کریکت می تواند تا آخر هفته آینده پس از بوریس جانسون باعث می شود عمده U-نوبه خود در عرض چند ساعت

بوریس جانسون ساخته شده است ناگهانی برگشت از تصمیم خود در بازگشت تفریحی جیرجیرک اعلام این ورزش است به بازگشت از

توسط SALAMNEWWS در 15 تیر 1399

بوریس جانسون ساخته شده است ناگهانی برگشت از تصمیم خود در بازگشت تفریحی جیرجیرک اعلام این ورزش است به بازگشت از آخر هفته آینده گفت: پس از تنها چند ساعت قبل از آن در روز شنبه است که کریکت بود امن نیست با توجه به "چای در حال تغییر اتاق و غیره".

یک ماه پیش نخست وزیر توضیح داده شده توپ کریکت به عنوان "یک بردار از بیماری" اما در صبح روز جمعه او نوسان از کسانی که نظرات هنگامی که پرسیده شد که چرا تفریحی تنیس شده بود مجاز به رزومه در هفته های اخیر اما نه کریکت به جای سرزنش این تیم محیط زیست است.

"این یک نقطه معتبر" آقای جانسون گفت LBC رادیو. "دلایل وجود دارد. این بحث رفته اند دور و دور. مختلف وجود دارد ملاحظات دیگر. دیگر پاسخ که من فکر می کنم احتمالا [دولت رئیس مشاور علمی] کریس Ersin می دهد اگر او در اینجا در مورد کریکت [این است که] این خطر است که خیلی توپ هر چند که ممکن است یک عامل.

"این چای آن را تغییر اتاق و غیره و غیره. عوامل دیگری وجود دارد که درگیر تولید نزدیکی که شما ممکن است در یک بازی تنیس است."

در عین حال بعد از ظهر توسط دولت ساخته شده بود عمده U-نوبه خود.

"من به دنبال مشاوره علمی و پزشکی نظرات" آقای جانسون گفت. "داشتن شده است متوقف کرد در رادیو صبح امروز سوم داوری استناد شده است. آنچه می توانم بگویم این است که ما فراموش می خواهید به عنوان سریع که ممکن است به کریکت برگشت و ما خواهد بود با انتشار دستورالعمل در چند روز آینده به طوری که کریکت می توانند رزومه کاری خود را در زمان برای تعطیلات آخر هفته بعدی."

انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) تا به حال شده است در ابتدا به انتقاد از آقای جانسون رادیو نظرات توصیف نگرانی "چای" به عنوان "کاملا عجیب و غریب" و "بد آگاه". اما این ورزش را در بدن حاکم استقبال از تغییر رویه.

یک بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در بیانیه آمده: "ما خوشحال هستیم که دولت بریتانیا خود را داده اند اجازه تفریحی کریکت برای بازگشت از تعطیلات آخر هفته بعدی. ما خواهد شد به زودی چاپ و نشر ما دستورالعمل های مصوب برای کمک به باشگاه ها و بازیکنان آماده برای بازی کریکت بازگشت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب