران یک حرکت است که با دریافت هر دو ستایش و انتقاد.

در شب چهارشنبه اسکاتلندی پارلمان به تصویب یک متمم از اسکاتلند و حزب سبز است که باعث می شود آن را یک جرم به عمد و یا بی پروا کشتن و یا زخمی کوه خرگوش های صحرایی و بدون مجوز.

آلیسون جانستون سبز MSP که مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از جرم حذف از خرگوش های صحرایی در مناطق بایر در اسکاتلند گفت که او "خوشحال" با تصمیم.

"حجم خالص مداخلات از کسانی که در دفاع از حیات وحش ما غیر ممکن بود به چشم پوشی و دیدم کردن فشار از باقرقره-تیراندازی لابی که بار دیگر تلاش برای تضعیف شواهد با این ادعا که کشتن این حیوانات نیز آنها را محافظت می کند" او در بیانیه ای گفت.

باب الیوت مدیر حیات وحش خیریه OneKind گفت: "این یک پیروزی برای یکی از اسکاتلندی پارلمان خرگوش قهرمانان, آلیسون جانستون و همچنین تاکید تمایل یک وزیر برای گوش دادن به افکار عمومی در مورد وضعیت این گرامی گونه است. به عنوان به زودی به عنوان آن را ممکن است برای آلیسون به تسلیم او متمم قیام در حمایت عمومی شده است مهم.

"دلایل مختلفی داده شده توسط باقرقره تیراندازی صنعت برای این قرار است نیاز به کنترل کوه خرگوش های صحرایی مانند پیشگیری از حلقه بیمار یک بیماری انجام شده توسط کنه ها شده اند به طور پی در پی با تخفیف و رفاه حیوانات گرفته شده در اولویت."

آمار و ارقام از دولت اسکاتلند نشان می دهد 26,000 کوه خرگوش های صحرایی کشته می شوند به طور متوسط هر سال در باقرقره تیراندازی شهرکهای گفت: احیای یک ائتلاف برای grouse مور اصلاحات. در سال گذشته وضعیت حفاظت برای خرگوش های صحرایی کاهش به 'تفسیر' به دلیل کاهش تعداد.

حداکثر Wiszniewski مبارزات انتخاباتی مدیر برای احیای گفت: "یاد کوه خرگوش های صحرایی در حال ریزش هستند و تنها حمایت قانونی جلوگیری خواهد شد تعداد آنها در حال سقوط است. امروز حس مشترک غالب و اسکاتلند در پارلمان دارای اکثریت رای به تصویب این قانون.

"وجود دارد یک دایره تخریب را احاطه کرده است که باقرقره مورها و این شامل کشتار جمعی از این یاد کوه خرگوش. بخش مدیریت باقرقره مورها در اسکاتلند به نظر می رسد توقف در هیچ چیز برای حفظ زمین برای یک گونه مهم نیست که چه تاثیر است که در گسترده تر زیست."

این تصمیم به خود جلب کرد انتقاد از اسکاتلند Gamekeepers انجمن که دفاع از منافع gamekeepers حیات وحش مدیران و رنجرز در کشور است.

الکس هاگ رئیس انجمن گفت: این تصمیم را یک "اشتباه قبر" و "قانون بد".

"وجود خواهد داشت بدون رضایت در چرخش به اطراف در چند سال و گفت:" ما به شما گفته اما قطعا این مهم در تاریخ وفات یکی دیگر از یاد گونه های کشته شده توسط سیاسی تجارت آف و احساسی مبارزات.

"دیدگاه های روستایی کار مردم زمین نادیده گرفته شده اند در اینجا. سیستم شکست خورده آنها است. ما شده اند در بحث برای چند ماه در مورد یک حزب برای روستایی اسکاتلند و امکان فیلدینگ نامزدها در لیست صندلی.

"اعضای ما احساس می کنید کل این روند و عدم موشکافی شده است آنجا و ما در حال حاضر نیاز به در نظر گرفتن تمام گزینه های برای اطمینان از کار حومه شهر نشان داده است بهتر است در اسکاتلند امروز," او اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن