کار رهبر آقا Keir Starmer این کشور بوریس جانسون برای "با تمرکز بر وزرا انجام می دهد" در میان coronavirus بحران پس از اعلام این آقا را علامت Sedwill را کنار به عنوان کابینه ،

آقای جانسون گفت: به مشتاق در Brexiteer به عنوان سر علامت گذاری به عنوان جایگزینی – اما او را رد کرد و گزارش آن در روز دوشنبه و مورد ستایش قرار داد بریتانیا "بی طرف" خدمات مدنی به عنوان بهترین در جهان است. آن را زیر یک تماس از دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove برای دولت به "نزدیک به 52 درصد که رای به ترک".

آقای جانسون گفت: او می خواست یک "Rooseveltian" بازسازی اقتصاد به عنوان او مجموعه ای از برنامه برای زیرساخت هزینه های حمله رعد اسا. این می آید به عنوان شهردار لستر گفت: دولت می خواهد به گسترش مستند در این شهرستان به مدت دو هفته فراتر از 4 جولای برای مقابله با افزایش Covid-19 موارد است.

لستر شهردار 'تردید' گسترش مستند

آقا پیتر Don شهردار لستر صحبت شده است به مت, Hancock, پیش از وزیر بهداشت بیانیه در مجلس عوام بعد از این شب.

او گفت: پس از تماس تلفنی که دولت هنوز هم "فکر به گسترش سطح فعلی محدودیت برای دو هفته" پس از یک افزایش در تعداد موارد در بخش های از شهرستان.

با این حال او گفت که او "همچنان تردید" از برنامه است. می آید پس از خود را زودتر نظرات نشان می دهد او حمایت بازگشایی بارها در لستر در 4 جولای در همان زمان به عنوان بقیه از انگلستان است.

او گفت: "من می گویند که اگر یک آرامش بیشتر از این محدودیت به اندازه کافی خوب است برای بقیه از انگلستان وجود دارد هیچ چیز در اینجا است که نشان می دهد آن را به اندازه کافی خوب نیست برای لستر."

شهردار لندن خواستار راهنمایی در محلی مستندات

صادق خان به نام دولت برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چه قدرت و منابع در دسترس خواهد بود برای مدیریت محلی Covid-19 شیوع است.

در نامه ای به وزیر بهداشت مت, Hancock, شهردار لندن گفت که به منظور جلوگیری از "از دست دادن زندگی در مقیاس ما در حال حاضر دیده می شود" مناطق محلی باید قادر به پاسخ "به سرعت و به صورت پویا" به شیوع بیماری به جلوگیری از آنها را از تبدیل شدن به یک منطقه ای یا ملی موج دوم.

وی افزود: "در حالی که ما امیدواریم که تعداد Covid-19 موارد کم باقی مانده است و ما باید آماده برای امکان محلی شیوع و خوشه.

"برای حمایت از یک موضعی رویکرد ما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های دولت برای بسیج و ارائه پاسخ به محلی شیوع است.

"بدون وضوح بیشتر روی قدرت و منابع در لندن اختیار برای مدیریت هر محلی مستند" یا پیشرفته اجتماعی فاصله اقدامات ما می توانیم ارائه اعتماد به نفس عمومی در پاسخ که لندن انتظار و سزاوار است."

'گوو است که بخشی از این بیماری خود را" - طرح

"او البته درست است که جهان در یک ظرف غذا است اما آن را در یک ظرف غذا به دلیل آن اجازه داده است خود را برای تبدیل شدن به در چنگ پوپولیستی رهبران که باید کار می کرد که در حال حاضر وجود دارد یک مسیر روشن به قدرت از طریق کاشت خشم و تقسیم به جای وحدت و اجماع; که کار کرده اند که ساده ترین راه برای مقابله با یک مشکل است که در مورد آن دروغ و یا فقط آن را نادیده بگیرد و به جای حل آن است."

سیاسی طرح نویسنده تام پک کالبدشکافی مایکل گوو آخرین مقطع کارشناسی مقاله:
 

تبلیغات
لیست سفر قرنطینه معافیت آمدن "اواخر این هفته'

در ضمن ما هنوز منتظر در لیست کشورهایی خواهد شد که معاف از انگلستان سفر قرنطینه.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps منتشر کرده است, بیانیه, اما آن را می افزاید: کمی به آنچه اعلام شد.

'به نظر می رسد مانند شروع یک نورد کودتا'

"بوریس جانسون-دومینیک کامینگز "سخت باران" جنگ علیه خدمات مدنی است که عمیقا نگران کننده" می نویسد سابق خیابان داونینگ رئیس ستاد جاناتان پاول ،
 

وزیر بهداشت مت هنکاک بیانیه ای به مجلس عوام در مورد وضعیت در لستر در حال حاضر ظاهرا به تاخیر افتاده است تا 9 بعد از ظهر.

کسب و کار وزیر Alok شارما در حال حاضر معرفی کسب و کار و برنامه ریزی لایحه.

تبلیغات
ماهیان خاویاری نه حاکم کردن قرنطینه برای سفر از انگلستان

Nicola Sturgeon را رد نکرد quarantining مردم از سایر نقاط انگلستان به او هشدار داد که انگلستان به نظر نمی رسد به تلاش برای از بین بردن coronavirus گزارش انجمن مطبوعات.

وزیر اول اسکاتلند گفت که او در حال حاضر برنامه ریزی برای نیروی مردم پس از رسیدن از انگلستان, ولز و ایرلند شمالی به قرنطینه را در نظر بگیرند بنابراین "اگر لازم است از ديدگاه بهداشت عمومی".

Ms ماهیان خاویاری گفت: دولت اسکاتلند روزانه coronavirus جلسه "ما باید در گارد ما در برابر موارد که به اسکاتلند از جاهای دیگر".

او توضیح داد که دولت او را coronavirus استراتژی "عنوان نزدیک به حذف به عنوان امکان پذیر است" اما پیشنهاد دولت بریتانیا بود "اجازه آن را به گردش در سطوح بالاتر".

خواسته در مورد اینکه آیا بیشتر قرنطینه اقدامات می تواند به اجرا در آمده برای مسافران به اسکاتلند از دیگر نقاط بریتانیا او افزود: "ما هیچ برنامه ای برای معرفی هر گونه اقدامات مانند این در حال حاضر, اما من نه حکم هر چیزی است."

"ما در حال گرفتن زمان به نظر دولت بریتانیا پیشنهاد اطراف پل هوایی برای ترتیبات بین بخش هایی از بریتانیا و دیگر کشورهای" او گفت:.

اسکاتلندی محافظه کار رهبر جکسون Carlaw پاسخ داد: "اولین وزیر نیاز به رد کردن هر گونه تلاش برای نزدیک کردن اسکاتلند از بقیه از انگلستان است.

"در حالی که آن را ممکن است که موضعی مستندات مورد نیاز خواهد بود برای مقابله با فردی شعله ور شدن یو پی اس در طول ماه های آینده آنها باید به کار گرفته می مانند."

'ممکن است که شما ممکن است شنیده ام از ما'

Brexiteer علامت فرانسوا رئیس ارگ یک گروه از انتصاب نمایندگان مجلس محافظه کار نوشته شده به اتحادیه اروپا و مذاکره کننده ارشد به اصرار او را به "تغییر برخی از خواسته های غیر معقول".

او تیتر این است: "کنار کشیدن از یک کشور آزاد".

خارجی دفتر وزیر Nigel آدامز می گوید: "ما همچنان از چین به احترام به تعهدات خود در حقوق بشر است."

او اضافه می کند که دومینیک Raab خواهد ساخت بیانیه ای در انگلستان جدید "Magnitsky-سبک" رژیم تحریم ها قبل از تعطیلات تابستانی.

تبلیغات
در عوام ایان دانکن اسمیت در حال حاضر جمع آوری گزارش ها از چین سرکوب نرخ تولد از Uighurs و دیگر اقلیت ها به عنوان بخشی از یک جارو کمپین برای جلوگیری از آن جمعیت مسلمان.

در اینجا داستان کامل:
 

دانشگاهیان انتقاد PM انفعال در فقر کودکان

"برای دیدن نخست وزیر سوء استفاده و نادیده گرفتن اطلاعات رسمی و بدون آشکار نگرانی برای پیامدهای demeans دفتر خود و تضعیف اقتدار ملی آمار در سراسر هیئت مدیره. آن را نیز منحرف از موضوع – نیاز فوری به مقابله و جلوگیری از فقر. ما می خواهم برای دیدن نخست وزیر زمان کمتری را صرف جستجو برای گریزان شاخص که رنگ دولت در نور بهتر و بیشتر تمرکز در مورد چگونگی آدرس یک معضل است که آفات زندگی کودکان, محدودیت فرصت های خود را و است که برای آن وجود دارد شناخته شده و موثر در سیاست راه حل است."
 

کریس مری نیز در دفاع از این تصمیم به حرکت پناهجویان در گلاسکو به هتل گفت: آن انجام شد برای دلایل بهداشتی در طول بیماری همه گیر.

او گفت: تاکنون تنها یک مورد تایید شده از coronavirus در رابطه با پناهجویان اقامت در هتل.

آقای مری افزود: "ما در حال کار در سرعت به افزایش اقامت در دسترس است بنابراین ما می تواند به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم حرکت پناهجویان از هتل به محل اقامت دائم که من فکر می کنم ما همه توافق دارند مناسب تر است و تلاش در حال حاضر در راه به انجام دقیقا همان است که."

او گفت که مردم منتقل شدند به هتل ها به دلیل "serviced apartments بودند نه مناسب و نه امن" در طول coronavirus همه گیر و اضافه کرد: "از آن انجام شد به دلایل ایمنی و شده است به طور کامل از عهده متعاقب آن آمار است."

اما گلاسکو MP استوارت مک دونالد از SNP با انتقاد از آقای مری پاسخ به سوالات به عنوان "تن ناشنوا" و پیشنهاد او باید سعی کنید زندگی در یک اتاق هتل برای هفت هفته.


 

تبلیغات
وزیر دفاع دولت ضبط در حمایت از پناهجویان

صفحه اصلی دفتر وزیر کریس مری است که در پاسخ به سوال فوری در حمایت از پناهجویان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از حمله با چاقو در گلاسکو هتل ها در هفته گذشته.

او گفت: افکار خود را با قربانیان "هولناک از حمله با چاقو به" اما اصرار داشت که دولت پس از نگاه پناهجویان "بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر".

او گفت: نمایندگان مجلس: "در سال گذشته در بریتانیا ساخته شده از 20 ، 000 کمک هزینه های حفاظت و یا پناهندگی یکی از بالاترین تعداد هر کشور در اروپا و ما استقبال بیش از 3000 بدون همراه پناهندگی به دنبال کودکان - بیشترین تعداد از هر کشوری در اروپا.

"بریتانیا قانونی الزامی به ارائه بی بضاعت پناهجویان با پشتیبانی در حالی که در مورد آنها در نظر گرفته می شود.

"در حالی که پرونده های آنها در نظر گرفته می شوند و پناهجویان که خواهد بود در غیر این صورت بی بضاعت هستند با ارائه خوابگاه رایگان از نرم افزار پرداخت می شود برای شورای مالیاتی پرداخت شده است به صورت رایگان بهداشت و درمان در بیمه خدمات درمانی در دسترس است آموزش و پرورش رایگان در دسترس است برای کسانی که با کودکان و وجود یک کمک هزینه نقدی به پوشش دیگر نیازهای ضروری زندگی - به تازگی افزایش 5 درصد قابل توجهی بیشتر از نرخ تورم است."

هیچ پرواز مستقیم از انگلستان به یونان تا 15 جولای

پس از رشد سردرگمی بیش از سفر به یونان برای گردشگران داخلی نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis تایید کرده است که هیچ پرواز های از انگلستان اجازه خواهد داشت تا 15 جولای.

کشور باز می شود به دیگر اروپایی ملیت به جز سوئد, در تاریخ 1 ژوئیه.

'اتحادیه اروپا باقی مانده است آرام و متحد'

میشل Barnier اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد وعده داده شده به بسیاری از ما تشدید مذاکرات' به عنوان Brexit ایران در مذاکرات از سر گرفته بود ،

"اتحادیه اروپا همچنان آرام و ایالات متحده در آن اصول و ارزش های," او اضافه شده است.

تبلیغات
'شما نمی خواهید برای دریافت هر گونه بیشتر از من'

این پنج دقیقه مصاحبه با کار MP کلودیا Webbe موفق به اشتباه نه تنها نماینده خودش بلکه مصاحبه اما بارنت و احتمالا هر کسی که گوش می دهد به آن.

با این حال در پایان Ms Webbe آیا قبول این تئوری توطئه پخش توسط Maxine Peake اشتباه بود.

وزیر رد تماس برای تمدید تعلیق در سود تحریم


کار و حقوق بازنشستگی وزیر ترزا Coffey اعلام کرد که کار مراکز شروع خواهد شد "به طور کامل بازگشایی" این هفته است.

Ms Coffey پارلمان گفت: "به دنبال به جلو ما در حال حاضر با مدیران محلی برای شروع به طور کامل بازگشایی کار مراکز در ماه جولای برای کمک به بریتانیا بازگشت به کار."

او در تایید این حرکت پس از پرسید که آیا تعلیق در جهانی اعتبار تحریم ها می تواند تمدید شود - آن را به عنوان در حال حاضر به دلیل اجرا فردا.

Ms Coffey پاسخ داد: "خب در واقع این مهم است که به عنوان کار مراکز به طور کامل بازگشایی در این هفته که ما بازگردد نیاز به داشتن مدعی تعهد و آن را بخشی ضروری از قرارداد برای کمک به مردم شروع به تجدید نظر چه جای خالی وجود دارد ممکن است."

بالا مدنی در وزارت دادگستری 'کاملا نمی تواند می گویند:" اگر ماندن در


سر ریچارد Heaton دائمی در وزارت دادگستری تایید کرد که پنج سال است و با توجه به پایان می رسد در ماه اوت است.


تایمز گزارش داد که او نمی خواهد نگه داشته شود اما سر ریچارد گفت: "من کاملا نمی تواند می گویند که."


او گفت: عوام' حساب کمیته: "این همیشه یک افتخار برای به دست آوردن یک صفحه ذکر است در این زمانکه گزارش شده است که من نمی خواهد ماندن در.


"من کاملا نمی تواند می گویند که آنچه می توانم بگویم این است که من تصدی است برای مدت پنج سال – مانند هر دیگر دبیر دائمی. که به پایان می آید در ماه اوت است.


"اینکه آیا یا نه من ادامه خواهد داد فراتر از آن خواهد بود که موضوع یک اطلاعیه من به جرات می گویند در دوره به دلیل. اما شده است وجود ندارد یکی به تاریخ, بنابراین من فکر می کنم ما بهتر است توجه این روزنامه گزارش به عنوان در حال حاضر حدس و گمان است."

تبلیغات

انگلستان coronavirus مرگ و میر افزایش 25


وجود دارد در حال حاضر شده است 43,575 تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در انگلستان – تا 25 از روز گذشته با توجه به وزارت بهداشت آخرین آمار و ارقام.

چه محلی است مستند?


لستر نگهداری می شود می تواند تحت زمان مستند اقدامات فراتر از 4 جولای دو هفته بیشتر از بقیه کشور, شهردار از east Midlands شهر نشان داد پیش از آن.


اما آن را نمی ممکن است اولین بار محدودیت های محلی در محل بوده است. نمونه هایی از "میکرو" مستندات در حال حاضر به طور موثر دیده شده است در کلکخیتن غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان و Anglesey, north Wales که هر دو با تجربه شیوع بیماری در کارخانه ها.


موبایل تست چادر شدند تا نزدیکی سایت ها و کارگران کارخانه قرار داده و از طریق آزمون و تماس با ما-ردیابی ورزش.


کیار جوردانو گرفته یک نگاه نزدیک تر است.