Coronavirus: سابق MI6 سر ادعای بیماری همه گیر 'آغاز شده به عنوان حادثه" در چینی آزمایشگاه

رئیس سابق MI6 گفت: او معتقد است coronavirus همه گیر ممکن است "آغاز شده به عنوان یک حادثه" با این ویروس فرار از

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399

رئیس سابق MI6 گفت: او معتقد است coronavirus همه گیر ممکن است "آغاز شده به عنوان یک حادثه" با این ویروس فرار از یک آزمایشگاه است.

سر ریچارد Dearlove ذکر یک "مهم" مطالعه جدید توسط بریتانیا و محققان نروژی که او فکر می کند می تواند "تغییر بحث".

محققان ادعا می کنند به کشف سرنخ نشان می دهد عناصر کلیدی بودند "وارد شده" به این ویروس ژنتیکی توالی و ممکن است تکامل یافته اند به طور طبیعی چشم انداز رقابت تقریبا هر دانشمند دیگر تحصیل ویروس, آرایش.

مطالعه رد شده بود توسط نشریات مختلف و بازنویسی چندین بار به حذف اتهامی ادعا می کند در مورد چین قبل از آن منتشر شده در فصلنامه بررسی بیوفیزیک کشفبا توجه به تلگراف. اولیه شرکت-نویسنده جان فردریک Moxnes یک مشاور ارشد علمی به نروژی نظامی بنا به گزارش خواسته نام او برداشته شود.

محققان هنوز به دنبال یک ناشر برای یک مقاله جدید که تلگراف گزارش می گوید Covid-19 "قابل ملاحظه ای به خوبی اقتباس ویروس برای انسان همزیستی" و ادعا می کند آن است که به احتمال زیاد نتیجه یک آزمایش آزمایشگاهی برای تولید "کايمريک ویروس ها از قدرت بالا".

در میان تلاش های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شمع سرزنش در چین بارها و بارها برچسب Covid-19 "چینی ویروس" وزیر امور خارجه مایک Pompeo ادعا وجود دارد "شواهد زیادی" که این ویروس در انسان ساخته شده است. او پس از تولید هیچ گونه شواهد است.

وی این اظهارات را پس از ملی ما به هوش دفتر مدیر آن گفت: "concurs با اجماع علمی است که Covid-19 ویروس بود نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی" اضافه کرد جامعه اطلاعاتی ادامه خواهد داد به "دقت بررسی" امکان آن را تا به حال موفق به فرار از آزمایشگاه.

در انگلستان, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: دولت دیده می شود "هیچ مدرکی" نشان می دهد این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه.

علمی اجماع شده است که این ویروس سرچشمه در خفاش ها با آرایش ژنتیکی این ویروس نشان می دهد آن را به احتمال زیاد شروع به پریدن کرد به طور طبیعی به واسطه حیوان قبل از جهش به انسان است.

تاسیس نظریه این است که این ویروس سرچشمه در ووهان مرطوب بازار است.

در حالی که تحلیل های اخیر اولین 41 شناخته شده coronavirus بیماران توسط این لانست در بر داشت 27 از آنها تا به حال یک اتصال به بازار اما اولین بیمار نیست بسیاری از دانشمندان هنوز هم حفظ بازار است که تا کنون به احتمال زیاد منبع.

در ضمن دو آزمایشگاه ووهان مرکز کنترل بیماری و ووهان موسسه ویروس شناسی — که هر دو تا به حال نگاه ویروس در خفاش ها باید سوخت حدس و گمان است که این ویروس ممکن است منشأ وجود دارد که برای آن وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد سخت.

در پی شیوع بیماری سارس, چینی, دانشمندان سالها وقت صرف جستجو از راه دور غارها و دیگر پرت و دور افتاده مکان برای رمان coronaviruses در خفاش ها اجازه می دهد تا برای آمادگی بیشتر در صورتی که کسی برای ظهور.

اما سر ریچارد بود که رئیس MI6 تا سال 2004 پیشنهاد کرد که دانشمندان ممکن است انجام ژن-پیرایش آزمایش — اگر چه "مطلقا" رد تئوری های توطئه است که این ممکن است برای اهداف شیطانی.

"این یک کسب و کار مخاطره آمیز اگر شما به اشتباه" سر ریچارد گفت تلگراف. "نگاهی به داستان ... از تلاش های رهبری برای قفل کردن هر گونه بحث در مورد ریشه های همه گیر و راه است که افراد دستگیر شده اند و یا سکوت."

او افزود: "آن را افزایش می دهد این موضوع اگر چین تا کنون به اعتراف مسئولیت آن پرداخت غرامت? من فکر می کنم آن را به هر کشوری در جهان تجدید نظر چگونه آن را رفتار ارتباط آن با چین و چگونه جامعه بین المللی رفتار نسبت به چینی ها رهبری است."

هیچ دانشمندان در حال مطالعه Covid-19 ژنتیکی گزارش داده اند که نشانه های آن را دستکاری شد, به جز برای کسانی که در مطالعه او به نقل از شرکت نوشته شده توسط استاد آنگوس dalgleish به از سنت جورج دانشگاه لندن است.

با کشورهایی مانند آمریکا به دنبال politicise این ویروس ووهان Instite ویروس شناسی معاون مدیر در آوریل محکوم کرد ادعا می کند به عنوان یک مخرب "تئوری توطئه" طراحی شده به "اشتباه" مردم است.

"به عنوان افرادی که انجام ویروسی مطالعه ما به روشنی می دانیم که چه نوع از تحقیقات در جریان است در موسسه و چه موسسه مدیریت ویروس ها و نمونه است. گفت: ما به عنوان اوایل به هیچ وجه این ویروس در آمد از ما" یوان Zhiming گفته رسانه های دولتی.

"ما باید یک نظارتی سختگیرانه رژیم و کد از انجام تحقیقات بنابراین ما با اعتماد به نفس" افزود: آقای Zhiming, یک متخصص بیوتکنولوژی است که آموزش دیده و مشغول به کار در فرانسه و دانمارک و ایالات متحده است.

او به رویترز گفت: "من امیدوارم که هر کس می خواهد خود را کنار بگذارید پیشداوری و تعصبات به منظور ارائه یک محیط گویا برای تحقیق در ردیابی منشاء ویروس."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب