بوریس جانسون به بیانیه پارلمان اروپا در روز سه شنبه رونمایی مرحله بعدی از آرامش بخش مستند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 2 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون است که انتظار می رود به ایجاد یک بیانیه به مجلس در روز سه شنبه در طرح های پیشنهادی برای کاهش دو متری اجتماعی فاصله حکومت و استراحت مستند محدودیت برای صنعت مهمان نوازی در انگلستان پس از وزیر امور خارجه ملاقات علمی مشاوران این بعد از ظهر.

آقای جانسون و وزیر امور خارجه دیدار خواهد کرد افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel برای شنیدن توصیه های نقد اجتماعی فاصله قاعده در میان سر و صدا در میان کسب و کار و حزب محافظه backbenchers برای آن به طور قطع به یک یا یک و نیم متر در خط با بسیاری از کشورهای دیگر.

بارها و رستوران ها بر این باورند که این امر آن را از لحاظ اقتصادی قابل دوام برای آنها به بازگشایی در روز 4 ژوئیه به عنوان مجموعه ای از نخست وزیر Covid-19 طرح بهبود ماه گذشته.

اگر وزیران موافقت برای رفتن پیش با تغییرات در دوشنبه شب جلسه انتظار می رود آنها را به تایید شده توسط کابینه در روز سه شنبه قبل از یک بیانیه به عوام توسط آقای جانسون دادن چراغ سبز به 4 جولای تاریخ است که می تواند پوشش نه تنها بارها و بارها و رستوران ها اما همچنین یک شب اقامت در هتل ها و B و کارشناسی و campsites.

ماه گذشته طرح بازیابی اظهار داشت که "هیچ زودتر از 4 جولای" دولت برنامه ریزی برای بازگشایی حداقل در برخی از سالن که درها هنوز بسته باز کردن حداقل برخی از باقی مانده کسب و کار و محل شده اند که نیاز به از جمله آرایشگری, سالن زیبایی, رستوران, بارها و هتل ها و سینما ارائه شده است که آنها قادر به کار در یک Covid-راه امن است.

کسب و کار شده اند و با فشار دادن برای تایید تاریخ به منظور آنها را به کارکنان خاموش کردند و آماده سازی. و نمایندگان بخش مهمان نوازی بوده است با فشار دادن یک برش در دو متر حکومت هشدار داد که احتباس آن قطع می تواند کسب و کار به یک غیر قابل تحمل 30 درصد از سطح نرمال در حالی که کاهش آن به یک متر می تواند اجازه می دهد آنها را به شکستن حتی با حدود 70 درصد از عادی درآمد.

هر برش به احتمال زیاد مشروط بر رعايت اصول اقدامات جدید برای جلوگیری از گسترش coronavirus مانند اجباری ماسک صورت موانع فیزیکی بین جداول یا "مهمان-لیست" در بارها و رستورانها و ضبط تمام بازدید کنندگان به منظور قادر به تماس با آنها و به آنها بگویید به خود منزوی اگر شیوع مربوط به محل.

اما کارشناسان مستقل حکیم پنل هشدار داده اند آن است که "بیش از حد به زودی" برای بازگشایی بارها و رستوران ها به عنوان خطر انتقال است که هنوز هم بیش از حد بالا برای کاهش اجتماعی فاصله قوانین داخل خانه

پانل صندلی سابق مشاور ارشد علمی آقا داود پادشاه گفت: "آن است که بسیار مربوط است که به نظر می رسد دولت تصمیم به چشم پوشی از مشاوره های علمی خود را سیج (علمی گروه مشورتی در موارد اضطراری) کمیته. که کاملا به وضوح می گوید که به زودی به کاهش فاصله از 2 متر به 1 متر است. مستقل گلی انجام داده است خود را از بررسی شواهد و مدارک موجود و ما موافق با سیج نتیجه گیری.

"میزان عفونت است که هنوز هم بیش از حد بالا به این نظر حتی با کاهش اقدامات است. وجود دارد بیشتر از 1000 نفر در روز و هنوز هیچ عملکرد سیستم ردیابی. آن حیاتی است که دولت منتشر شواهد آن استفاده کرده است به این تصمیم."

خیابان داونینگ کاهش یافته است به بحث در مورد نتیجه گیری از بررسی های انجام شده به دو متر حکومت است که در حال حاضر تکمیل شده است. بررسی زمان را به حساب عوامل اقتصادی و همچنین شواهد اپیدمیولوژیک. PM سخنگوی تایید کرد که وزیران را به مشاوره از کارشناسان علمی از جمله Ersin و blue palace hotel, اما تصمیم نهایی خواهد بود برای سیاستمداران را.

پیوستن PM در دیدار با دانشمندان - انتظار می رود انجام می شود و عملا - خواهد بود صدراعظم Rishi Sunak کابینه در اتاق مایکل گوو وزیر بهداشت, وزیر مت, Hancock, کسب و کار, منشی, Alok Sharma, دبیر خانه Priti پاتل و وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: Downing Street.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن