نقدی وعده داده شده برای کودکان گرسنه توسط بوریس جانسون به جای وعده های غذایی رایگان هرگز آنها را در رسیدن به ارشد حزب محافظه کار هشدار

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 27 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

نقدی وعده داده شده برای کودکان گرسنه توسط بوریس جانسون هرگز آنها را در رسیدن به ارشد حزب محافظه کار هشدار داده است که او حمایت مارکوس Rashford انتخاباتی برای وعده های غذایی مدرسه در طول تابستان است.

شماره 10 را رد کرده منچستر یونایتد ستاره پرشور درخواست برای پرداخت هزینه غذا کوپن بر این اساس است که £63 متر است که دست به شوراهای محلی در انگلستان برای کمک به فقرا است.

اما این £63 متر است که کمی بیش از نیمی از برآورد £110 هزینه ارائه رایگان وعده های غذایی مدرسه – به عنوان اتفاق افتاده است در عید پاک و در ماه مه.

و هشدار داد رابرت Halfon از حزب محافظه صندلی عوام کمیته آموزش و پرورش "مشکل با این نوع از برنامه است که آن را بسیار بوروکراتیک.

"مردم به درخواست شورای wheras رایگان مدرسه وعده غذایی برنامه بسیار ساده و خانواده ها آن را درک و از آن می رود به کسانی که به آن نیاز دارید."

انتقاد آمد و به عنوان آقای Rashford انباشت اشیاء بدست آمده بیشتر فشار بر نخست وزیر در یک سری از صبح زود توییتهایی جلوتر از عوام بحث در بحث بعد.

"هنگامی که شما صبح از خواب بیدار و اجرا حمام خود را یک ثانیه به فکر می کنم در مورد پدر و مادر که تا به حال خود را به آب خاموش در مستند" فوتبالیست نوشت.

"هنگامی که شما به نوبه خود در کتری خود را به یک فنجان چای یا قهوه فکر می کنم از آن دسته از والدین که تا به حال به طور پیش فرض بر روی قبض برق پرداخت فقط به پایان می رسد دیدار با داشتن شغل خود را از دست در طول همه گیر

"و هنگامی که شما سر به یخچال برای گرفتن شیر متوقف کند و تشخیص دهد که پدر و مادر از حداقل 200,000 کودکان در سراسر کشور صبح امروز در حال بیدار شدن از خواب به خالی کردن قفسه."

تعداد کمی از نمایندگان مجلس محافظه کار انتظار می رود که شورشیان در رای گیری بعد از آن دولت است و برخی آن را به نفع خود – مگر اینکه خارج فشار برای انجام یک U-نوبه خود می شود بیش از حد بزرگ است.

بیشتر به شرح زیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de