اندک شکایت COO سابق Pinterest به اتهام تبعیض جنسیتی - CNET

کاربران Pinterest پین برد مجازی ایجاد می کنند."پيچِس" یک افسر عامل سابق، Pinterest را به تبعیض جنسیتی و تلافي

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399
pinterest-today-tab

کاربران Pinterest پین برد مجازی ایجاد می کنند.

"پيچِس"

یک افسر عامل سابق، Pinterest را به تبعیض جنسیتی و تلافي متهم کرده است. در دادخواهی که سه شنبه در دادگاه یکجا شد، فرانسویه بروگر سابق ادعا می کند که او به حاشیه رانده شده و از تصمیم گیری های مهم به دلیل امتناع از "گرفتن صندلی عقب به همسالان مرد خود" محروم شده است. Brougher, who worked as COO for two years, said she was terminated in April for objecting to demeaning and sexist treatment.

Brougher در بیانیه ای که در رسانه منتشر شد گفت: "مدیران زن Pinterest، حتی در بالاترین سطوح، به حاشیه رانده شده، کنار گذاشته شده، و سکوت، گفت: "Brougher در بیانیه ای منتشر شده در رسانه. به گفته ی "پیترست" من نه به خاطر نتایجی که به دست آوردم اخراج شدم، بلکه بخاطر همکاری نکردن اخراج شدم. من معتقدم که من به خاطر صحبت کردن در مورد تبعیض های شایع، محیط کار خصمانه و بدجنسی که به Pinterest رخنه می کند اخراج شدم."

یک سخنگوی گفت : Pinterest -- یک شبکه اجتماعی متمرکز بر سبک زندگی که مخاطبان آن در حدود 70 درصد زن است -- در حال بررسی شکایت ، و اضافه کرد که آن را به فرهنگ که در آن "همه کارکنان ما احساس شامل و حمایت متعهد است."

یک سخنگوی Pinterest در یک بیانیه ایمیلی گفت: "یک بررسی مستقل در حال انجام در مورد فرهنگ، سیاست ها و شیوه های ما وجود دارد، ". "کارکنان ما فوق العاده برای ما مهم هستند و ما تمام نگرانی های ما را به توجه ما به طور جدی به ارمغان آورد."

در ماه ژوئن، دو کارمند سابق Pinterest، experienced racial discrimination and faced retaliation هر دو زن سیاه پوست، گفتند که تبعیض نژادی را تجربه کرده اند و پس از افزایش نگرانی در مورد پرداخت ناعادلانه در محیط کار با تلافي مواجه شدند.

دره سیلیکون مدت هاست که با تنوع مبارزه می کند و با اتهامات مکرر جانبدار جنسیتی مواجه شده است. غول های متعدد فناوری، از جمله فیس بوک، توییتر، اوبر و ویسی شرکت کلاینر پرکینز نیز به تبعیض جنسیتی متهم شده اند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن